2024 Ağustos Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    238
Çok sevindim canım şimdi bir sonraki kontrole kadar sabır diliyorum baya bir sonra çağırıyor doktorlar

Çok sevindim canım şimdi bir sonraki kontrole kadar sabır diliyorum baya bir sonra çağırıyor doktorlar
Ay evet yaa bir ay sonra dedi gerci benimde o arada yurtdışı planım var döndüğümde sağlık durumuna detaylı bakarım o bakımdan iyi oldu ama çok uzun süre nasıl dayanılacak bilmiyorum

2 buçukta randevum var kızlar iki hafta sonra nihayet, bu sefer arada devlete de gitmedim. 12+ bişe olmuş olmalı cinsiyet de sorucam bakalım. Fetal DNA vercem alırlarsa ben başkent hastanesinin kendisinde yaptırcam testi. Kan sulandırıcımı kesmedim belki veremem bugün belli olmaz.

sertlesmek demek nasil oluyo bebek sertlesebiliyo mu kendini hissediyosundur ya bilemedim ki

Kasılma yani sertleşme demek o cnm ama Dr dediği gibi bu haftalarda zor çünkü ben oğlumda 25 haftada o sertleşme yani kasılma yaşadım hemen nst ye bağladılar ve sancılardan dolayı o kasılma oluyor erken doğum tehliken var dendi 17 gün hastanede yattım ama çok şükür zamanında doğdu

O geçiş biraz üzücü oluyor eşim geçen gün çamaşır katlarken benim çamaşırım galiba bu dedi iyice incelemeden hayır dedim bu benim babannem dönüm
AHAHAHAH ay çok güldüm bizde de çamaşırları eşim asar genelde beyazları astırmıyorum artık utanıyorum babaanne donlarından hahahaha

Merhaba ne zamandır takip ediyorum en son adet 10 Kasım şu an 13haftalık hamileyim yaş 38 3.çocuk olacak 2oğlum var doktorun tahmini kız ama net değil ikili test yaptım sıkıntı çıktı kombine risk 400/1 kandaki 100/1 çıktı doktor fetal dna istedi ama çok pahalı şu an ne yapacağımı bilmiyorum İçim içimi yiyor sanki aynı durumda olan varmı yardımcı olacak

Genellikle kundaklanacağı için ben de kısa kollu giysiler tercih ettim.

Oy maşallah. Baya beklemişsin içeride kocaman olmuş, okula başlayacak ben 38+5 te doğurmuştum. Bi kaç gün önce alsa da olurmuş demiştim, son zamanlar çok zorluyordu
ya sorma bekleyelim sorun yok diye diye son ana kadar beklendi zordu ama cokta guzeldi ya aynı bedende ayrı guzel dogunca ayrı cok sukur :)
ama son 1 haftada catladim sadece dr demisti beklersek bu kadar bir hasar illa oluyor

Kızlar şimdi grubu çalkalayacak bir konu ile geldim. Bazılarınız sosyal medyada özellikle yabancı annelerde bu yöntemi görmüş olabilir ama bilmeyenler duymayanlar da mutlaka araştırsın. İlginizi çekecektir. Tuvalet iletişimi konusunda sizlerin düşünceleri neler? Ben en azından denemek istiyorum.

Bir süre bir şey almayacağım baya bir alışveriş yaptım yaza doğru yazlıklar çıkınca eksikleri alırım dedim açıkçası parça parça bir sürü olmuş geçen baktım
palm angels bebeğimizin cinsiyetini öğrendik kızmış . Rabbim sağlıkla dünyaya gelmesini nasip etsin inşallah.

Canım öncelikle hayırlısı olsun ikili testler hakkında hiç bilgim yok fetal yaptırmıştım ama bilen biri yazar. Keşke ikili testi vs riskli çıkanlara bu fetal dnayı devlet karşılasa ya da bir indirim olsa..

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…