2024 Ağustos Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    238
Kızlar bugün merakla ve heyecanla kontrole geldim ama kalbi durmuş 8 haftalık büyüklüğünde kalmış Bu yaşta tekrar anne olacağım için çok sevinmiştim Ama nasip değilmiş palm angels palm angels beni listeden silebilirsin Gruptaki herkesin mis kokulu bebişlerini kucaklarına sağ salim almalarını diliyorum Benim çok şükür geçen yıl nasip oldu Hala koynumda yatıyor mis kokulu kızım Ona sarılıp koklayıp üstesinden gelmeye çalışacağım
Allah sabir versin ,mis kokulu kizinizla ustesinden gelirsiniz kisa zamanda

Kızlar selam sarı akıntım var baya druma yazdım bugün fitil önermiş ama fitili kullanmaya çekiniyorum 🥹
Kızlar merhaba bende bugun sağlık ocağında sordum arada benimde oluyordu hafif sarı renkli pek olmadığı için fitil falan vermedi ama dut kurusu normal enfeksiyona da idrar yoluna da çok iyi geliyormuş. Zararı varmı diye sordum doktora yok gebelikte de kullanılıyor kullanabilirsiniz dedi ben bu bir kaç gün içip denicem yorumlarda da okudum çok kişiye iyi gelmiş. Sadece şekerli olduğu için şekeri sıfırla o şekilde kullan dutu dedi

An itibari ile 12 haftalık olduk 🥰

Eklentiler

• Screenshot_20240130_000210_app.elika_edit_40338063501136.jpg
    Screenshot_20240130_000210_app.elika_edit_40338063501136.jpg
    41,7 KB · Görüntüleme: 74
Kızlar merhaba bende bugun sağlık ocağında sordum arada benimde oluyordu hafif sarı renkli pek olmadığı için fitil falan vermedi ama dut kurusu normal enfeksiyona da idrar yoluna da çok iyi geliyormuş. Zararı varmı diye sordum doktora yok gebelikte de kullanılıyor kullanabilirsiniz dedi ben bu bir kaç gün içip denicem yorumlarda da okudum çok kişiye iyi gelmiş. Sadece şekerli olduğu için şekeri sıfırla o şekilde kullan dutu dedi
Dut kurusunu direkt yemek değil de kaynatmak daha mı faydalı?

Dut kurusunu direkt yemek değil de kaynatmak daha mı faydalı?
Direk yemek değil dut kürü olarak geçiyor kaynatıp yapılıyor genelde günde iki kere yapılıyormuş ama biz bir de yapsak yeter. Ben başladım üç dört gün düzenli günde bir kere içicem bakalım deneyenler çok faydasını görmüş insallah bizde faydasını görürüz. Ben grip olmuştum kanda biraz enfeksiyon çıktı çok yüksek değil dedi doktor ama yinede çabuk düşsün diye başladım hem bazen sarı akıntı da geliyor ona da iyi delir dedi

Enfeksiyon olabilirmiş

Donaxyl yazmış canım yarın alıp başlayacağım
progestan fitil gibi tombul hap tarzi uzun fitil gibi degilmis hic cekinme mutlaka eldiven kullan yatarak yapamazsan zor gelirse banyo petekleri varya ona tutunarak çomel bacak acik sekilde oylede ittirebilirsin anliyosun zaten ulastigini tik diyo bosluga oturmus hissi oluyo zaten ilaci islatmasanda o akintindan dolayi kayar gider iceri belki bu hap islatinca cabuk cozunebilir

Kızlar hepinize selam 10+3 teyim. Geceleri uykumdan uyandıran öksürük krizleri yaşıyorum çok şiddetli öksürüyorum ve bişey olmasından korkuyorum bu durumu yaşayan varmı 😞

Direk yemek değil dut kürü olarak geçiyor kaynatıp yapılıyor genelde günde iki kere yapılıyormuş ama biz bir de yapsak yeter. Ben başladım üç dört gün düzenli günde bir kere içicem bakalım deneyenler çok faydasını görmüş insallah bizde faydasını görürüz. Ben grip olmuştum kanda biraz enfeksiyon çıktı çok yüksek değil dedi doktor ama yinede çabuk düşsün diye başladım hem bazen sarı akıntı da geliyor ona da iyi delir dedi
Doktorunuza danıştınız mı acaba ben de dut yiyorum hani faydası olsun diye ama doktora sormasıyım için kaynatmak da belki zararı olur diye yapmadım.

Kızlar hepinize selam 10+3 teyim. Geceleri uykumdan uyandıran öksürük krizleri yaşıyorum çok şiddetli öksürüyorum ve bişey olmasından korkuyorum bu durumu yaşayan varmı 😞
Canım geçmiş olsun. Ben transferden 1 hafta sonra hastalandım hala çok öksürüyorum. Alerjik astımım var hava alıyorum nebulizatörden ilacı var bana ancak o iyi geliyor. İlk başlarda antibiyotikte kullandım maalesef. Doktora gitmediysen bi görün istersen. Doktor seni durumuna göre yönlendirir.

Uzandım hemen ama çok korkuyorum dün gece yatakta dönerken kramp girmişti karnıma o ara oldu bence kramp kaynaklı sanıyorum hızlı mı döndüm ki 🥹
bazen ben de boşta bulunup ani hareket yapıyorum direkt kramp giriyor. Daha yavaş etmemiz gerekiyor galiba artık. Lekelenmeyi takip edin. Korkmayın 3-4 gün önce benim dw küçük bir lekelenmem oldu çok şükür devamı gelmedi ç dinlenin

Dut kurusunu yemek mi ☺️

Uzandım hemen ama çok korkuyorum dün gece yatakta dönerken kramp girmişti karnıma o ara oldu bence kramp kaynaklı sanıyorum hızlı mı döndüm ki 🥹
kramp yapmazda icerde yerlesme kanamasi olmus olabilir onceden yolunu simdi bulup atilmistir guzelce dinlen ama doktoruna git derim progestan verir kafan rahat olur anlik kanama degil belli eski kan cunku kafan takilmasin ama doktorunda bi gorsun bilsin

X