2024 Ağustos Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    238
Canım her sıkıntı geçici olacak inşallah. Bana da zamanında bu çocuk hiç gelişmemiş sıkıntılı dedi Dr maşallah şuan oğlum yanımda hiç bir şeyi yok. En kötüyü söylemek zorundalar diye bize hamileliği zehir ediyorlar. Dr değişikliği iyidir her zaman aynı Dr a gitme fikir alırsın inşallah sağlıkla alacaksın kucağına yaramazı çok çektirdi şimdiden sana

Canım her sıkıntı geçici olacak inşallah. Bana da zamanında bu çocuk hiç gelişmemiş sıkıntılı dedi Dr maşallah şuan oğlum yanımda hiç bir şeyi yok. En kötüyü söylemek zorundalar diye bize hamileliği zehir ediyorlar. Dr değişikliği iyidir her zaman aynı Dr a gitme fikir alırsın inşallah sağlıkla alacaksın kucağına yaramazı çok çektirdi şimdiden sana
saglikla gelsinde kucagima ben raziyim kendi yasadiklarima

Kızlar ben 6. Aydayım gebeliğin başından beri vifolic kullanıyorum ama artık kullanmak istemiyorum gebelikte kullandığınız omega 3 iyot markaları neler yardımcı olur musunuz

Kızlar idrar yapma sıklığınız ne durumda benim özellikle bu gün çok sıklaştı yarım saatte bir
Çoğunlukla ben de sık çıkıyorum bi de şöyle oluyor ben de sıkışık hissediyorum gidiyorum ama çok az gelmiş meğer 🤷🏻‍♀️ bi de geceleri 2 ya da 3 kez çok sıkışık ve sancıyla uyanıyorum 2 saatte bir o yüzden çok bölünüyor uykum

Çoğunlukla ben de sık çıkıyorum bi de şöyle oluyor ben de sıkışık hissediyorum gidiyorum ama çok az gelmiş meğer 🤷🏻‍♀️ bi de geceleri 2 ya da 3 kez çok sıkışık ve sancıyla uyanıyorum 2 saatte bir o yüzden çok bölünüyor uykum
Aynı ben, gece hiç verimli uykum yok hep sıkışık halde tuvalete koşuyorum

Aynen bende de öyle sanki litrelerce su içmiş gibi çok sıkışık koşuyorum tuvalete ama çok az varmış meğer bu muydu yani diyorum😂

Kızlar bugün 15+4 göğsüm kaşındı ucu bende acaba bişey mı geldi diye açtım baktım saçım falandır belki diye. Göğsüme bi baktım bir damla sıvı vardı. Süt gibi değiş şeffaf değil. Sizede oldu mu??

Ay benim bebiş solda ☺ hissediliyor sertlik olarak evet, belki bebiş hareketini de hissettin bugün 😍
Ya bilmiyorum bebek hareketi mi ama bir şeyler hissettim normalden farklı haha😂😂 benim ilk günden beri hep sağ tarafım ağrırdı kasığımda da soldaki tüpüm yok sağdan hamile kaldım ve sağda durmaya devam ediyor sanırım :)

Kızlar bugün 15+4 göğsüm kaşındı ucu bende acaba bişey mı geldi diye açtım baktım saçım falandır belki diye. Göğsüme bi baktım bir damla sıvı vardı. Süt gibi değiş şeffaf değil. Sizede oldu mu??
Bende olmadı ama bir tanıdığıma doktor bizim haftalarda süt yapan gıdaları yeme demişti çok şaşırmıştım demek ki gerçekten geliyormuş :)

Kızlar bise sorcam ya, yazın yaptığınız ya da annelerinizin yaptığı domates konservelerini tüketiyor musunuz ? Ben biraz tedirgin oluyorum tüketirken bakıyorum tabi herhangi bir şey yoksa tüketiyorum ama yine de tedirgin ediyor size de sormak istedim.

Kızlar bise sorcam ya, yazın yaptığınız ya da annelerinizin yaptığı domates konservelerini tüketiyor musunuz ? Ben biraz tedirgin oluyorum tüketirken bakıyorum tabi herhangi bir şey yoksa tüketiyorum ama yine de tedirgin ediyor size de sormak istedim
Kokusu görünüşü falan normalse ben tüketiyorum

X