2024 Ağustos Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    238
Kızım 1 yaşında tüp bebek, kucağıma alamıyorum kanamam oluyor. Eğilip yerde oyun oynamak bile zor çünkü hemen leke başlıyor. Eşim gece kalkmaz ben mi emzireyim der arkasını dönerdi, ben geceleri emzir yatır yapardım. Artık tüm geceler babasına kaldı ve bazen çok uyandığı için dayanamıyor sus artık diye kızdığı oluyor . Şimdi memeyi kestim,kucağıma almayı kestim, oyunu azalttım. Bazen kucağına al diye yalvarıyor. 2. Defa bebeğin olacak diye ilk bebeğe anneliğin bitmedi diye eleştiri de aldım. İhmal ettiğim için çok üzülüyorum. Bu sebeplerden de şimdi karnındakine bağlanmak çok zor oluyor. Ben böyle hissedince karnımdakini de üzüyorum gibi düşünüyorum. Ona da üzülüyorum . İlk bebeğim doğduğunda hani evlat kokusu derlerdi, ben almıyorum, çiş bok kokuyor sürekli dedim. Biraz büyüdü gülmeye başladı, gözüme baktı, herşey o oldu. O koku da yüklendi. Zamanla oluyor. Bu da geçecek biliyorum ama hormonlar şu an izin vermiyor. Hayırla sağlıkla doğsunlar inşallah, kendiliğinden o güzel duygular yükleniyor.
Sarıldım sana 💜

Bugün itibariyle hamile taytı ve alt çamaşırına geçtim :KK70: son 3-4 gündür karnım çok sertleşti ve büyüdü giydiklerim çok sıkıyordu. Hamile çamaşırı çok rahat umarım doğum sonrası bırakabilirim haha :KK70:
Burda karnı büyümeyen bir ben varım galiba 😀 ben hiç kıyafet değişikliği yapmadım daha belli bile değil

Bugün itibariyle hamile taytı ve alt çamaşırına geçtim :KK70: son 3-4 gündür karnım çok sertleşti ve büyüdü giydiklerim çok sıkıyordu. Hamile çamaşırı çok rahat umarım doğum sonrası bırakabilirim haha :KK70:
6.hafta da direk rahat bir pantolon ve çamaşıra geçiş yaptım. Ben de sanırım bi daha kot giyemeyeceğim 😂😂😂😂

Kahverengi bi akıntı başladı bende kızlar, ikizlerimden birinin kalbi 8. Haftada durmuştu hoca kahverengi akıntı olabilir korkma demişti ama korkuyorum ilk kez oluyor napayım gideyim mi doktora???

Tayti nerden aldn. Benm de kotlar kapaniyor ama rahat deil bebek buzus buzus oluyordur. Mesai cikisi cikip alacam tayt

Kahverengi bi akıntı başladı bende kızlar, ikizlerimden birinin kalbi 8. Haftada durmuştu hoca kahverengi akıntı olabilir korkma demişti ama korkuyorum ilk kez oluyor napayım gideyim mi doktora???
Aklnda soru isareti olmamasi ve endiseli kalmaman icin git bence. Ama kahverengi akintidan bisi olcagini sanmiyorm.

bebege biseyler almaya başladınız mı ya neler aldiniz aynıyız sizinle neredeysd

Ahhh hamile pantolonları hele harikaaaa. Gaffur gibi çekiyorum pantolonu boynuma kadar ohhhh. Bende rahatı yok. Neden normal zamanda da hamile pantolonu giymeyelim ki? 😃

X