2024 Ağustos Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    238
Çok geçmiş olsun canım allahın izniyle bişey olmaz dikkat et biraz daha biliyorum 1 yaşında bebekle çok zordur ama en azından birileri mi gelse yardıma bi süre

allah allaaah tuh cok gecmiiis olsuuunnm buda bitsin gitsin bian once ee simdi buyudu bebis neden olmuski doktor nededi neden olurmus bu haftada yine riskmiymis

çok çok geçmişş olsun inşallah hemen biter gider kendi doktorun ne dedii?

Ben artık bozulduğumu düşünüyorum. Bence ben böyle kaldım. Sonsuza kadar midem bulanacak.

Bence Zeynep Berra daha güzel. Zeynep Meva peşpeşe okununca p ve m harfleri yutuluyor. Söylenişi zor.
kalmaz kalmaz :) hepsi geçecek bebiş peşinde koşmaktan hepsini unutacağız inşallah :)

Beni de bilgilendirir misin canım bende düşünüyorum bunu ve sadece bebeğe değil anneye kardeşlere de vatandaşlık veriliyor mu

o kadar zor ki aileden uzak olmak bir şey olduğunda yanımda olsa da paylaşsak diyorsun ama hayat şartları hepimizi bir yere savuruyor durumu kabullenmekten başka çaremiz yok üzülmek çok doğal ama bir şeklide de önümüze bakmak lazım içimizde bize bağımlı bir canlı var sen de onu düşünüp ferahlamaya çalış bir de nacizane tavsiyem bu aralar evde çok durma kafanı daıtacak bir şeyler yapmaya çalış

Kızlar bebek arabası ne düşünüyorsunuz
ben bebek arabasini mamas papas ocarro anakucagi joie i-snug aldim maxi cosi citi vardi gorumcemde baya inceledim joienin minderi beni daha cok tatmin etti acikcasi adac puanida maxi cosiden daha iyi oyuzden onu sectim az kullaniliyo 4 ay falan ama gorumcemin anakucaginin minderinin agzi burnu kaymis joieninki cokmez minder o yuzden biraz daha kaliteli minder olarak

Hmm anladım canım hala devam ediyormu
Evet kırmızı devam ediyor ama gecedeki gibi yoğun değil. Gece su akar gibiydi.
Bana da artık kanama olmaz demişti, ben de düzeldi diyerek ev işi yaptım, eğil kalk yaptım. Kahverengiden korkma ama dikkat et.
Çok geçmiş olsun canım allahın izniyle bişey olmaz dikkat et biraz daha biliyorum 1 yaşında bebekle çok zordur ama en azından birileri mi gelse yardıma bi süre
Teşekkür ederim. Geldi yardım ediyorlar.
allah allaaah tuh cok gecmiiis olsuuunnm buda bitsin gitsin bian once ee simdi buyudu bebis neden olmuski doktor nededi neden olurmus bu haftada yine riskmiymis
Acil Dr u gördü dün. Bugün Dr umdan randevu alacağım, hala kırmızı kanama devam ediyor ama dünkü gibi yoğun değil.
çok çok geçmişş olsun inşallah hemen biter gider kendi doktorun ne dedii?
Amin. Bugün randevu alıp gideceğim inşallah. Kendi Dr uma ihtiyacım var.

ayh guzel haberler bekliyorum senden insallah anlik olup bitmistir risksizdir guzel haberlerle gel saglikli haberlerini al bebisinin

ben de öyle anksiyetem var uzun zamandır ilaç ve terapi ile devam ediyordum bebek gelince ilacı bir anda kestik hem ilacın gitmesi hem hormonlar derken ilk zamanlar kabus gibiydi düşünmekten aklımı kaybedecektim ama terapiler işe yaramış olacak ki kendimi sürekli telkin edip bunların gerçek ve önemli düşünceler olmadığını tekrar edip ana odaklanmaya çalıştım şimdi de geliyor ama nefes alıp o an ne iş yapıyorsam şu an bunu yapıyorum diye söyleyip zihnimi o işe odaklamaya çalışıyorum bende işe yaradı umarım sende de yarar

bence en doğru cevabı doktorun verir o izin veriyorsa sen de kendinde o gücü bulabiliyorsan neden olmasın?

ben net cikamiyorum o yuzden egzamamı tetikledi stresten anlik bi anda geliyo dusunce sonra kendime kiziyorum 5 dk gecmiyo tekrar dusunmeye basliyorum falan
düşüncelerinizi ne kadar ciddiye alırsanız o kadar sık tekrarlar onların gerçek olmadığını kendinize hatırlatırsanız hemen değil ama zamanla azalıyor tecrübeyle test edildi

Günaydın bende 16+6 dayım ve 16 nın başından beri aynı hareketi hissediyorum ama aksamları ve yatıyorken oluyo bende. Doktoruma sordum o direk bebek hareketidir bu haftalarda hissedilmeye başlanıyor dedi. Gözün aydın canım

Beni de bilgilendirir misin canım bende düşünüyorum bunu ve sadece bebeğe değil anneye kardeşlere de vatandaşlık veriliyor mu
Ben bulduklarımı paylaşırım burada. Önce sadece bebeğe veriliyor, amerikada bebek 21 yaşına gelince, kanadada da 18 yaşına gelince aileye oturum veriliyor. Kurdan dolayı şuan maliyetler biraz yüksek. Ama çocuğa ev araba bırakmaktan çok daha iyi gibi geliyo bana valla.

Ayy bizim de önümüzdeki ay Londra biletimiz var bakalım gidebilcek miyiz

Allah yardımcınız olsun inşallah sorunsuz atlatırsınız bu süreci iş yerinde hareket etmeme gibi bir durumunuz var mı en azından o şekilde içinizi rahatlatırsınız belki
Maalesef doktor asistanıyım biraz oturup biraz ayakta geçiyor. Tek tesellim hastanede çalışıyor olmam bi aciliyette doktorum burda.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…