2024 Ağustos Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    238
Günaydın kızlar ben hamileliğimin başından beri öyle kusma yada bulantı yaşamadmw ama şu 3 gündür hem öğürme var mide bulantısı 16 haftaya gidiyoruz normalde geçmesi gerekmiyormu birde saç boyatabiliyormuyuZ artık arkadaşla konuştum da protez tırnak yaptrmakta sakıncalı dedi doğruluk payı varmı randevuma girdimde doktoruma sorucam

çok geçmiş olsun çabucak atlatırsınız inşallah

Kızlar günaydınnnnnn ben bugün 15 haftalık oldum da gece yatarken uzanırken iimde bişeyin kıpırdadığını hissediyorum bu haftalarda hissedilir mi acaba
herkes başka bir şey söylüyor burada bir çok kişi hissettiğini söylüyor ama bazı doktorlar da daha erken diyor ben de geçen ufak bir kıpırtı hissettim ama emin olamıyorum

Protez tırnağın çok aciliyeti yoktur sanırım. Bırakın hamileliği normalde bile zararlı bir şey.

Selam kızçeler nasılsınız bende çok aktif olamıyorum bu ara arada bakıp çıkıyorum kaburgalarım acıyor arada sizinde öyle mi ? Bide sizlerde de akıntı oluyor mu ?
evet benim de kaburgalarım çok ağrıyor doktoruma sordum rahim büyüdüğü için normal ama ağrın artarsa mutlaka dahiliyeye git ayrıntılı ultrason baksınlar safran da sorun olabilir dedi umarım artmaz

inşallah sağlıkla alırsın bebişini kucağına bu duyduğun son sıkıntılı haber olsun bundan sonra hep güzel haberler al inşallah

düşüncesizce konuşan insanlara gıcık oluyorum sen kendini kötü hissetmedikten sonra bebek niye zarar görsün zaten vücudun sinyal verir sana yanlış bir şey yaptığında

evhamlı olmamız çok normal ama kontrol altına alalım ki bebişlerimiz de iyi olsun güzel habeerler alırsınız inşallah bize de haber verin

Merhaba. Günlük ped zararlı, çünkü nemlenip içine hapsediyor. Ama peçeteyi duymamıştım. İlk gebeliğimde de akıntı oldukça peçete değiştirmiştim
peçete ve günlük pede zararlı diye gebe danışmanı bana da söylemişti tek çaren sürekli çamaşır değiştirmek demişti

evet benim de kaburgalarım çok ağrıyor doktoruma sordum rahim büyüdüğü için normal ama ağrın artarsa mutlaka dahiliyeye git ayrıntılı ultrason baksınlar safran da sorun olabilir dedi umarım artmaz
Perşembe günü randevum var o zmn doktora söylerim bende teşekkür ederim cevap için

Ben protez değil de kalıcı oje yaptırıyordum. Hamile olduğumu öğrenince çıkarttırdım ama zararlı olup olmamasını araştırmadım ben sadece sürekli gidip yeniden yaptırmaktan çok sıkılmıştım bir de tırnaklarımı dinlendirmek istiyordum denk geldi. Tırnaklarımın hala kendine gelmesini bekliyorum çok kırılıyor yeni uzayanlar tam çıkınca toparlanacak :) Saç konusunda boyatmamamız lazım fakat ben dibini boyatmadan yaza geçerken tanıdık bir kuaförümde kimse yokken (başka kimyasallar solumadan) boyatmak istiyorum. Dip boya konusunda yorum yapamam ama zaten en büyük sorun sanırım kimyasalları almak Benim annem bana hamileyken perma yaptırmış eskiler baya rahatmış hhah

Boyayı doktoruma sordum 2. Trimesterda ben izin veriyorum dedi hatta kendi gebeliğinde kendi de boyatmış eczanede phyto diye bir organik boya markası varmış onu önerdi. Ama ben yinede cesaret edemedim. Biraz daha direniyorum.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…