2024 Ağustos Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    238
Bir sayfadan böyle bişi kaydetmiştim yeni anne olacaklar için mantıklı geldi bakabilirsin canım

Eklentiler

• Screenshot_20240223_193136_com.example.android.notepad_edit_88322502824022.jpg
    79,5 KB · Görüntüleme: 108
  • Screenshot_20240223_193148_com.example.android.notepad.jpg
    77,2 KB · Görüntüleme: 86
  • Screenshot_20240223_193140_com.example.android.notepad.jpg
    69,3 KB · Görüntüleme: 91
Bir sayfadan böyle bişi kaydetmiştim yeni anne olacaklar için mantıklı geldi bakabilirsin canım
Beden olarak bebek iri yapılıysa 3-6 ay almanı öneririm çünkü 0-3 aylıklar çabuk küçülüyor. İlk bebeğim 3200 doğdu yenidoğanı ilk hafta kullanabildim çabuk kilo aldı ilk haftadan sonra 3-6 ay giydirdim Mesela Benim ikinci bebek 2800 doğmuştu zayıfladı üstüne 0-3 ay yenidoğan kıyafetleri 3 ay giydirebildim. Üç ay kadar oldu 3-6 ay bile büyük geliyordu, Zayıf olduğu için. Gerisi zaten lazım oldukça alıyorsun ayına göre artık ne alman gerektiğini biliyorsun alışıyorsun.

Merhaba kizlar ben 8 ay once sezeryan oldum ve korundugum halde gebe kaldim simdi 17 haftalik hamileyim sezeryan olup da aranizda erken hamile kalan varmii??
Merhaba sizinki kadar yakın olmasa da geçen yıl Eylül ayında sezaryen oldum simdi 14 haftalık hamileyim.bir kez mi sezaryen doğum oldu sizin

Buna puset takılabiliyor ku acaba

Bu da benim sıpa bugün kontrolüm vardı çok şükür her şey yolunda epey uzun muayene etti bütün organlarını anlattı falan çok mutlu oldum çikolata yemiştim girmeden inanılmaz hareketliydi sürekli ileri geri ama asla bacak arasını açmadı kordonda ordaymış sonra da elini koydu göremedik 12 haftalıkken erkek demişti kesin ama bı sefer pipi fotosu çekemedik amaaaa o minik burnunu yirim her şeye bedel

Sağ salim kucağına al inşallah canım bende 14 haftalık gittim doktor ultrason resmi bile vermedi yaaa off acaba bebişim ne kadar büyümüştür yaa senin. Bebişi görünce kendi bebeişim.aklima geldi ya

Evet ama puseti yine cybex almalıymışız ve 2 3 bin lira arası adaptörü var ayrı satılıyor hepsini toplayınca 30 bine geliyor araba hemen hemen.
Aaa süpermiş yani cybex puset elimde var o bakımdan aton 4 modeli bende ki ama adaptörü alırsam sadece olur tahminimce sevindim benim de bagajım çok küçük böyle minik bir şey arıyordum öok teşekkür ederim bakacağım hemen

Sağ salim kucağına al inşallah canım bende 14 haftalık gittim doktor ultrason resmi bile vermedi yaaa off acaba bebişim ne kadar büyümüştür yaa senin. Bebişi görünce kendi bebeişim.aklima geldi ya
Amin canım hepimiz sağlıkla kavuşalım bebişlerimize inşallah bir daha ki gidişinde inşallah yüzünü gözünü cinsiyetini her şeyi görürsün arkadaşım ne zaman çağırmıştı bir daha

Merhaba kizlar ben 8 ay once sezeryan oldum ve korundugum halde gebe kaldim simdi 17 haftalik hamileyim sezeryan olup da aranizda erken hamile kalan varmii??
Ben büyük kızım 6 aylıkken gebe kaldım 2 ci kıza onuda 35 haftalık aldılar yani erken aldılar iç dikişlerde sıkıntı olmuştu sık sık doktor kontrolünde olacaksın hiçbir sorun olmaz canım kafana takma

merhaba herkese :)
bugün kontrol vardı 16 haftalığız biz. doktor hiç cinsiyet tahminde bulunmamıştı şimdiye kadar, netleşince söyleriz çocuklar heveslenmesin diye.
bugün erkek olduğunu öğrendik. oğlum çok sevindi kızım baya üzüldü o kız kardeş istiyordu:)
Cok sukur bir sorun yokmuş. Ben de ağustos anneleri cinsiyet oranlarına katkıda bulunayım dedim :)
palm angels bir erkek bebek daha ağustos annelerine :)

Ben 15 aylıkken hamile kalmıştım. Tek yaşadığım sorun son ayda dikiş yerlerinin ağrımasıydı o da çocuk 4.360 gr ve suyu fazlaydı o sebeple olabilir

Canım müslin uzun kollu öneririm eğer serin bir yerde yaşamıyorsan. 0-3 aylık 3 adet yeterli alt üst 3-6 aylığa hemen geçiş oluyor. Uyku tulumu için erken kışa yakın en uygun bedeni seçebilirsin. Ben iki çocukta da iki hastane çıkışı çıtçıtlı bady alt pantolon aldım eldiven şapka ağız bezi ve bez , mama bunlar hazırdı hep . Doğmadan önce ve taşımak için puset . Bebek arabasını bile acele almaya gerek yok pek ama erken almaktan zarar da gelmez

Kızlar iyi akşamlar. İnstagramda demirkidsboutique adında bir çocuk giyim sayfam var trendyolda da Kıymetlimiss shop olarak bulabilirsiniz

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…