2024 Ağustos Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    238
Kızlar bugün ilk defa rüyamda bebişle ilgili bişe gördüm. Doktor muayenesindeyim cinsiyeti soruyorum doktor gösteriyor net olarak görüyorum kız bebiş 😍😍 bakalım pazartesiye az kaldı
Canim ben kacirmisim bazen giremiyorum da, sen nipty yaptırmadın değil mi cinsiyeti bekledigin için soruyorum.

Kahverengi bi akıntı başladı bende kızlar, ikizlerimden birinin kalbi 8. Haftada durmuştu hoca kahverengi akıntı olabilir korkma demişti ama korkuyorum ilk kez oluyor napayım gideyim mi doktora???
Bunu da yeni gördüm ne yaptın gittin mi doktora ne dedi valla kusura bakmayın ben geriden geliyorum baya umarım bir sıkıntı yoktur.

Valla büyük parçaları almak gerçekten mantıklı canım bir de ne olacağımız belli değil yok taksit kalkacak vs deniyor yani daha da zorlaşmadan zaten her türlü alacağım ürünleri bütçeye göre almak istedim. Babybjörnü 20 Aralıkta 7680 ₺ aldım Yılbaşının ertesi günü 9560 ₺ oldu. Ama şimdi indirime girmiş trendyolda almak isteyen varsa 8599 ₺ düşmüş.
Babymallde bugün gördüm Babyjörn 5690 liraydı almak isteyenlere.

kiz oyle deme keyfini cikartabilmeye baslamadik ya aksiliklerden ayh cok sevindim bisey cikmamasina of artik soyle guzel haberler alalimda bi keyif yapalim bebislerle

Ay ilk defa da bugün rüyamda görmüştüm sevinmiştim hemen üstüne kahverengileri gördüm, neyse bundan sonrası keyifli olur inşallah hepimiz için
Ya napsak bi gun toplanıp bi kahve mi içsek Ankara’da gelebilecek olanlarla :)

Yok canım daha yaptırmadım kalbi duran bebeğin üstünden 8 hafta geçmesi gerekiyormuş onu bekliyorum 16. Haftada yaptırcam yani
Heee doğru canim duymuştum onu , geçmiş olsun buarada anca okuyorum mesajlari geriden gele gele neyse bir sıkıntı çıkmamasına sevindim gözün aydın 🙏🏻☺️

Kızlar detaylı ultrason kaçıncı haftaya kadar yapılıyor? Bugun 17+1im. İstediğimiz özel hastane 1 nisana gün verdi. Bana geç gibi geldi? Siz hangi haftalarda yaptıracaksınız

X