2024 Ağustos Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    238
Sarıldım sana

Burda karnı büyümeyen bir ben varım galiba ben hiç kıyafet değişikliği yapmadım daha belli bile değil

6.hafta da direk rahat bir pantolon ve çamaşıra geçiş yaptım. Ben de sanırım bi daha kot giyemeyeceğim

Kahverengi bi akıntı başladı bende kızlar, ikizlerimden birinin kalbi 8. Haftada durmuştu hoca kahverengi akıntı olabilir korkma demişti ama korkuyorum ilk kez oluyor napayım gideyim mi doktora???

Tayti nerden aldn. Benm de kotlar kapaniyor ama rahat deil bebek buzus buzus oluyordur. Mesai cikisi cikip alacam tayt

Kahverengi bi akıntı başladı bende kızlar, ikizlerimden birinin kalbi 8. Haftada durmuştu hoca kahverengi akıntı olabilir korkma demişti ama korkuyorum ilk kez oluyor napayım gideyim mi doktora???
Aklnda soru isareti olmamasi ve endiseli kalmaman icin git bence. Ama kahverengi akintidan bisi olcagini sanmiyorm.

bebege biseyler almaya başladınız mı ya neler aldiniz aynıyız sizinle neredeysd

Ahhh hamile pantolonları hele harikaaaa. Gaffur gibi çekiyorum pantolonu boynuma kadar ohhhh. Bende rahatı yok. Neden normal zamanda da hamile pantolonu giymeyelim ki?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…