2024 Ağustos Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    238
Slm arkadaşlar bugün nipt test sonucum çıktı çok şükür temiz çıktı.Ama o sonucun geldiği anı hiç unutamam heyecan korku sevinç hepsi bir arada temiz çıktığı anı öğrendiğimde ise sevinçten gözyaşlarımı tutamadım Allah'ım kimseyi böyle şeylerle sınamasın kim sonuç bekliyorsa hepsinin yüzünü güldürsün içim o kadar rahatladı ki anlatamam sürekli aklımdaydı bir haftadır çok şükür temiz çıktı bu arada kızım olacağı kesinleşti
Rabbim sağlıkla kucağına almayı nasip etsin inşallah 🌺

Bende araştırdım baya danışmanlık verenler var evi nerden kiralıyoruz ona kadar baktım 13 bin Kanada doları harcamış geçen sene gidenler bizim de en azından 20 bin olur sanki. 32. Haftada gitmeyi uygun görüyorlar ve vize için şimdiden başvurmamız gerekiyor. 3 ay sürmüş turist vizesi almışlar beraber gitseydik bari :-) Baya orda boş zamanımız olacak gibi ben istiyorum eşim de istiyor ama işleri çok yoğun ayarlanabilir mi olabilir mi bilmiyorum maddi açıdan sıkıntı olmaz değer de ama bakalım hayal olarak mı kalacak
Eğer önceden alınmış amerika vizeniz varsa daha hızlı oluyor. Bizim şuan mevcut abd vizemiz ve giriş çıkışımız var. Böyle olunca CanPlus diye bi vize türüne başvuruyoruz en geç 1 ayda çıkıyor bu vize. Aklınızda olsun. 12 bin 20 olmamıştır yaa, çünkü orda bizdeki gibi bi enflasyon yok. Hangi şehir düşünürsünüz peki Kanada olsa? Direk uçuş olsa iyi olur türkiyeden.

Gyno da kullandım donaxly de kullandım bir başka birşey verdi onu da kullandım. En son Neo penetron diye bir fitil.kullaniyorim son 4 tane kaldı.akan aman aman bir akıntım yok ama peceteye sildikce geliyo. Hamileliğin ilk basindan beri. Diğer hamileliklerfe böyle birşey hiç yaşamadım. Normalde de zaten hiç vajinal enfeksiyon filan geçirmem. Bu böyle oldu anlamadım ben de 😄🙄
Benm de ilk gebeligimde olmadi bu kadr ama kaybettigim gebeligmde ve bunda var. Daha ne kadr dikkat edilir hic bilmiyorm. Resmen yasamdan sogudum. Ne cinsiyete sevinebiliyorm ne kimseye hamileym diebiliyorm. Kurtulsaydm su lanetten

Eğer önceden alınmış amerika vizeniz varsa daha hızlı oluyor. Bizim şuan mevcut abd vizemiz ve giriş çıkışımız var. Böyle olunca CanPlus diye bi vize türüne başvuruyoruz en geç 1 ayda çıkıyor bu vize. Aklınızda olsun. 12 bin 20 olmamıştır yaa, çünkü orda bizdeki gibi bi enflasyon yok. Hangi şehir düşünürsünüz peki Kanada olsa? Direk uçuş olsa iyi olur türkiyeden.
Ben Kanada düşünüyorum ama eşim soğuk bakıyor konuştuk şimdi hep kış diyor :110: gidip yaşayacak değiliz ya şuan bir açıl kapı olsun çocuklara

Kızlar bugün park yatağı aldım kraftın monaco modelini aldık 🥰 bebek arabası puset bide kendi kendine sallanan ana kucağı almayı düşünüyorum yavaş yavaş. Bide göğüs pompası alacak mısınız ya illa olması mı gerekiyor?
Ben sağa sağa sütümü getirttim bebekler doğunca güçsüz emebiliyor o sebeple gerekebilir

Kızlar bugün park yatağı aldım kraftın monaco modelini aldık 🥰 bebek arabası puset bide kendi kendine sallanan ana kucağı almayı düşünüyorum yavaş yavaş. Bide göğüs pompası alacak mısınız ya illa olması mı gerekiyor?
ben hastane tipi olanlari kiralicam gorumcemde bayaa farkini gordum sok olmustum ama masaj vari bisey lazim olursa diye de avent aldim cok umudum yok ama evde dursun dedim

Benm de ilk gebeligimde olmadi bu kadr ama kaybettigim gebeligmde ve bunda var. Daha ne kadr dikkat edilir hic bilmiyorm. Resmen yasamdan sogudum. Ne cinsiyete sevinebiliyorm ne kimseye hamileym diebiliyorm. Kurtulsaydm su lanetten
Ay öyle deme kız. Lanet filan. Kaşıntı koku yoksa çok kafana takma. Vücudun belki bir tepkisidir hamileliğe. Kimler kimler neler yasiyo. Geçer inşallah. Kafaya taktikca daha fena oluyor. 1 Mart'ta tekrar kontrol var benim. O zaman söyleyeceğim doktora bakalım ne diyecek. İdrar yolunda enfeksiyon varsa da olurmuş. Birbirine çok yakın diye rahimle mesane. Bolca su tuket sende. Mesela benim 3 hamilelikte de idrar enfeksiyonu cikiyo hiç ilaç kullanmadim aşırı değil diye günde 4 lt içmeye çalıştım arada bir yanma vs derken doğum ettim 😄 idrar yolu enfeksiyonunu tetikleyen şey rahmin idrar yoluna baskı yaparak kanalı kucultmesi de sebebiyet veriyormuş çünkü. ❤️

Ay inşallah♥️ deneyimli annelerden bunu duymaya çok ihtiyacım vardı sağolun♥️ inşallah fetal dna tertemiz çıkar prensesinizi sağlıkla kucağınıza alırsınız ♥️
Amin allah razi olsun emin olun her şey bir şekilde halloluyor sağlık olsun yeter. İkinci oğlum doğduğunda ilk oglumla arasında 6 yaş vardı bilerek yaş aralığını çok bırakmıştım büyük oğlumun sırf kıskançlık gibi sorunlar olmasin o. Bebekliğini çocukluğunu doya doya anne baba sevgisi alarak büyüsün ikiye bölünmesin kalbim diye ama ikinci oğlum bir doğdu büyük oğlum karnımdayken çok seven kardeşim diye çıldıran çocuk gitti birden bire kardeşi doğup eve geldikten sonra kekelemeye başladı ve 3kere kaşla göz arasındae kardeşini poşetle yastıkla boğmaya çalıştı ne kadar kıskanmasın diye uğraştıysam da olmadı yani bazı şeyler elde olmuyor kedisi köpeği olup onları çocukları gibi seven insanlari da anlıyorum onlarda evlat yerine koyuyorlar ve sevgisini bölüşmek istemiyorlar ama emin olun herkes o evreden geçiyor kedide köpekte evde olan başka bir cocuk da olsa mutlaka bir alışma evresi oluyor bir kıskançlık oluyor ama sizin sevginizde bebekle yada evde olan çocuk hayvan herneyse artık onun olan bağınızda asla bir zedelenme olmuyor. Lütfen böyle şeyleri hiç takmayın. Su akar yolunu bulur 🤲🏻

Ben Kanada düşünüyorum ama eşim soğuk bakıyor konuştuk şimdi hep kış diyor :110: gidip yaşayacak değiliz ya şuan bir açıl kapı olsun çocuklara
Kanada vatandaşı olursa Amerikada da çalışması çok kolay, Avrupa keza öyle. Kanada vatandaşlarına çalışma vizesini çok kolay veriyo genelde diğer ülkeler. Bir de güneyi çok da soğuk değilmiş, amerika sınırındaki Vancouver falan Tr iklimi gibi.

Merhaba aranızda 115 kg üstü tüp bebekle hamile kalan var mı birde 12. Hafta itibariyle ağrı sancı herşeyin kesildi normal mi kızlar

Nipt test sonucum çıktı cinsiyetimiz de detaylı usgde olduğu gibi kız çıktı 🥰🙏🏻💗 10. Haftada erkek görülmüştü, merak edenler vardı o yanlışmış 10 hafta cinsiyet için hala erken kesin bilgi 😂
Hayırlısi olsun inşallah canım 🤲 sağ salim kucağına al inşallah 10 haftalikken kesin beli olmaz zaten çok erken

Kızlar geçen gün konuşmuştuk burda bu arada perinatolojiye özelde kolay randevu bulunuyor demiştim ama maalesef bulunmuyormuş aklınızda bulunsun. Bugun 2 özel hastaneden fiyat aldım ikisine de perinataloji doktoru istanbuldan kendi aletleriyle geliyormuş. Birinden 3800 diğeri 2600 fiyat verildi ve şuan 16+6 yım biri 1 nisana gün verdi bana çok uzak bir tarih gibi geldi. Günü yaklaşan varsa şimdiden randevu sorun bence

X