2024 Ağustos Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    238
Ben de nubu gördükten sonra kız dedim şahsen. Erkk hissediyordum hep ama nubtan sonra fikrim değişti.
12. Haftada bizim nub ta böyle görünüyordu ama cumartesi günü erkek olduğunu gözlerimle gördüm artık 14+3 te 🙈🙈 hiç belli olmuyor bebişler ters köşe yapıyorlar. Bu arada öğrenince beni etiketleyip yazın çok merak ettim 🤭🤭

Kızlar iyi akşamlar benim bugün alt karın ağrım var iğne baktıyor gibi ve bu durum beni korkuttu başkada hiç belirtim yok zaten Perşembe kontrolüm var ama yarın gitmeyi düşünüyorum içimde ki his yeni bitirdi beni ☹️

Kızlar iyi akşamlar benim bugün alt karın ağrım var iğne baktıyor gibi ve bu durum beni korkuttu başkada hiç belirtim yok zaten Perşembe kontrolüm var ama yarın gitmeyi düşünüyorum içimde ki his yeni bitirdi beni ☹️
Canım her şey yolundadır bence merak etme ama için rahat değilse git tabi

Canım her şey yolundadır bence merak etme ama için rahat değilse git tabi
Adet günümde olabilir bugün ona da yordum biraz ama zaten eşimin de işi varmış mecbur beklemek zorundayım Perşembe gününü 🥹 Allah'a emanet ınsallah birşeyi yoktur ☹️

Adet günümde olabilir bugün ona da yordum biraz ama zaten eşimin de işi varmış mecbur beklemek zorundayım Perşembe gününü 🥹 Allah'a emanet ınsallah birşeyi yoktur ☹️
İnşallah yoktur içini ferah tut benim randevum da 13 ündeydi ama çarşamba devlete gidicem sanırım ah bu tedirgin hallerimiz, ☺

Eklentiler

• 1000041294.jpg
    1000041294.jpg
    173,5 KB · Görüntüleme: 36
İnşallah yoktur içini ferah tut benim randevum da 13 ündeydi ama çarşamba devlete gidicem sanırım ah bu tedirgin hallerimiz, ☺
Normalde bende devlete giderdim ama sıra bulamadım bulduklarım da kendi randevuma çok yakın tarihlerdi o yüzden heralde kötü kötü Senaryolar kuruyorum kafam da 🤦🏼‍♀️1 ay çok uzun geliyor ya🥹 hareketlerini tam hissetsek geçer biraz zaman ama 1 kere hissettim bir daha hissetmedim galiba o hissettiğim de bağırsak hareketleriydi 🤣

Normalde bende devlete giderdim ama sıra bulamadım bulduklarım da kendi randevuma çok yakın tarihlerdi o yüzden heralde kötü kötü Senaryolar kuruyorum kafam da 🤦🏼‍♀️1 ay çok uzun geliyor ya🥹 hareketlerini tam hissetsek geçer biraz zaman ama 1 kere hissettim bir daha hissetmedim galiba o hissettiğim de bağırsak hareketleriydi 🤣
Benim evime çok yakın bi devlet hastanesi var doktorları da kendi doktorumun öğrencisi arada gidip görüyorum tutamıyorum kendimi bir hafta geçince başlıyor kafamda senaryolar 😊

Benim evime çok yakın bi devlet hastanesi var doktorları da kendi doktorumun öğrencisi arada gidip görüyorum tutamıyorum kendimi bir hafta geçince başlıyor kafamda senaryolar 😊
Ayy ne güzel çok şanslısınız benim öyle bir imkanım yok devamlı da gidip görmekte iyi değilmiş diye okudum ama insanın da elinde olmuyor merak ediyor 🤣

1 adet suan 4.3x3 cm benimki leke diye gecmiyo icinde baya aktif kan geziyo korktugu kisimda o aslinda doktorumun ben turk makalelerine baktim benim durumum yok ama yurt disi makalelerinde var onlari okuyorum hep bakalim perinatolog bi ne oldugunu netlesinde bikac forumda yazmis insanlar ama cok aciklayici degil bide yarida kalmis hep gibi konusmalar
Geçecek inşallah Allahın izniyle randevun ne zaman?

Ayy ne güzel çok şanslısınız benim öyle bir imkanım yok devamlı da gidip görmekte iyi değilmiş diye okudum ama insanın da elinde olmuyor merak ediyor 🤣
Kendi doktorum merak ettikçe git bişe olmaz dedi çok da gitmek istemiyorum ama hissedene kadar böyle gidecek galiba

Merhaba geçmiş olsun bende dün acile gittim bir hapşırmayla çok korktum bişey oldu mu diye ama şükür herşey yolunda biran önce harekletirini hissetsek biraz olsun korkumuz azalır
Ben de dün gece yatarken hapsurdum alt karnım çok acıdı korkmadım değil :KK43:

X