2024 Ağustos Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    238
ahahhahahahahaha halasına mı çekti bölümünde sesli güldüm Dur çocuk napsın uyuyor işte tabi ki değişecekler. Geçen kontrolde uzaylı gibiydi bizimki de ahha ben de bugün gidicem inşallah 15:40 randevum

beni avutma palm halasına benzerse sorarım flflglglg
Ayy canım güzel haberlerle gel ben bugünü zor ettim vllaha . Kafasını filan ölçtü bu haftalarda bakılması gerekiyormuş .
Birde sana ne diyeceğim sende regenesis kullanıyorsun dimi multivamin ?

Evet canım regenesis max hatta bitiyor yenisini alacağım. Ay çocuklarımız annelerine çeksin lütfen baba tarafı iptal iptal iptal hahaha Bakalım bana bugüne kadar ağırlık vs söylemedi baş popo uzunluk söylemişti bugün nasıl geçecek merak ediyorum bugün 16 bitti 17e girdim.

Kahverengi bi akıntı başladı bende kızlar, ikizlerimden birinin kalbi 8. Haftada durmuştu hoca kahverengi akıntı olabilir korkma demişti ama korkuyorum ilk kez oluyor napayım gideyim mi doktora???
Benimde 6 haftadan 12 haftaya kadar gelmişti o süre icinde 3 doktora gittim korkudan hepsi sıkıntı yok demişti 12 haftada bazıları beş ay olana kadar oluyor benimde arada oluyor korkma canım kırmızı ve pıhtı olursa git

Ayy gönlümden baba tarafı iptal diye geçiyor ama başımıza ne gelecek bakalım
17+0 mı canım 16+0 mı ?
Bana doktorum içinde omega olan bir takviye al demişti marka söylemedi , bende grupta regenesis Maxı görünce onu aldım 2 kutu ama sonradan araştırdım içeriğini hiç beğenmedim . Folik asidi folat formu değil , b12 si metilkobalamin olması gerekirken bunun ki siyanokobalamin. Bunlar böyleyse diğer vitaminlerin formları düzgün değildir diye düşünüyorum. Ben 2 kutu aldığım için mecbur bitiricem ama sen araştırıp değiştir istersen canım

Ay çok tatlısınız kızlar halaya benzermiş öyle derler. Bu haftalarda bütün hepsi birbirine benziyor daha yüz şekilleri netleşmiyor tabii haliyle. Yoksa dünyanın en güzel şeyleri olanlar sağlıkla gelsinler inşallah

Ne kadar geç ve az çıkarsa o kadar iyi bence. zaten yazın sıcaklarında hamile olacağız daha az karınla gezmek daha iyi olacak
Küçük kızımı temmuzun 25de doğum yaptım en zor zamanları yaza gelmişti aslan burcu kendisi bu da yaza geliyor ağustos 25-26'sı gösteriyor Ben ne yapacağım ya çok zor olacak bir de Ben Adana'da yaşıyorum hanımlar cehennemin yeryüzündeki şubesi tövbe haşa

Yaaa ben de inşallah babasını kopyalamistir diye dua ediyorum

Ben de dün gittim kızlar plesantası aşağıda dedi ağrın olursa normal dedi ama bir zararı olur mu başına gelen var mı

16+0 canım. Yaa sorayım şimdi doktorımı bekliyorum içeri girince soracağım ilacı teşekkür ederim

Hahah ay çok haklısın canım sen klimanın altına yat sokağa çıkma hiç

Bende mamadus baby kanguru var yeni doğan aparatıyla beraber sana verebilirim istersen

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…