2024 Ağustos Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    238
İyi yapmışsın şu an bu dönemde bugün ne alsan kardır yarın her şeye zam geliyor

Yaa atarım tabi ki oda aşırı büyük değil bir yatak dolap ve komodin istiyorum. Yatak da beşik değil normal büyük yatağı gibi istiyorum

Emzirme yastığı ne aldınız? Bazılarının içi boş ve küçük oluyor.

ben daha tek bir şey bile almadım. ama bu ayın sonuna kadar bebek arabası, park yatak vs gibi büyük şeyleri almayı düşüyoruz. geçen ay baktığımız bebek arabası resmen 1 ay içinde 5 bin zamlanmış bu ekonomide ne alsak kardır sanırım. bebek arabası olarak cybex eezy s modelini alıcaz. yakın bir arkadaşım kullanıyor memnun kabin boy olması da bizim için bir artı tabii ki. diğer şeyler hakkında en ufak fikrim yok bir kategoriden bile milyonlarca ürün var ne gerekli ne değil ayrıştırması baya zor. bir de şu an ebebekte şubat indirimleri var oradan da kendim için emzirme süt ürünleri gibi şeyleri almayı düşünüyorum. bize kolay gelsin :))

Yaa atarım tabi ki oda aşırı büyük değil bir yatak dolap ve komodin istiyorum. Yatak da beşik değil normal büyük yatağı gibi istiyorum
asiri mantikli buyuk almak sakin vazgecirtmeye calisanlara kulak asma ne gerek var diyen cok var etrafimdada bin kere oda yapamam 1 kere cok duzgun yapcam mis demonte yapcam cogunu her yasina uycak insallah onunda cizimine baslamam gerek of cok useniyorum

Valla büyük parçaları almak gerçekten mantıklı canım bir de ne olacağımız belli değil yok taksit kalkacak vs deniyor yani daha da zorlaşmadan zaten her türlü alacağım ürünleri bütçeye göre almak istedim. Babybjörnü 20 Aralıkta 7680 ₺ aldım Yılbaşının ertesi günü 9560 ₺ oldu. Ama şimdi indirime girmiş trendyolda almak isteyen varsa 8599 ₺ düşmüş.

Aynen zaten uzun süre park yatakta yatacak sonra odasında büyük yatakta yatsın işte 3-4 yaşından sonra yataktan kalkmak istediğinde kendi kalkabilsin yani

Bence de ya. Meraktan işte Kız birsürü sayfa var yorumlara baktım hadi ben de gönderim dedim gönderdiğin sayfa bu sayfa mıydı
Ben de buraya gönderemiştimkız dedi ama dr dün %70 erkek dedi
Selam kızlar. Bugün kontrolüm vardı 13+2 de %80 erkek dedi değişme ihtimali var mı acaba hahshahahah
Benim de dün 13+2 de %70 erkek dedi.Riske girip indirimden kıyafet alıcam ben

Doktoruma yazdım normal demiş ama korktum devlette perinatolojiden randevu bulursam alıcam hemen
Ben de normal oldgnu dusunuyorm ana kanama alani varsa falan ona gore bisi yazarlar belki ihmal etme cnm bu haftalarda lekelenmeleri takip etmek lazm mutlaka

bizim de bugün kontrolümüz vardı . Ultrason resmini bırakıyorum mutsuz bir böcek 16. Haftaya girmiştik bugün 156 gram çıktı . Sanırım artık ağırlık öğrenmeye başladık . 20. Hafta sonrası için detaylı ultrason randevusu almamı söyledi , artı olarakta kan ilacı yazdı . Şu an multivitamin, d vitamini ( evde olduğum için d vitaminim düşük ) ve kan ilacı kullanıyorum , sizde durumlar nasıl kızlar . Karnım şişmiyor ve hareket hissetmediğim için endişeliydim ama kalp sesini duyunca geçti
Ayy kızlar birde ultrason görüntüsü çirkin geldi gözüme küçük diye mi acaba , bu çocuk güzelleşir mi yoksa halasına mı çekti naptı glglflfş şaka yapıyorum kaderi güzel olsun ama halasına da benzetmedim değil

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…