2024 Ağustos Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    238
Ben hiç 1 almadım 2-3 aldım indirimden son haftalarda gidişata göre eğer zamanında doğarsa bir paket almayı düşünüyorum kalıyor dendi bana da
Ya evet bana da öyle dendi baştan almaya başlayınca çok fuzuli şeyler alınıyormuş. Tecrübeli annelerle konuşup almak lazım

Benim daha önce agrisız sancısız açılmam olmuştu malesef.Erken doğumla kaybettim bebeğimi.Simdi dikiş sonrası rahim boyu 31mm ölçüldü.sizinki ne kadar söyledi mi doktorunuz
çok geçmiş olsun cnm belki daha once bu durumla karsılastıgın için supelenmıstır su ana kadar hiç alttan muane olmadım hep karından bakıldı

kızlar bişey sorcam şimdi gebeliğimin basından beridir regenesis max kullanıyodum 14+5 oldum cuma gunu kontrolum vardı decavit ve gyno ferro verdi şimdi reganesiside kullanmaya devam et dedı sizin kullandığınız ilaçlar nedır damla falan vermedı bana?

Merhaba kızlar bugün dr gittim 14 haftalık olduk cinsiyeti erkeğe benziyor dedi ama net konuşmadı sizce ne 😁
1000040765.jpg

Güne iyi başlamadım kızlar ya, gece aşırı derece bir karın ağrısı böbreklerim vurdu sanki barsaklarım sancıyor gibi. Acile gittik idrar kan aldılar idrarda biraz enfeksiyon çıktı doktor kum döküyorsun dedi. Antibiyotik yazdı ordan cıktım kadın doğuma gittim kum bu kadar karın ağrısı yapmaz gaz sıkılmıştır dedi. Bebişe baktı iyi çok şükür aman iyi olsunda. Gece hiç uyumadım hala karnım ağrıyor. Sıcak su torbası yaptım inşallah geçer bana dua edin lütfen 🙏

kızlar bişey sorcam şimdi gebeliğimin basından beridir regenesis max kullanıyodum 14+5 oldum cuma gunu kontrolum vardı decavit ve gyno ferro verdi şimdi reganesiside kullanmaya devam et dedı sizin kullandığınız ilaçlar nedır damla falan vermedı bana?
Bende 11 haftaya kadar folidoce kullandım 11den sonra regenesis maxa geçtim hala devam ediyorum yanında sidefer demir ilacı ve suya atılan magnezyum kullanıyorum. Birde d vitamini sağlık ocağı vermişti monovit d kullanıyorum

Eklentiler

• WhatsApp Görsel 2024-02-26 saat 11.40.35_73e0b958.jpg
    WhatsApp Görsel 2024-02-26 saat 11.40.35_73e0b958.jpg
    36,9 KB · Görüntüleme: 24
  • WhatsApp Görsel 2024-02-26 saat 11.41.41_7f9c489e.jpg
    WhatsApp Görsel 2024-02-26 saat 11.41.41_7f9c489e.jpg
    93,9 KB · Görüntüleme: 24
  • WhatsApp Görsel 2024-02-26 saat 11.41.41_a58a4974.jpg
    WhatsApp Görsel 2024-02-26 saat 11.41.41_a58a4974.jpg
    84 KB · Görüntüleme: 29
Bende 11 haftaya kadar folidoce kullandım 11den sonra regenesis maxa geçtim hala devam ediyorum yanında sidefer demir ilacı ve suya atılan magnezyum kullanıyorum. Birde d vitamini sağlık ocağı vermişti monovit d kullanıyorum
saglık ocagına hıc gıtmedım ben bı ılk kan vermeye gıtmıstım gelde demedıler vitamın ılaclarına başlayalım dedı doktorumda decavıt demır ılacı zaten aramaları gerekmıyor degılmı

Ya kızlar ya benim kasıklarım mı desem karnımın altı mı desem cayır cayır yanıyor ağrı gibi de değil huzursuzluk var orda 😅 sizde durumlar nasıl
Aynı bende öyleyim yanma mi agrimi ayırt edemedim hatta gece o kadar arttı bişey oldu sandım ama benim birazda adet sancısına benziyor annelik gerçekten çok tuhaf herşeyden korkuyoruz başım Ağrısa çocuğa bişey oldu diye ödüm kopuyor 😂

Aynı bende öyleyim yanma mi agrimi ayırt edemedim hatta gece o kadar arttı bişey oldu sandım ama benim birazda adet sancısına benziyor annelik gerçekten çok tuhaf herşeyden korkuyoruz başım Ağrısa çocuğa bişey oldu diye ödüm kopuyor 😂
Bi bakıyorum resmen adet ağrısı acaba kanamamı var diye kontrol ediyorum. Sonra bakıyorum yok bu adet ağrısı değil yanma sanki diyorum. Eşim diyor ki anlat nasıl bir ağrı anlatamıyorum ki adam da şaşırdı 😀 doktora gitmeme de daha 2 hafta var off valla 9 ay sonunda akıl sağlığım gidecek sanırım 😀😀😀

X