2024 Ağustos Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    238
Evet sonradan soran da olmamış nasıl geçti diye. Bazen zaten kendi kendine küçülüp kayboluyomuş bazen de kalsa bile bebeğe hiç olumsuz etkisi olmuyomuş inşallah seninki de hiç kötü etkilemeden geçer çok sık gördükleri bi şey değilse doktorlar ekstra takip etmek istiyo. Bi de küçülüyo mu falan ona bakarlar hep küçülsün inş

kuculurmu dedim tikanirsa bi ihtimal ama sanmiyorum genelde cok kuculmez ya sabit kalir yada buyur dedi takipte olmamiz gerek dedi kan akisi kuvvetli geliyo dedi boyle renkli biseyler gorundu ordan kan akisini olctu falan 1 tane olmasi sanirim avantaj yani neye sevincemi sasirdim valla insallah yok olur gider bebegime zarar vermeden bi dahada bisey olmaz insallah cok yiprandim gercekten

merhaba ıkılı test e beta ve papp-a kaç çıkmıstı acaba?

Kızlar bugün kuyumcuya gittim çok kalabalıktı oturdum rahattım birden başım döndü bayılacak gibi oldum çok korktum kendimi tuttum resmen bayılmamak için çok korktum neden olabilir ki bayılmaktan çok korkuyorum

Büyümez yaaaa. İnşallah küçülerek yok olur her kontrolde. Bi süre sık sık gidince belki için de rahatlar bebek sorunsuz büyüdükçe

Benim de arada oluyor ama sanırım benimki kansızlıktan oluyor ferittinim çok düşük benim. Sizin de anı bi tansiyon olayı olmuş olabilir

Benim de arada oluyor ama sanırım benimki kansızlıktan oluyor ferittinim çok düşük benim. Sizin de anı bi tansiyon olayı olmuş olabilir
Canım demir ilacı kullanıyor musun? Ben kullanıyorum dediğin gibi sanırım tansiyon ama çok korktum kalp geldi aklıma nedense kalpten mi böyle oldu diye

Canım demir ilacı kullanıyor musun? Ben kullanıyorum dediğin gibi sanırım tansiyon ama çok korktum kalp geldi aklıma nedense kalpten mi böyle oldu diye
Yok yok korkma tansiyondur evet kan ilacı kullanıyorum ama ben kronik olarak yaşıyorum kansızlığı yükselmezse serum olarak alıcam mecbur, gebelik öncesi de yılda 4 kez falan alıyordum

Yok yok korkma tansiyondur evet kan ilacı kullanıyorum ama ben kronik olarak yaşıyorum kansızlığı yükselmezse serum olarak alıcam mecbur, gebelik öncesi de yılda 4 kez falan alıyordum
Anladım canım geçmiş olsun ilk kez böyle bişey yaşayınca çok korktum inşallah önemli bişey yoktur

Dikkat etmen lazım senin canım rapor alabilsen dinlenir din biraz
Evde duramıyorum canım iki çocuğumun biri benim okulda biri yan okulda getir götür işleri bende evde öğlene kadar annem bakıyor öğlen okullara götürüyorum sabah okulda dinlenebiliuorum rehber öğretmeni olduğum için odamda oturup işleri yürütüyorum ev daha yorucu uyutmuyor çocuklar istekleri bitmiyor ben zaten haftasonu evde daha çok yoruldum

Ahahahahah ah bu anneler işe gelince dinleniyorlar eski iş arkadaşlarım da böyleydi koşarak gelirlerdi işe

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…