2024 Ağustos Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    238
Amin inşallah bir arkadaşım vardı geçen sene hamileliği ağrılı geçti kız her ağrısında hemen hemen rapor aldı ya da izin aldı gitti. Doğumdan sonra 6 ay ücretsiz izin istedi ki hakkıydı. İş veren izin vermemiş. Ya çalışırsın ya çıkarsın demişler kız mecburen işten çıktı. Beni düşündüren de o sürekli rapor alırsam doğumdan sonra izin vermezlerse çıkma gibi bi lüksümde yok yani illa ki başka bir iş bulunur da tereddüt ediyorum.

bizim bide hersey hazir hepsi icinde benim cesaretim yok oglen olsunda doktorumu bi arayip sorucam gidebilirsin desede gitmeye cesaretim olur mu bilmiyorum oteldi suydu buydu yakasim var vallahi
Ben direkt abimlere gidicem orda yaşıyolar ve aşırı hevesliydim ama tabii bu planları yaparken hamilelik düşüncesi bile yoktu ortada

İlk 20 haftada olabiliyomuş bu kanama alanları. Geçmiş olsun.

Onu vermek zorunda işveren. Dilekçe yazıp veriyorsun dilekçeye red cevabı verebilir onu da sgk ya götürüyorsun. Sgkyı arayıp sorabilirsiniz.

Ben direkt abimlere gidicem orda yaşıyolar ve aşırı hevesliydim ama tabii bu planları yaparken hamilelik düşüncesi bile yoktu ortada
benimde sjshshs bilet kampanyasindan almistik shsjsjsj oyuzdende biir suru ulkeye almistik nasil olsa olmuyo cocuk tup bebege daha baslmayiz erken olur demistik sak ilkinde tuttu cok sukur bin sukuuur

bence bebiş olabilir :) daha erken olanlar bile varmış

Nereden anladınız peki dün biri kız dedi kemik yapısına göre kafam karıştı iki tane kızım var dünyalar güzeli bir de oğlum olsun istiyorum
hic belli olmaz gormeden inanma 3 doktorda buyuk ihtimal kiz dedi bacak arasi gercekten bos gibiydi ama 12. haftadaydim bakildiginda erken di degisebilir dedi kendi doktorum cin mis rus takvimiymis nub teorisiymis yuzukmus eksiymis tatliymis hic biriii tutmadi deli gibi hayatimda limon yemedim hicte sevmem ama cikolataya asigimdir hiiic canim istenedi aliskanliktan yedim ama hic hosuma gitmedi herseye limon siktim eksi elma deli gibi yedim falan ve oglum oluyo nipt testinde netlendi o yuzden net girene kadar bekle bence

Ben de artık hissetmek istiyorum her akşam elim karnımda yatıyorum ama yok

Ben araştırmıştım ama öncesinde gitmen orada bir süre kalman lazım bir de aileler olamıyor. Bir de maliyeti çok yüksek geldi eskisi gibi değil dediler.

Doktoruna sor once canım o tamam derse kesinlikle giderdim ki gittimde ilkinde gayette guzeldi :)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…