2024 Ağustos Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    238
Öyle tabiki bir süre sabırla beklicez artık

kızlaaarcıııım doktordan geldik coook sukur bebisim iyi kalbi busefer 186 cikti plesanta sag ustte yanda dedi suyuma normal dedi normalde 10+2 ama 9+6 ciktik 3 cm olmus cücüğüm kanama alani muz gibi yanda yukardan asagi tek parcaydi simdi bebis onu 2 ye bolmus ortadan alan hala hemen hemen ayni cok azalma olmamis ama bunada cok sukur 2 ye boldugu icin o boldugu taraftan duvara tutunmus ordanda sukurleeer olsun bide haftalik cagriyodu 2 hafta sonra gel aksi bi durum olmazsa dedi 2 haftaya artik 12 oluyosun parmak bebek gorelim dedi sende fetal dnada istersen yaptiririz artik dedi ense kalinliginada bakariz geldiginde dedi bin sukur

Bende 13+6yım bende hissediyorum böyle üç kere arka arkaya falan oluyor ama rahim vucut genişliyor bence o yüzden doktor henüz erken hissetmek için demişti

Malesef benimde var tek parmağımda sadece su ve deterjan yapıyor bephantol egzama kullanıyorum o biraz yatıştırıyor ama tam anlamıyla geçmiyor

Ayyy cok sevindim canım çok güzel haberler almissin
Kızlar sonucum geldii sağlıklı çok şükür
Ve kızım oluyor
Çok guzel canım gözün aydın

Bende 13+6yım bende hissediyorum böyle üç kere arka arkaya falan oluyor ama rahim vucut genişliyor bence o yüzden doktor henüz erken hissetmek için demişti
Olabilir canım benim de bugün çok fazla oldu anlamadım ben de bu kadar çok olmasını. Pazartesi günü kontrolüm var doktora sorarım inşallah

Bugün ışığımı görmeye gidiyoruz. İnşaallah bir sıkıntı yoktur. Yine bugün doktorla serklaj işini konuşacağim. Buraya güzel şeyler yazmayı istiyorum. 9+4 te erkek ise cinsiyet belli olur mu?
Merhaba insallah kontrolünüz güzel geçmiştir.Serklaj niçin yapılacak size.kacinci haftada olacaksınız.Benim de büyük ihtimalle serklaj olacak bu hamileligimde.Ayrintilari yazarsanız sevinirim

Merhaba beni eklerseniz sevinirim yaş 32 kayseri 10+6 bugün. Kese 5+5 kalp atışı 6+4.
İkinci hamileligim. Hissettiğim cinsiyet galiba erkek

Maşallah büyüsün minik şekerler

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…