2024 Ağustos Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    238
Ben daha hiç bir şey almadım ve evde de sadece bebek.arabasi var 🤣
E bebeğin indirimlerini kaçırmak istemedim en azından büyük maliyetli olanlar çıksın aradan dedim ki en zorlandığım da bebek arabası oldu yine içime sinen olmadı o an bu dedim aldım ve çıktım araştırdıkça gün geçtikçe fiyatlar artıyor çünkü ne alırsam şansıma yapacak bir şey yok dedim 🤭

canım sordum folat folik asitin aktif hali kullanabilirsin tabi ki dedi. D vitamini damlası ve regenesisten devam ediyorum.

Bebek ters dönmüştü o kadar hareketlilermiş ki bu hafta yüzünü göremedik kocaman bir ayak gördük sadece hahah :) çok şükür her şey yolunda 2 hafta sonra kontrolüm var
sjsjsjsjs ayaga bak ya allaaahiiiimmmmm 41 kere masallah parmaklara bak tombilik tombilik 🧿😂

Kızlar kıyafetlerde neyi kaç tane alıcam kaç beden alıcam bilmiyorum imdat yardım edin 😩 kaç tane zıbın badi almak lazım uyku tulumu yenidoğan için mi alıcam 3 aylık mı 6 aylık mı yoksa her aylık alacak mıyım çıkmaza girdim bir bilen deneyimli anne yardımı istiyorum 💗
ben ay hesaplayarak basladim yenidogan hic alamadim elim gitmiyo asiri kucuk geliyolar 😂 genelde 3-6 ay aldim
ankara soguk oluyo mesela o yuzden ay hesaplayip uyku tulumlarini 3-6 6-9 seklinde aldim yagmurli tarzi icine kiyafet giyilip mont gibi kullancagim urunleri 6-9 aldim buyuk olsn onemli degil icinde rahat etsin dedim

Kızlar kıyafetlerde neyi kaç tane alıcam kaç beden alıcam bilmiyorum imdat yardım edin 😩 kaç tane zıbın badi almak lazım uyku tulumu yenidoğan için mi alıcam 3 aylık mı 6 aylık mı yoksa her aylık alacak mıyım çıkmaza girdim bir bilen deneyimli anne yardımı istiyorum 💗
Bendee yardım istiyorum bu konuda 😄🙈

E bebeğin indirimlerini kaçırmak istemedim en azından büyük maliyetli olanlar çıksın aradan dedim ki en zorlandığım da bebek arabası oldu yine içime sinen olmadı o an bu dedim aldım ve çıktım araştırdıkça gün geçtikçe fiyatlar artıyor çünkü ne alırsam şansıma yapacak bir şey yok dedim 🤭
Bence çok iyi yapmişsin canım herşey çok pahalı zaten büyükler en zor kısım hayırlısı ile sağ salim kullan canım

Kızlar bence kıyafette yeni doğan fazla eve sokmayın çünkü çok çabuk büyüyorlar yani özellikle yaz çocukları olduğundan dolayı yani hepsini bir kerede makineye atsan bile 2-3 saatte kuruyorlar zaten küçücük bir şeyler bence yeni doğduklarında kıyafetlerini bu arada kurutmada kurutmayın her zaman havalanması daha iyi yani 03 ay alın ben de çoğunlukla 6 9 12 o aylarda alın ben kızım da fazla yeni doğan almadım 3 ay sonra zaten 3 ve 6 ay arasında geçtim

Kızlar bence kıyafette yeni doğan fazla eve sokmayın çünkü çok çabuk büyüyorlar yani özellikle yaz çocukları olduğundan dolayı yani hepsini bir kerede makineye atsan bile 2-3 saatte kuruyorlar zaten küçücük bir şeyler bence yeni doğduklarında kıyafetlerini bu arada kurutmada kurutmayın her zaman havalanması daha iyi yani 03 ay alın ben de çoğunlukla 6 9 12 o aylarda alın ben kızım da fazla yeni doğan almadım 3 ay sonra zaten 3 ve 6 ay arasında geçtim
Evet doğru yenidoğanları az almak lazım arkadaşımın 2 aylık bebek 6-9 geçmiş kalıplar gerçekten dar

Ya benimde bacağım kasılıyor özellikle akşam olunca kasılıyor ayak tabanım ve sag bacağım neden olabilir acaba son bir kaç gündür var bu durum
Bebek gayet iyi, bacak ağrılarım için de usg ile kan pıhtılaşması var mı diye damarlara bakıldı tek tek. Herhangi bir sorun yok. Muhtemelen yorgunluktan çünkü çalışıyorum 2 saatte bir 15 dk uzanıp dinlenmemi söyledi. Bir önceki kontrolde kıza benzetmişti şimdi erkeğe de benziyor emin olamıyorum haftaya gel bakalım netleşir artık dedi 😂 bizde durumlar böyle

Bebek arabası marka model tavsiyelerinizi de bekliyorum, bu konuda da bilgim 0 😩💗
Ben arkadaşımın tavsiyesi ile cybex eezy twist düşünüyorum. 360 derece dönüyor ve tek elle açılıp kapanıyor hafif ve kabin tipi. Arabamız küçük bize bu uygun gibi geldi. Kabinlerde 360 dönen tek modelmiş güya. Hepsiburada da indirimle 19 bine düşüyor şu an

Ben de nasıl giydireceğimi bilmiyorum.Doğum Ağustos sonu diyor ve evim aşırı sıcak oluyor.Kısa kollu mu zıbın mı ne yapacağımı bilmiyorum
Yemmin ediyorum yazın gelimesinden çok korkuyorum o derece evim sıcak oluyor... Strese girdim of inşallah bebek isilik pişik olmaz birde Antalya amanın. Bazen klima. Bile işe yaramıyor ağustos sıcağında.. Kasımın sonunda anca hava serinliyor burda..

X