2024 Ağustos Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    238
Dut kürü nasıl oluyor acaba? Bu saat oldu burun geniz ve göz akıntısından uyuyamadim anlatabilir misiniz acaba ?
Yarm litre kaynayan suya bir avuc dut attm. 6-7 dakika kaynatttm yarisini sabah yarisinu aksam ac karna ictm. Akintm da azaldi sanki. Enfeksiyona iyi diolar

Kızlar selamm :) gruptaki herkes çıtır maşallah kilo verenler bile var tebriks :) ben 14. haftamdayım +3 kilo ile devamdım en son ama tartılmadım bir daha kesin almışımdır. Benim boğazım çok açık ve sürekli açım midem gurulduyor :KK70:
1 sonraki kontrolüm 1 ay sonra beklemedeyim :) yavaş yavaş cinsiyetler de çıkıyor tebrik ederim herkesi :)
Bende böyleyim kilo alarak devam ediyorum cinsiyetimiz de belli oldu erkek olacak inşallah 🤍

Amin inşallah. O kadar hastane işi, iğneler ilaçlar denemeler.. Allah kolaylık versin. Benim dondurulmuş embriyoda vardı ama 2 3 sene beklemeye karar vermiştik. Stres sıkıntı olmaz ise olabileceğini de gördük. Allah büyük. Darısı sizlere olsun inşallah 💐
özel değilse sorun neydi benimde tüp bebek çok şükür o yüzden merak ettim

Arkadaşlar merhaba ben de 12+2 deyim şimdi. Ama son iki üç haftadır çok şiddetli bir alerji var ellerim de. Merhem ve iğne kullandım ama geçmedi. Bi de çok kuruluk var. Artık egzamaya dönüştü kollarımda ve bacaklarımda kuruluk. Kaşıntıdan duramıyorum. Benim tüp bebekti. Kullandığım ilaçlardan mi bilmiyorum ama vücudum heryerden alarm veriyor resmen. Sizde de Kaşıntı kuruluk filan oluyor mu

Arkadaşlar merhaba ben de 12+2 deyim şimdi. Ama son iki üç haftadır çok şiddetli bir alerji var ellerim de. Merhem ve iğne kullandım ama geçmedi. Bi de çok kuruluk var. Artık egzamaya dönüştü kollarımda ve bacaklarımda kuruluk. Kaşıntıdan duramıyorum. Benim tüp bebekti. Kullandığım ilaçlardan mi bilmiyorum ama vücudum heryerden alarm veriyor resmen. Sizde de Kaşıntı kuruluk filan oluyor mu
Benimde bu hafta başladı kuruluk. Kaşıntı bacaklarımda ve kollarımda çok oluyor.

Benim diğer çocuklardan herşeyim vardı zaten eksik olanları da e bebek şubat indirimlerinden aldım bende erken başlamış oldum alışverişe 😂😂
Aynen benim de kiyafet masrafim olmayacak 2.de erkek 😅 besigini vermistim bebek arabam da calisnmisti sadece, memnun da kalmamistim zaten peg peregoydu cok kullanissiz alacak olan varsa uzak dursun 😅

Canım ben ilkinde mamas papas almistim 4 yil tepe tepe kullandim her yerde dagta tasta sehirde cok cok memnun kaldim eskittim simdi de ayni marka yeni almak istiyorum nasipse
agir olmayanlar bence tas zeminde vs dayanıklı olmaz bunlar kadar bilmiyorum tecrube etmedim gerci ama bunda cok rahatti 4 yas dahil kullandik

Benim yegenime almistik 2017 de chicco nexttome cok memnun kaldilar 6 aya kadar onda idi, sonra aynisini biz kullandik oglum 5-6 aya kadar onda idi hep. Simdi de kullanirim bence imkan varsa cok pratik yatak yanına sabitleniyor gece yatakta bebek nerede ezdim mi aman bir sey olur mu olmuyor biz memnun kalmistik cok.

Benim doktorum 13 haftaya kadar kullanacagiz sonra kesecegiz dedi doktorunuza sorun mutlaka sizde
allahiiim bian ben konusuyorum sandim valla oc sesimle konustum gibi oldu oturakli oldum mu bana saglamlik hissi geliyo sjsjsjs 😂

Aynen benim de kiyafet masrafim olmayacak 2.de erkek 😅 besigini vermistim bebek arabam da calisnmisti sadece, memnun da kalmamistim zaten peg peregoydu cok kullanissiz alacak olan varsa uzak dursun 😅
Bana da bebek arabası lazım eşim tutturmuş vagon alacam diye Ah 😐 iki bebeğim için güzel olur herhalde ama yenidoğacak bebek için bilemedim.

Eklentiler

• Screenshot_20240205_145635_com.instagram.android_edit_121798377531933.jpg
    Screenshot_20240205_145635_com.instagram.android_edit_121798377531933.jpg
    92,5 KB · Görüntüleme: 48
Benimde cildim çok kuruyor ve kaşınıyor. Bioderma kullanıyorum. Çok iyi geldi çok şükür.

Sürekli hasta olunca kendimi çok kötü hissediyorum napcağımı sapıttım ilac yok tedavi yok. Kendi kendine iyileş diyince daha çok fenalasiyorum ilk iki gebeligimde de bu kadar sık hastalandigimi bilmem bu hamilelikte bu hastalıklar beni mahvetti ya daha birini toparlamadan baska bi hastalığa yakalanıyorum artık psikolojikman çöktüm burnum yara oldu silmekten silmesem de sürekli akıyor en son hasta olduğumda 15 gün once hastaneye yatırıldm 11 tane serum yedim tam düzeldim diyorum hop bidaha hasta oluyorum kısır bir döngüye sıkışmış gibiyim çok kötü bir durum ya
Aynen gerçekten bende öncekinde 5 bucuk saat serum yedim çok iyi geldi bu sefer kötü değilim diye gitmedim sadece burnum aşırı tıkalı uyumak işkence nane yağı önerdiler onu alıcak eşim gelirken bide dün vicksin burun çubuğunu önerdi eczacı onu aldım dut kaynatıp içmeye meyve yemeye devam başka yapacak bişey yok 😞 kulak burun boğaza gözükücem bi bende normalde de hep geniz akıntısı vardı eczacı o tetikliyor bütük ihtimal bu yüzden hep hastalanıyorsun dedi gerçektende sürekli direk aynı boğazdan yakalayıp sesim değişiyor

X