2024 Ağustos Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    238
Valla ben de pişmiş sushi yedim napayım çok canım istedi çiğ yemedim ama :KK70: Benim yaptırma isteği gelmedi de o bakımlı halini özledim :KK70: boyatacağım ben ya çok kötü oldu dipler ve uçlar bambaşka. Dip boyaya ihtiyacım yok 1 kerelik boyatmak istiyorum valla :)
Ne güzel şeyler istiyor canınız benimki paça, işkembe falan istiyor bir Adana'lı olarak 😃😃

valla ben resmen pismis sushiler arasinda bi tane var bayiliyorum aserdim resmen doktoruma sordum pismisse komple yiyebilirsun dedi gecen gun kahvaltiya gittik sosis yedim ama onu tadimlik yedimde sushiyi gomdum gercekten cig yememelisin onunda riski toksoplazma riski iste korkutuyo

Valla ben de pişmiş sushi yedim napayım çok canım istedi çiğ yemedim ama :KK70: Benim yaptırma isteği gelmedi de o bakımlı halini özledim :KK70: boyatacağım ben ya çok kötü oldu dipler ve uçlar bambaşka. Dip boyaya ihtiyacım yok 1 kerelik boyatmak istiyorum valla :)
Benim toksoplazmaya karşı bağışıklığım varmış , evde iki kedi besliyorum , arada çiftliğimize gidiyoruz orada serbest bırakıyorum ordan kaptım sanırım öğrenince aklıma gelen ilk şey sushi oldu kendimi restorana attım 😆😆

Kızlar ben dün gece döndüm durdum yatakta , burnum tıkalı bir de bacaklarıma çok ağrı girdi kramp gibi , yarın randevum var sorayım bari

valla ben resmen pismis sushiler arasinda bi tane var bayiliyorum aserdim resmen doktoruma sordum pismisse komple yiyebilirsun dedi gecen gun kahvaltiya gittik sosis yedim ama onu tadimlik yedimde sushiyi gomdum gercekten cig yememelisin onunda riski toksoplazma riski iste korkutuyo
İşte canımız çekiyor ama çok korkuttular beni sahada yemem

Ne güzel şeyler istiyor canınız benimki paça, işkembe falan istiyor bir Adana'lı olarak 😃😃
off onu bende istiyorumda beyranla giderdim sjsjsjs iskembe istegimi korelttim ama uykuluk istegimi atamiyorum bi ara gozumu karartim yicem galibada suan saglam tutuyorum kendimi 😢

Benim toksoplazmaya karşı bağışıklığım varmış , evde iki kedi besliyorum , arada çiftliğimize gidiyoruz orada serbest bırakıyorum ordan kaptım sanırım öğrenince aklıma gelen ilk şey sushi oldu kendimi restorana attım 😆😆
allaaahim bu nasil bir sansli kulundur sjsjsjssj ben olsam dukkani bosaltirdim sjsjsjsjssj ayh cok iyi ya 😂

Bu hwmilelkte sushi canımız çekiyor ne alaka ya 😃😃 piskolojik olarak etkilenmeye başladım kendime baktıkça aynada boyatalım ya 😃😃

İşkembeyi değil ama paçayı sormuştum yiyebilirsin dedi doktorum
bak benim doktorum soyle bisey dedi kelle paca sordum bende dediki bazi kelle pacalara beyin de eklenir oyleyse ucme ama bazisi sadece kellenin etini pacanin etini kullanir onu icebilirsin dedi ama ben sakatat eklemeden yapani bulamadim o yuzden onu icemedim

15+2 yim ve İlk gebeliğime göre bebek aşağıdaymış bu ne demek yani , doktora sebebi ne diye sordum belli bir sebebi yok dedi

Ben de dün gece yatarken hapsurdum alt karnım çok acıdı korkmadım değil :KK43:
Ya her zaman hapşurma vardı ama o gün çok ters hapşırdım sanki içim söküldü dikkat etmek gerek hapşurırken her gün mutlaka hapşuruyorum bide bu çıktı

X