2024 Ağustos Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    238
bebege biseyler almaya başladınız mı ya neler aldiniz aynıyız sizinle neredeysd
Benim tek eksiğim oda takımı kaldı desem hahah :KK70: ben doğru bir örnek olmayabilirim çünkü her şeyini aldım 1 yaşa kadar baya bir kıyafet aldım, park yatak aldım, babybjörn aldım, bebek arabası aldım, oyun halısı, emzirme yastığı, juno,
küvet, ateş ölçer, burun aspiratörü, avent biberon seti, emzik, korbell, müslinler aldım, ağız bezleri, aklıma gelenleri yazdım ama benim tamam gibi bir şey 2-3 numara bez de aldım. Şu an almam gereken ilk aylar için puset ve odası dolap yatak vs.

Benim tek eksiğim oda takımı kaldı desem hahah :KK70: ben doğru bir örnek olmayabilirim çünkü her şeyini aldım 1 yaşa kadar baya bir kıyafet aldım, park yatak aldım, babybjörn aldım, bebek arabası aldım, oyun halısı, emzirme yastığı, juno,
küvet, ateş ölçer, burun aspiratörü, avent biberon seti, emzik, korbell, müslinler aldım, ağız bezleri, aklıma gelenleri yazdım ama benim tamam gibi bir şey 2-3 numara bez de aldım. Şu an almam gereken ilk aylar için puset ve odası dolap yatak vs.
ayh kendimi gordum muthis benimde az bisey kaldi kiz son aylarda ayak uzatip dinlenicez miiis

ayh kendimi gordum muthis benimde az bisey kaldi kiz son aylarda ayak uzatip dinlenicez miiis
Ya ben aceleciyim zaten odasına bile hemen başlamak istiyorum da bari onun için biraz bekleyelim dedi eşim haha :KK70: Çok fazla kıyafet almışım ben yalnız. Not almak lazımmış bilmeden aynı şeylerden bile almışım

Ay ben dayanamayıp bir halt yedim sjsj şu cinsiyet tahmini yapan sayfa vardı ya işte resim gönderdim direkt kız dedi 🤭🤭 doğru mudur bilmiyorum ama 🥲
Doktorun kesin göremediğini nasıl bilsinler ya dolandırıcılık gibi :KK70: ben de inanıp yollamıştım hem de 2 sayfaya mı ne ama hatalı çıktı sonra bir de sonuç gelince yazın dediler yazdım cevap bile vermediler hahaha

bebege biseyler almaya başladınız mı ya neler aldiniz aynıyız sizinle neredeysd
Ben bişi almam kız olursa.. Ablalarından kalan yenidoğan kıyafeti duruyor daha 1 senelik sjsj birazını vermiştim kıyamadıklarımı sakladım anneannesi de sen alma ben alacam dedi. Çoğu şeyi annem aldı zaten. Bana bir tek bebek araması ve babyjörn lazım pahalı ama banyjmrnün müdailinden alıcam artık yapacak bir şey yok 😐

Ya ben aceleciyim zaten odasına bile hemen başlamak istiyorum da bari onun için biraz bekleyelim dedi eşim haha :KK70: Çok fazla kıyafet almışım ben yalnız. Not almak lazımmış bilmeden aynı şeylerden bile almışım
ben aldiklarimin hepsini kac ay olduklarini falan resmini online bulup telefona ekliyorum altinada aldigim aylarini yaziyorum ceyizimide oyle yapmistim buyuuuk rahatlik bende kiyafeti bi tik fazla almis olabilirim amaaan canim sag olsun giymediklerini veririm ihtiyaci olana bi ise yararlar ben 1 ay sonra odasina baslicam cnku benim bebis odasi cok buyuk o odayi 2 ye bolcem 😂 2 oda cok rahat cikiyo cunku o odadan suan o molozu kaldirabilirim ama ilerde ii iiih bide ben dyson batagina girdim yine oglanin odaya hava temizleyicisini aldim ben cok memnunum birakamam onudiye onada aldik nemli olani ondada taksit dusurmusler zaten gicik oldum 😂

Doktorun kesin göremediğini nasıl bilsinler ya dolandırıcılık gibi :KK70: ben de inanıp yollamıştım hem de 2 sayfaya mı ne ama hatalı çıktı sonra bir de sonuç gelince yazın dediler yazdım cevap bile vermediler hahaha
Bence de ya. Meraktan işte 🤒Kız birsürü sayfa var yorumlara baktım hadi ben de gönderim dedim 🫢 gönderdiğin sayfa bu sayfa mıydı

Eklentiler

• Screenshot_20240223_115346_com.instagram.android.jpg
    Screenshot_20240223_115346_com.instagram.android.jpg
    107,2 KB · Görüntüleme: 44
Bebek arabası ne aldınız acaba

Ben bişi almam kız olursa.. Ablalarından kalan yenidoğan kıyafeti duruyor daha 1 senelik sjsj birazını vermiştim kıyamadıklarımı sakladım anneannesi de sen alma ben alacam dedi. Çoğu şeyi annem aldı zaten. Bana bir tek bebek araması ve babyjörn lazım pahalı ama banyjmrnün müdailinden alıcam artık yapacak bir şey yok 😐
Benim abimde nuna vardı onu kullanılamaz bende çok daha güzel

Odasını yaptıktan sonra gönder buraya ben bayılırım çocuk odalarınaa.. Ben yapamadım ev kira ve fazladan oda olmadığı için 😭 büyük kızıma da oda lazım 3 Yaşına girdi odası yok garibimin.

Kahverengi bi akıntı başladı bende kızlar, ikizlerimden birinin kalbi 8. Haftada durmuştu hoca kahverengi akıntı olabilir korkma demişti ama korkuyorum ilk kez oluyor napayım gideyim mi doktora???
Randevu aramak yerine bir acile gitsen mi acaba biraz sancim da var falan desen bakarlar zaten

X