2024 Ağustos Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    238
Kiyafet olarakta ilki benim 54 cm dogdu 41+3 de geldi, dolayisi ile yenidogan aldigim hicbirsey olmadi o nedenle 3-6 yogun almak daha mantikli ama tabii hic yendogan almayın demiyorum o da mutlaka olmali

Ya ben aksine canının çektiği şeyi az da olsa yemezsen olur diye duydum yanlış mı, hatta internette ciğer önerilmiyor ama doktoruma sordum az yiyebilirsin dedi yedim 😂
Dr en iyisini bilir. İçin rahat olsun. Benim söylediğim tesadüfen de olmuş olabilir. Yakın çevremde olduğu için ben etkilendim. Sen Dr unu dinle :)

Arkadaşlar merhabalar regl günleri mi atıyorum 26. Gün bugün bende pembe bir kanama geldi peçeteye sildikçe regl ağrısı oldu ama saat 5 gibi geldi … suan saat gece 12 27. Güne giriş yapmış oluyorum ama regl ağrılarım bitti genelde regl öncesi kahve kan gelir ve aşırı bir ağrıyla regl olurum 2 saat içinde ama 6 saattir ağrım yok baş dönmem var hatta o damla kan gelmeden aşırı bir baş dönmesiyle düşüyordum gebelik testim yok 1.5 senedir uğraşıyorum artık ağlıyorum olmayacak sanırım bir problemmimde yok kimyasal geçirdim birde ağustosta düşüğüm oldu bu yerleşme kanaması olabilir mi ? Böyle bir şey yaşayan var mı reglime 4 5 gün var ?
Ben de adet başladı sanmıştım kahverengi lekelenmem başlamıştı ama ağrı olmayinca suphelendim ilk. Sonra kanin devami da gelmeyince test yaptim cok silik bi cizgi cikinca ertesi gun kan verdim pozitif cikti. Adetime 3 gun vardi daha. Yerlesme kanaması olabilir yani.

Kiyafet olarakta ilki benim 54 cm dogdu 41+3 de geldi, dolayisi ile yenidogan aldigim hicbirsey olmadi o nedenle 3-6 yogun almak daha mantikli ama tabii hic yendogan almayın demiyorum o da mutlaka olmali
Oy maşallah. Baya beklemişsin içeride kocaman olmuş, okula başlayacak😄 ben 38+5 te doğurmuştum. Bi kaç gün önce alsa da olurmuş demiştim, son zamanlar çok zorluyordu😅

Günaydın kızlarrr 😍 şimdi doktordan çıktım tekrar fetal için kan verdim veeee kızım oluyor 😍 elleri kolları açmış kıpır kıpır duruyordu. Hep içime erkek doğuyordu hatta palm angels palm angels içime doğan erkek dediğimde yazmamıştın içine doğmuş seninde 🙈 sonrasında hep ruyalarima kız girmişti ve çok şükür sağlıkla gelsin kızım oluyor 😍🐣

IMG_3488.jpeg

Kızlaar cinsiyet nub falan tahmin edebilir misinizzzzz

Kızlar selamlarr
12+2 olduk çok şükür. Doktorumun cinsiyet tahmini kız ama nipt testi yaptırdım sonucunda kesin öğreneceğiz😍
Dün alışveriş yaptık Alaaahımmmm hayatımda yaptığım en keyifli alışverişti..

Anne yanı beşik aldım.

Chicco Next2Me Pop Up Anne Yanı Beşik

Chicco Ateş ölçer ve Serum Fizyolojik Solüsyon ve aspiratörü seti

mustela duş seti

Keçe organizer

Babyjem önden açılır banyo-mama oturağı
Avent yenidoğan emzik
Avent biberon seti
Tırnak törpüsü ay ay olan pille çalışan modelden
Göğüs ucu kremi lansinoh
Göğüs ucu gümüş kapaklar (yara olmasına çek çareymiş kullanan arkadaşlarım önerdi)
Babyjem 5li katlanır banyo seti
Mamaspapas bebek arabası (pusetli olan)

Sizlere de fikir olsun istedim.
Tekstili biraz daha zaman geçince almak mantıklı geldi.

Bebe Çeyiz diye bir mağazadan inanılmaz uygun fiyatlara aldım bunları. Pendik şubesinden.

Günaydın kızlarrr 😍 şimdi doktordan çıktım tekrar fetal için kan verdim veeee kızım oluyor 😍 elleri kolları açmış kıpır kıpır duruyordu. Hep içime erkek doğuyordu hatta palm angels palm angels içime doğan erkek dediğimde yazmamıştın içine doğmuş seninde 🙈 sonrasında hep ruyalarima kız girmişti ve çok şükür sağlıkla gelsin kızım oluyor 😍🐣
Yaşasıınnn bir kız annesi daha🌸😍😍güzelliklerle geldiii minnoş😍😍

Kızlar selamlarr
12+2 olduk çok şükür. Doktorumun cinsiyet tahmini kız ama nipt testi yaptırdım sonucunda kesin öğreneceğiz😍

Anne yanı beşik aldım.

mustela duş seti

Keçe organizer

Avent yenidoğan emzik
Avent biberon seti
Göğüs ucu kremi lansinoh
Göğüs ucu gümüş kapaklar (yara olmasına çek çareymiş kullanan arkadaşlarım önerdi)

Bebe Çeyiz diye bir mağazadan inanılmaz uygun fiyatlara aldım bunları. Pendik şubesinden.
Chicco anne yanını ne kadara aldınız canım, ben de bakıyorum ama stok yok mağazasında

Ayyy canım hayırlı olsun atlamışım herhalde görmemişim yazdığını :) Maşallah çok hareketlendiler ya ultrasonda o ellerini kollarını izlemek harika :) raporunun sorunsuz ve her şeyin yolunda çıkmasına çok sevindim maşallah :nazar:

Kızlar selamlarr

Anne yanı beşik aldım.

mustela duş seti

Keçe organizer

Avent yenidoğan emzik
Avent biberon seti
Göğüs ucu kremi lansinoh

Hayırlı olsun canım testin çıkınca yazayım tabloya :)
Yazdıklarını ben de aldım sadece krem ve şampuanları almadım sonra alırım dedim. Onun dışında tarak seti aldım sling aldım nebulizatör aldım arkadaş tavsiyesiyle.

Chicco anne yanını ne kadara aldınız canım, ben de bakıyorum ama stok yok mağazasında
Bebe Çeyizden 4.950TL ye aldık. Resmen şok oldum e bebekte falan 8.500 civarıydı. İnstagram sitelerinden gördüm şubat ayının başında paylaştılar ben 12. haftaya girmemi bekledim. Dün gittik gri 1 adet kalmıştı. 5500TL di kasada da artı%10 indirim yapılıyor 4.950TL ye geldi😍
Pembesi var bi de ama cinsiyet net belli olmadığı için gri tercih ettim

Kızlar bu gönderdiklerimden hangisi daha kullanışlı ve kaç ay almalıyım sizlere göre tam bilemedim☺️yaz bebişi diye bunlae uygun diye düşünüyorum Eki Görüntüle 3385713 Eki Görüntüle 3385714 Eki Görüntüle 3385713 Eki Görüntüle 3385714 Eki Görüntüle 3385713
Karpuzlu olanı çok beğendim ama şortlu gibi olduğu için üstüne bir şey giydirilmez. Evet hava aşırı sıcak olacak ama sadece ısa kollu giydirebilecek miyiz bilmiyorum tecrübeliler varsa bilgi verebilirler mi?

Hayırlı olsun canım testin çıkınca yazayım tabloya :)
Yazdıklarını ben de aldım sadece krem ve şampuanları almadım sonra alırım dedim. Onun dışında tarak seti aldım sling aldım nebulizatör aldım arkadaş tavsiyesiyle.
Bu hafta gelecek sonuçlarım inşallaah. Sabırsızlıkla bekliyorumm.
Sling nereden aldınn ?
Göğüs pompasını bilerek şu an almadım satıcı dedi ki;

Hastanede hemşireler yönlendiriyor mesela bazı annelere elektirikli isteniyor bazılarına el pompası yetiyor. Şimdiden almayın hastanede ne önerirlerse onu alın dediler.

Bebe Çeyizden 4.950TL ye aldık. Resmen şok oldum e bebekte falan 8.500 civarıydı. İnstagram sitelerinden gördüm şubat ayının başında paylaştılar ben 12. haftaya girmemi bekledim. Dün gittik gri 1 adet kalmıştı. 5500TL di kasada da artı%10 indirim yapılıyor 4.950TL ye geldi😍
Pembesi var bi de ama cinsiyet net belli olmadığı için gri tercih ettim
Ayy inanılmaz uygun😍çok şaşırdıım güle güle kullanın😍😍😍

Günaydııın Allahım doktor randevusunu beklemek ne kadar zor ya hepimiz aynı durumdayız sanırım 1 ay aşırı uzun bir süre bence zaman geçmiyor😅
Beni de en son gittiğimden 5 hafta sonra 18 haftam bittiğinde çağırdı ama dayanamazsan 16da da gel 18 kontrol olsun dedi ben de 16+0 yani 23 şubata aldım randevumu günler geçmiyor. Dün eşim bile evlere ultrason hizmeti olsa keşke diyor :)
Buldumcuk olurken biz hahahaah

Kızlar aldıklarız çok güzel bende artık almak istiyorum ya içim içimi yiyor artık cinsiyeti.ogrensem rahat alışveriş yapicam büyük eşyalarim var ufak tefek şeylerim yok en son 3 sene önce bebek alisverisi yaptım iki kayıp oldu kısmet olmadı bu bebekte.cok.heycanliyim

X