2024 Ağustos Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    238
Canım benim doktorum şimdiden sırt üstü yatma bebeğe kan akışı azalıyor dedi gerçekten bi sağa bi sola yatmaktan helak oldum uyku kalitem çok düştü geceleri sürekli uyanıyorum 😞
Ben de genelde sağ sol dönüyorum ama 6dan sonra Allah korusun tehlike. Uyku halinde sırt üstü yatmayı engellemek için hamile yastığı mı almak lazım acaba

Kızlar LCW den bebişe zıbın aldım pamuklu kumaşları çok hoşuma gitti bakabilirsiniz ikili satılıyor 🥰

Eklentiler

• IMG_6502.jpeg
    IMG_6502.jpeg
    125,4 KB · Görüntüleme: 86
Canım benim doktorum şimdiden sırt üstü yatma bebeğe kan akışı azalıyor dedi gerçekten bi sağa bi sola yatmaktan helak oldum uyku kalitem çok düştü geceleri sürekli uyanıyorum 😞
Ya işte benim de aynı benim doktorum demedi bir şey ama okuduklarımdan dolayı vs geceleri uyuyamıyorum artık yok sola yatmadım vs diye.

14+4 günlük hamileyim bugün doktora ısrarla sordum cinsiyeti belli mi görünüyor mu diye bacak arası boş görünüyor kız dedi sizce sonradan değişir mi ay çok heyecanlandım hep bir kızım olsun istiyordum ama heveslenmek de istemiyorum cinsiyet için erken dedi doktor
Sizin bilgileriniz yok tabloda yazayım mı? 15. haftada cinsiyet doğrudur bence artık :)

14+4 günlük hamileyim bugün doktora ısrarla sordum cinsiyeti belli mi görünüyor mu diye bacak arası boş görünüyor kız dedi sizce sonradan değişir mi ay çok heyecanlandım hep bir kızım olsun istiyordum ama heveslenmek de istemiyorum cinsiyet için erken dedi doktor
16. haftadan sonra daha da netleşiyor diye biiyorum

X