2024 Ağustos Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    238
beeen bende hem migren hemde migren ataklarina benzer epilepsim var daha 2 gun once kafam kopuyodu esimde internette kani baska alana toplamak migrene iyi geliyo diye okumus termafor yapti ayak altima koydum 2 tane yarim saate bas agrim kalmadi ki en az ilac bile icsem 24 saat surerdi
Çözüm yolu bulmana sevindim canım bende bir sonraki atakta deneyeyim🙏 inşallah hiç migren yaşamayız tabi asıl temennim o 🙏

Kızlar test sonucu bu daha Dr gidemedim sizce nasıl tecrübe edenlere soralım. Cinsiyet ne ben onu da anlamadım

Eklentiler

• IMG_2807.jpeg
    IMG_2807.jpeg
    156,6 KB · Görüntüleme: 127
  • IMG_2806.png
    IMG_2806.png
    264,3 KB · Görüntüleme: 133
Kızlar ben de kalp atışından sonra ilk randevuma gittim resmen 1 ay geçti aradan zor sabrettim 😌 kocaman olmuş bebikim inanamadım mucize resmen çok duygulandım. Doktor her şey yolunda gözüküyor dedi çok şükür, normal gününden 2 gün önde çıktı ama oluyormuş böyle, 2 hafta sonra cinsiyet için çağırdı. Ultrasona girmeden çikolata filan yedim ama bizim bebiş çok narin ve minik minik ellerini kollarını biraz hareket ettirdi doktor biraz rahatsız edelim hareketlensin dedi karnıma vurdu ama maşallah yerini sevmiş bir güzel yatıyor dedi çok hareket ettiremedik 🥰 ultrasonu ekliyorum tahmini olan var mı🥰
Ben kız hissettim 😍😍

Ssda_ Ssda_ aynen ya ben de merak etmiştim :) gözün aydın umarım Bebislerimiz hep iyi olsun biz yaptığımız telaşlarla kalalım ya önemli olan onlar iyi olsun da 🙏🏻 benim de ağrım dün ve önceki gün çoktu bugün tum gün ağrım olmadı onu taktım ben de niye bugün ağrım yok diye şimdi biraz regl ağrısı gibi hafiften ağrıyor valla olsa dert olmasa dert bu ağrılar
gerçekten de iyi olsunlar ben de her şeye razıyım🙏🏻💕

Kalp atışını duyduktan sonra 5 hafta sonra gel dedi canım sonunda 1 hafta kaldı . O arada devlete gittim bnde kalp atışını dinlemek için ordada doktor sorun yok dedi kalp atışı bile dinletmedi girmemle çıkmam 2 dakika sürdü

Anladım cnm hadi hayırlı güzel haberler ile gelirsin ☺️☺️

Çözüm yolu bulmana sevindim canım bende bir sonraki atakta deneyeyim🙏 inşallah hiç migren yaşamayız tabi asıl temennim o 🙏
ayh benim bide epilepsi olarak basliyo migrene donuyo sonra oluyorum gibi oluyo ama oldurmuyo ilk kez hamilelikte oldu ruhumu teslim ettim panikten

zuzu3838 zuzu3838 ben DeFacto marka aldım likralı hamile kotu on numara çok rahat esnek beğendim. Trendyoldan almıştım
Tamamdır bakayım bende teşekkürler
Ben Hepsiburada üzeriden artis marka aldım elim sürekli ona gidiyor hamile pantalonunda işte de kurtarıcı oldu. Çatlak kremi olarakta bu ikisini dönüşümlü kullanıyorum lierac alicam daha sonra
Bakayım teşekkür ederim lierac uçmuş yaa
Ben badger belly butter ve belly oil aldım, benim vücudum da aşırı kurudu bioderma atoderm aldım eczacıya da sordum, bir de lierac alacağım bulabilirsem suan sanırım stok problemi var. Onun dışında Hindistan cevizi yağı da kullanıyorum bakalım.
Benim de karar verip almam lazım artık bir sürü değişik markalar var şaşırıyor insan
Ben bugün lcwden aldım başkada hiçbir yerde bulamadım
Bende baktım ama hep büyük bedenler kalmisti

X