2024 Ağustos Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    238
Kızlar beşiği mobilya ahşap tarzı mı alacaksınız yoksa oyun parkı tarzı mı ? Park yatak daha cazip geliyor bana sonrasında montessori yatak alıp yatağını ayırmayı düşünüyorum. Sizin fikirlerinizi merak ettim?🥰
Park yatak iyi. Iki uc yasina kadar kullanabiliyorsun. Ben odasini 2 yasinda yapacam o zamana kadar kullanrm die dusunuyorm.

Kızlar çatlak kremi öneriniz var mı bir de hamile pantolonu nereden alabilirim netten
Ben çatlak kremi lierac aldım bir de mustelanın çatlak yağını lierac hiç hoşuma gitmedi ama yapısını sevemedim yağ daha güzel nemlendiriyor kesinlikle. Cerave kremden çok memnunum normal nemlendirici özelliği var baya bereketli. Kot pantolon giydiğim için lcwden aldım ben fiyat performans açısından en uygunuydu.

Kızlar beşiği mobilya ahşap tarzı mı alacaksınız yoksa oyun parkı tarzı mı ? Park yatak daha cazip geliyor bana sonrasında montessori yatak alıp yatağını ayırmayı düşünüyorum. Sizin fikirlerinizi merak ettim?🥰
Ben Park yatak alacağım. Evim çok küçük. Oda yapmayı düşünmüyorum. İnşallah 2 - 3 yaşlarında oda yaparım diyorum. Ona bir dolap ayarlicam evden. Bir de yatağımın yanına Park yatak çekeceğim.

Ben Park yatak alacağım. Evim çok küçük. Oda yapmayı düşünmüyorum. İnşallah 2 - 3 yaşlarında oda yaparım diyorum. Ona bir dolap ayarlicam evden. Bir de yatağımın yanına Park yatak çekeceğim.
Bende aynı.durumdayim sadece bir beşik Alicam yanıma dolap var çoktan almıştım ama yapacak odam yok malaesef 😞

Bende aynı.durumdayim sadece bir beşik Alicam yanıma dolap var çoktan almıştım ama yapacak odam yok malaesef 😞
Üzülmeyin. Sağlıklı olsunlar da odası nasılsa olur. Bu yaşları hatırlamayacak zaten. İleride kendisi dolap kapaklarını açıp istediğini alacak yaşa gelince en güzelini yaparız. Hem karakterine göre dekore de ederiz. ❤️

Kızlar ben de kalp atışından sonra ilk randevuma gittim resmen 1 ay geçti aradan zor sabrettim 😌 kocaman olmuş bebikim inanamadım mucize resmen çok duygulandım. Doktor her şey yolunda gözüküyor dedi çok şükür, normal gününden 2 gün önde çıktı ama oluyormuş böyle, 2 hafta sonra cinsiyet için çağırdı. Ultrasona girmeden çikolata filan yedim ama bizim bebiş çok narin ve minik minik ellerini kollarını biraz hareket ettirdi doktor biraz rahatsız edelim hareketlensin dedi karnıma vurdu ama maşallah yerini sevmiş bir güzel yatıyor dedi çok hareket ettiremedik 🥰 ultrasonu ekliyorum tahmini olan var mı🥰
Kız gibi geldi bana da♥️ benimki içerde taklalar atıyordu erkek çıktı 😂 anne karnında bile yaramaz erkekler😂

Üzülmeyin. Sağlıklı olsunlar da odası nasılsa olur. Bu yaşları hatırlamayacak zaten. İleride kendisi dolap kapaklarını açıp istediğini alacak yaşa gelince en güzelini yaparız. Hem karakterine göre dekore de ederiz. ❤️
Aynen canım sağlık olsunda ne olursa olsun ileri yaşta inşallah Allah nasip ederse güzel bir oda yaparız 🤲

kizlar bu arada ben bayaaa yardır yardır başladım sanirim alisverise transfer oncesi ugur getirsin diye biseyler almistim kendimi durduramayip biraz normal alisveris yapmis olabilirim 🤭 dum stanleyin yemek termosuyla icecek termosunu aldim bide su pelus kundaklar varya ondan aldim sjsjs birde tecrubeli tecrubesin annisler malum taksit olayini kaldiricaklar deniyo bide secim sonrasi ucucak fiyatlar bebek arabasi marka model oneriniz var mi ben cogunun agirligima baktim hepsi ayni ortalama o yuzden cok agirliga takmiyorum sasesi saglam olsun minderi sunupte bebek tasta oturuyo gibo olsunda istemiyorum mamas papas ocarro fiyat performans gibi geliyo ama cybex priam ile e-priam modeli arasinda kararsizim e priami buldurabilirsem aslinda o tercihim olurda bulamadim bi ara vardi simdi guvenilir saticilarda bulamiyorum
Ben de priam aldım canım çok beğendim arkadaşlarım da tavsiye etti

yatas yatagi ben shower set olan versiyonunu alicam sadece yatak almisim bi kac parca daha ciksin aradan diyorum ana kucagi eger langurudan bahsediyosak durus pozisyonu vebege zarar vermeyen tek marka turkiyede babaybjorn onu kovala derim su yaylanan ana kucagi var ya yine babaybjorn markasinin onu pierre cardin alcam cunku cok onemli bi yapiya sahiptir basit bi mekanizma fiyat performans bence 7 8 etmez yani ana kucagida en iyi marka avianout markasi baya basarili oto koltukta cybexler baya iyi ozellikle yeni nesil airbag olanlari ama onlarin onunde kemer var ordada airbag var dolayisiyla kap kalin bir alan uzerinden gecmek zorunda kaliyo istemeyebilir bi cok bebek
Oto koltukta herkes besafe diyor. Ablamda cybex var pek memnun kalmadı ama cybexin cloud t puseti ve priam modeli çok övüldü

Ben çatlak kremi lierac aldım bir de mustelanın çatlak yağını lierac hiç hoşuma gitmedi ama yapısını sevemedim yağ daha güzel nemlendiriyor kesinlikle. Cerave kremden çok memnunum normal nemlendirici özelliği var baya bereketli. Kot pantolon giydiğim için lcwden aldım ben fiyat performans açısından en uygunuydu.
Mustela düşünüyorum ben şimdilik ilerleyince lierac alırım artık. Cerave de olabilir Bioderma atoderm bakıyordum bende hangisi indirimdeyse ondan alayım artık.

X