2024 Ağustos Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    238
Benim de var omuzlarımda boynumda kuyruk sokumunda çıkıyor. İlk gebelikte hafif sivilce olup geçmişti. Bu defa daha fazla.

Hasta olunca ilaç yazamam emziriyorsun demişti, dişçiye gidince kaç aylık, işlem süresi su kadar süre emzirme bebeğe geçiyor, saç boyatma emziriyorsun, portakal yeme bebeğe gaz yapıyor, soğuk yeme sıcak içme.. Bir süre daha dikkat edilecek şeyler devam ediyor. Bence kucağında olup, dokunabilmek daha çok güç veriyor. Tüm zorlukların önüne geçiyor. Hayırla sağlıkla kavuşalım gerisi hallolur inşallah 🍀
Öyle tabiki bir süre sabırla beklicez artık 😇

kızlaaarcıııım doktordan geldik coook sukur bebisim iyi kalbi busefer 186 cikti plesanta sag ustte yanda dedi suyuma normal dedi normalde 10+2 ama 9+6 ciktik 3 cm olmus cücüğüm 😂 kanama alani muz gibi yanda yukardan asagi tek parcaydi simdi bebis onu 2 ye bolmus ortadan alan hala hemen hemen ayni cok azalma olmamis ama bunada cok sukur 2 ye boldugu icin o boldugu taraftan duvara tutunmus ordanda sukurleeer olsun bide haftalik cagriyodu 2 hafta sonra gel aksi bi durum olmazsa dedi 2 haftaya artik 12 oluyosun parmak bebek gorelim dedi sende fetal dnada istersen yaptiririz artik dedi ense kalinliginada bakariz geldiginde dedi bin sukur

Kizlar size bir şey soracağım. Biz şuan 14 haftalık olduk. Benim arada bir karnımda seğirme gibi şeyler oluyor. Yaşayan oldu mu böyle bir şey? Kahvaltı yaptım kahvaltıdan sonra hâla seğirme devam ediyor.
Bende 13+6yım bende hissediyorum böyle üç kere arka arkaya falan oluyor ama rahim vucut genişliyor bence o yüzden doktor henüz erken hissetmek için demişti

ya esas benim 5 yildir saglam egzamam vardi avuc icimde basladi sonra ayak tabanimada gecti denemedigim ilac krem vs kalmadi 1 yildir saldim sukur bisey olmuyodu dun ayak altimda biraz olmaya baslamis hamilelikte en cok korktugum egzamaydi ya bunu nasil geciririm smdi saliyim bosverde diyemiyorum malum hamilelik mikrobik bisey sonucta
Malesef benimde var tek parmağımda sadece su ve deterjan yapıyor bephantol egzama kullanıyorum o biraz yatıştırıyor ama tam anlamıyla geçmiyor

kızlaaarcıııım doktordan geldik coook sukur bebisim iyi kalbi busefer 186 cikti plesanta sag ustte yanda dedi suyuma normal dedi normalde 10+2 ama 9+6 ciktik 3 cm olmus cücüğüm 😂 kanama alani muz gibi yanda yukardan asagi tek parcaydi simdi bebis onu 2 ye bolmus ortadan alan hala hemen hemen ayni cok azalma olmamis ama bunada cok sukur 2 ye boldugu icin o boldugu taraftan duvara tutunmus ordanda sukurleeer olsun bide haftalik cagriyodu 2 hafta sonra gel aksi bi durum olmazsa dedi 2 haftaya artik 12 oluyosun parmak bebek gorelim dedi sende fetal dnada istersen yaptiririz artik dedi ense kalinliginada bakariz geldiginde dedi bin sukur
Ayyy cok sevindim canım 🙏🏻🧿 çok güzel haberler almissin
Kızlar sonucum geldii💕 sağlıklı çok şükür❤️
Ve kızım oluyor😍😍
Çok guzel canım gözün aydın 🌸

Bende 13+6yım bende hissediyorum böyle üç kere arka arkaya falan oluyor ama rahim vucut genişliyor bence o yüzden doktor henüz erken hissetmek için demişti
Olabilir canım benim de bugün çok fazla oldu anlamadım ben de bu kadar çok olmasını. Pazartesi günü kontrolüm var doktora sorarım inşallah ☺️

Bugün ışığımı görmeye gidiyoruz. İnşaallah bir sıkıntı yoktur. Yine bugün doktorla serklaj işini konuşacağim. Buraya güzel şeyler yazmayı istiyorum. 9+4 te erkek ise cinsiyet belli olur mu?
Merhaba insallah kontrolünüz güzel geçmiştir.Serklaj niçin yapılacak size.kacinci haftada olacaksınız.Benim de büyük ihtimalle serklaj olacak bu hamileligimde.Ayrintilari yazarsanız sevinirim

Günaydın kızlar :) 12+5 doktordan geliyorum. Bugün pipisini çok net gösterdi ikna oldum :KK70: çok hareketliydi yine daha detaylı olan ultrasonla baktık çok şükür her şey yolunda. Bir daha 18 de gel dedi nasıl dayanacağım bilmiyorum :)

Aranızda cinsiyet öğrenenler var hayırlı olsun fakat bir kaç kişi tabloda yok eğer eklememi isterseniz beni etiketleyip bilgilerinizi yazabilirsiniz.
Merhaba beni eklerseniz sevinirim yaş 32 kayseri 10+6 bugün. Kese 5+5 kalp atışı 6+4.
İkinci hamileligim. Hissettiğim cinsiyet galiba erkek 😊

Maşallah büyüsün minik şekerler

X