2024 Ağustos Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    238
Bu hafta gelecek sonuçlarım inşallaah. Sabırsızlıkla bekliyorumm.
Sling nereden aldınn ?
Göğüs pompasını bilerek şu an almadım satıcı dedi ki;

Hastanede hemşireler yönlendiriyor mesela bazı annelere elektirikli isteniyor bazılarına el pompası yetiyor. Şimdiden almayın hastanede ne önerirlerse onu alın dediler.
Göğüs pompasını görümcem verecek philips o yüzden almayacağım canım bir de mochi almıştım manuel pompa.
Sling için çok araştırmadım açıkçası puanı ve değerlendirme sayısı yüksek olduğu için bunu tercih ettim.
1707724357609.png

Göğüs pompasını görümcem verecek philips o yüzden almayacağım canım bir de mochi almıştım manuel pompa.
Sling için çok araştırmadım açıkçası puanı ve değerlendirme sayısı yüksek olduğu için bunu tercih ettim.
Eki Görüntüle 3385722
çok iyi bi öneri oldu alıyorum buu da şimdi çok teşekkür ederimmmm güzel günlerde kullanalım 😍😍

Eki Görüntüle 3385722
Mochii manuel almalımıyızz sizce? Bugün indirim var :)

1 kere yemedim ki ama ayh cok uzuldum suan 4 kere yedim sanirim 2 tanesi transferden hemen sonraydi kan olsun diye yemistim 2 side disardaydim sacma sapan mc falan yiceme ciger yiyim dedim yedim ayh cok uzuldum suan ya
Hiç üzülme canım bende kızımda senin gibi yedim bilmeden b nim de tüp bebek poposunun üstünde küçücük bir lekesi var böyle bir yere vurunca hafif morarir ya tenin onun gibi sağlık açısından hiçbir sıkıntı olmadı çok şükür bundan sonra yemezsin olur biter aklına getirme hiç

Kizlar butce varsa Korbel cidden koku yaymiyor (yayiyor diyenler poseti dogru takmiyor olabilir) ben 2 sene kullandim ardindan arkadasima verdim o 2 sene kullandi su an baska bir arkadasimda 1 senedir doguma kadar getir geri dedim :)) tas gibi bir sey olmuyor, nasipse 4 cocuk buyutmus olacak ben buyutunce yine baska bir arkadasa veririm varsa cevrenizden de alabilirsiniz
beni anlayan biriii 🤲 ya ben bizzat yigenimin ek gidasindan sonra nekadar onemli oldugunu anladim

Hiç üzülme canım bende kızımda senin gibi yedim bilmeden b nim de tüp bebek poposunun üstünde küçücük bir lekesi var böyle bir yere vurunca hafif morarir ya tenin onun gibi sağlık açısından hiçbir sıkıntı olmadı çok şükür bundan sonra yemezsin olur biter aklına getirme hiç
insallah gorunen bi yerinde olmaz cocuga bide okulda zorbalik yaparlar vallahi kaplan kesilirim 😂

Günaydın kızlarrr 😍 şimdi doktordan çıktım tekrar fetal için kan verdim veeee kızım oluyor 😍 elleri kolları açmış kıpır kıpır duruyordu. Hep içime erkek doğuyordu hatta palm angels palm angels içime doğan erkek dediğimde yazmamıştın içine doğmuş seninde 🙈 sonrasında hep ruyalarima kız girmişti ve çok şükür sağlıkla gelsin kızım oluyor 😍🐣
aaaiiyyyy 💃💃💃 bir prenses dahaaa sonuclarda mis gobi ciksin insallaaaah 🤲

insallah gorunen bi yerinde olmaz cocuga bide okulda zorbalik yaparlar vallahi kaplan kesilirim 😂
Olmaz olmaz hiç sartlama kendini herkeste leke olacak diye bir şey yok çilek mesela ben onu da bilmiyordum deli gibi yedim öğrendikten sonra da yedim bir yerin dokunma falan demişlerdi o saatten sonra dikkat ettim ama o zamana kadar hiç dikkat etmedim çileğe dair hiçbir leke yok o yüzden sen iyi düşün hiç bir şey olmaz 😊

ne güzel alışverişlere geçilmiş :)
biz bugün 14+0 olduk ama cinsiyet belli olmadan herhangi birşey almayı düşünmüyorum.
bebek arabası, anne yanı vs gibi ihtiyaçları da 6.aydan sonra alıcam sanırım.
benim 3.bebeğim bu ama 10 yıl aradan sonra olduğu için çocuklarımdan kalan hiçbir şey yok, en baştan alıcaz herseyi mecbur.
sadece kendime hamile çamaşırı aldım:)
herkes güzel günlerde kullansın aldıklarını dilerim:)

Olmaz olmaz hiç sartlama kendini herkeste leke olacak diye bir şey yok çilek mesela ben onu da bilmiyordum deli gibi yedim öğrendikten sonra da yedim bir yerin dokunma falan demişlerdi o saatten sonra dikkat ettim ama o zamana kadar hiç dikkat etmedim çileğe dair hiçbir leke yok o yüzden sen iyi düşün hiç bir şey olmaz 😊
ayh dusunmiyim ben iyisimi hic shsjsj

Kızlar bir de göğüs ağrısı büyümesi derken normal sutyenler beni çok zorladı. Penti'nin Hiç çamaşırına geçtim böyle bir rahatlık yok. Sanki hiç takmamışım gibi o kadar rahat kalın askılı aldım omuzlarımı acıtıyordu artık eski tipler. Benim bir anda inanılmaz büyüdü çünkü.
Dün aynı şekilde pentiden alışveriş yaptım o kadar rahatladım ki anlatamam. Hatta geçen hafta korkup kol altlarımda bişeyler mi çıktı diyip doktora muayeneye gittim o kadar acıyordu meğer sütyen rahatsız ediyormuş dün değiştirince anladım.

Ayyy canım hayırlı olsun atlamışım herhalde görmemişim yazdığını :) Maşallah çok hareketlendiler ya ultrasonda o ellerini kollarını izlemek harika :) raporunun sorunsuz ve her şeyin yolunda çıkmasına çok sevindim maşallah :nazar:
Tüm bilgiler ile birlikte yazmistim sanırım ama hissettiğini düşünüp ustelemedim ve doğru çıktı 🙈raporum daha çıkmadı tekrar kan verdim ama doktorum ultrasonda beğendi 🧿 o elleri kolları izlemek için tüm gün orda yatabilirdimmm😍😍😍❤️

ne güzel alışverişlere geçilmiş :)
biz bugün 14+0 olduk ama cinsiyet belli olmadan herhangi birşey almayı düşünmüyorum.
bebek arabası, anne yanı vs gibi ihtiyaçları da 6.aydan sonra alıcam sanırım.
benim 3.bebeğim bu ama 10 yıl aradan sonra olduğu için çocuklarımdan kalan hiçbir şey yok, en baştan alıcaz herseyi mecbur.
sadece kendime hamile çamaşırı aldım:)
herkes güzel günlerde kullansın aldıklarını dilerim:)
Sizin de büyümüş baya maşallah :) Ben alt çamaşırda daha hamile almadım biraz büyük babaanne modellerim vardı reglken giydiğim onları giyiyorum. Brazilianları kaldırdım haha :KK70:

X