2024 Ağustos Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    238
Yarın bi doktora gideyim de içim rahat etsin valla meditasyon yoga bir şeyler yapacağım ya böyle gitmez stres stres nereye kadar.

Ben İstanbul onlar Bursa'da yakın aslında ama senede bir defa görüyorum askerlik gibi vallahi iki kürtaj oldum psikolojim darmaduman oldu kimse yanımda yoktu off hatirlayinca moralim bozuldu aglayasim geldi ya
Ahh anacım sağ olaydı lütfen bu kadar üstünüze gelinmesine izin vermeyin size ne iyi gelecekse yapmaktan korkmayın hem hamişsiniz annemi görmeyi aşerdim diyin en iyisi belki ikna edici olur sonuçta bu da ruhun gıdası

Kızlar merhaba 13+1 haftalık hamileyim sol tarafımda bebek. Ultrason ile bakıldığında hep solda bende bugün Özellikle sol tarafımda birşeyler hissediyorum ya tuhaf duygular hisler isim veremiyorum. Bebegi mı hissediyorum acaba? Sizin kaçıncı haftada hissedildi

Eşim gebeliğimden çok korkuyor canım oda haklı iki kaybımiz var bir şey olurmu diye korkuyor birde hep lekelenme.oluyir o yüzden bakalım bayram az kaldı gidicem zaten

Ya kızlar bu kahverengi akıntı artık iyice canımı sıkıyor dikkat ettim hep 2 haftada bir oluyor 11.13. haftada ve bugün 15+4 olmuştum yine oldu 1 gün olup kesiliyor camasirima gelmiyor ama ayıptır söylemesi idrardan sonra peceteye geliyor iyice stres olmaya başladım hala kahverengi akıntısı devam eden varmi yarın kontrol günüm soracagim bakalım ne diyecek

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…