2024 Ağustos Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    238
Merhaba kızlar günaydın ya benim akıntı var az az tabi ama sarı lekenme gibi ama kokusu yok korkmalımıyım haftaya randevum beklemedn gidimmi bu durumu yaşayan varmı ama herhangi bir kaşıntı falan da yok
Akıntı normal benimde gebeliğin başından beri var çok hafif sarımsı gibi. Kaşıntı yanma koku olmadığı sürece sıkıntı yok dedi doktor 18.haftadayım yanma koku falan hiç biri olmadı bence risk oluşturmuyor olsa söylerdi doktor

Ben ilk çocuğumda kullandım canım. Çocuk için herhangi bir zararı yok gayet emmişti bizim bebe 😂
Evet içeriği temiz ben de silmeden kullanmayı denicem ama kıvamı eski yapış yapış şeffaf glosslara benziyor. Ben bebek olsam sevmezdim. 😛
İlk bebeğimde kullandım, bebem emdi sıkıntı olmadı. Ama benim sürmeme rağmen çatladı kanadı ağrıdı yandı ağladım ama sürekli sürdüm. 2 hafta sonra göğüs alıştı sanırım tekrar ağrımadı. Sürmeyi de azalttım. Açmadığım Bi kutu kalmıştı. Yine kullanacağım inşallah 😄 fiyatı da 2 kat olmuş 😳
Fiyat pahalı ama yoğun olması sebebiyle bereketli bir ürüne benziyor. Mercimek tanesi kadar alınıp yayılsa yeter gibi.

Kızlar bebek arabası travel mi aldınız ne aldınız acaba alanlar yardımcı olabilir mi?
Ben çift yönlü tamamen yatabilen model aldım. Elele allroad çift yönlü bebek arabası. Travel tercih etmedim içindeki ana kucağı kısa süreli kullabilen çok yer kaplayan bir parça diye tercih etmedim.

Kızlar ben bebek arabası bakıyorum şuan kanz iyi diyorlar bide hafif bir şey istiyorum ama pusetliyle pusetsiz arasında 2 kattan fazla fiyat farkı var. Sizce2 kattan fazla para verip pusetli almak ne kadar mantıklı sonuçta kaç ay kullanılacak ki?
Fotoğraf ekledim altta yazıyor fiyatları

Eklentiler

• IMG_9753.png
    IMG_9753.png
    202,3 KB · Görüntüleme: 104
  • IMG_9752.png
    IMG_9752.png
    149,2 KB · Görüntüleme: 100
Kızlar ben bebek arabası bakıyorum şuan kanz iyi diyorlar bide hafif bir şey istiyorum ama pusetliyle pusetsiz arasında 2 kattan fazla fiyat farkı var. Sizce2 kattan fazla para verip pusetli almak ne kadar mantıklı sonuçta kaç ay kullanılacak ki?
Epey fark var canım bence puseti ayrı alabilirsin

Ben bunu aldım sürümü çok rahattı

Eklentiler

• 1000051513.jpg
    1000051513.jpg
    62,8 KB · Görüntüleme: 101
X