2024 Ağustos Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    238
Sana da geçmiş olsun, sağlık olsun dememiz lazım.

yazan herkese tesekkur ederim, sağlıklı doğumlar dilerim. Annemin evine yeni geldim onda kalacağım, benim için çok zor bir gündü.hala kanamam var. gebeliğimde her şey yolunda gidiyordu doğru dürüst lekenme bile olmadı doktor sağlıklı, tutunması iyi, kese güzel diyordu çok dikkatli hassas davrandım. bugün tahliller için gittim kalp durmuş yasadığım şoku anlatamam umarım kimsenin başına gelmez. Doktor sebep olarak yaşı öne sürdü 40 a yakın ve 40 üstü daha sık yaşanıyormuş. İlk gebeliğimdi bir daha olur mu bilmiyorum. Eşim cep telefonunu sık kullanmama kızıyordu sebep olmuş mudur bilmiyorum yaydığı radyasyonun az olduğunu söylüyorlar. Yine de siz uzak durun ceplerden. Ne dicemi bilmiyorum

Benim muhtemelen ileri yaşa bağlı kromozom bozukluğuna bağlı kayıp diye düşünüyorum Cep telefonları ile ilgili hiç bilimsel birşey okumadım Çünkü öncesinde yaştan dolayı genetik tanılı tüp bebek önerilmişti ve sadece tek sağlıklı embriyomuz olmuştu Bu hamileliğim kendiliğinden olmuştu nasip değilmiş Kaç yaşındasınız bilmiyorum ama moral olsun size 45 yaşında kızımı doğurdum Yarın kızkardeşim yanıma gelecekti Allahtan
Arkadaşlar ikinizin de basi sagolsun ben de aynı acıyı geçen yıl yaşamış biri olarak acınızı paylaşıyorum. Allah sabır versin umarim en kısa zamanda sağlıkla evlatlarınızı kucağınıza alırsınız her şey kısmet kader zamanı gelince yaş kaç olursa olsun olacaktır eminim 🙏🏻🙏🏻

Kızlar selamm 11+1 bugün kontrole gittik erkek dedi yahu çok erken değil mi ama gördük pipisini
Eşim çok kız istiyordu bi hüsrana uğradı :)))
Fetal dna içinde kan verdim beklemedeyim sonuç iyiyse arayıp söyleyecek bir ay sonra tekrar kontrole gelirsin dedi
Ama sonuç kötüyse yüzyüze görüşürüz dedi 14 iş günü sonra çıkıyormuş
Çok stresliyimmm ilk gebeliğimm kızdı down sendromuydu sonlandırmıştık.
İnşallah hepimizin sonuçları çok güzel gelir🙏🏻 ben de geçen hafta verdim sonuç bekliyorum

kızlar benim bu ara çok tansiyonum düşüyor özelikle yemekten sonra. Tansiyon aleti var ölçüyorum normalde 9-7 civarı olurken yemek sonrası 85-55 falan oluyor sizde var ki böyle bir şey ?

Kızlar selam sarı akıntım var baya druma yazdım bugün fitil önermiş ama fitili kullanmaya çekiniyorum 🥹

Kızlar bugün merakla ve heyecanla kontrole geldim ama kalbi durmuş 8 haftalık büyüklüğünde kalmış Bu yaşta tekrar anne olacağım için çok sevinmiştim Ama nasip değilmiş palm angels palm angels beni listeden silebilirsin Gruptaki herkesin mis kokulu bebişlerini kucaklarına sağ salim almalarını diliyorum Benim çok şükür geçen yıl nasip oldu Hala koynumda yatıyor mis kokulu kızım Ona sarılıp koklayıp üstesinden gelmeye çalışacağım
Cok gecmis olsun yazacaktim size de atlamisim yogunluktan😔 kizinizla saglikli mutlu omrunuz olsun. Bazi seylerin onune gecilemiyor ne yazik ki

Kızlar selam sarı akıntım var baya druma yazdım bugün fitil önermiş ama fitili kullanmaya çekiniyorum 🥹
Ben de ayni durumdaym. Hangi fitili yazdi acaba doktorunuz. Bakti mi akintiniza. Fitil kullanmakta ne var allah askina😊 iyice yerlestir. Ben eldiven kullandm ameliyat eldivenleri mikrop kapmasn die

kızlar benim bu ara çok tansiyonum düşüyor özelikle yemekten sonra. Tansiyon aleti var ölçüyorum normalde 9-7 civarı olurken yemek sonrası 85-55 falan oluyor sizde var ki böyle bir şey ?
Ben olcmedim ama yemekten sonra ben de kötü oluyorum basim donuyor yatiyorum yedigime pişman oluyorum sonra uyumuş oluyorum 🙈

Benm gebelikleeim baslayinca tansiyonum 9-6 oluyor normal zamanlarda. Ama ac kaldgmda falan kustugumda 8-5 oluyor o zamn bir haksizlk baygnlk hissi geliyor uzaniyorm tuzlu ayran iciyorm gexiyorm

Sarı akıntı neden olurmuş ki fitil vermiş, yatağa uzanıp, fitil i Pet bardakta ıslatıp öyle koyabilirsin, daha rahat kayar içeriye. Geçmiş olsun
Enfeksiyon olabilirmiş
Ben de ayni durumdaym. Hangi fitili yazdi acaba doktorunuz. Bakti mi akintiniza. Fitil kullanmakta ne var allah askina😊 iyice yerlestir. Ben eldiven kullandm ameliyat eldivenleri mikrop kapmasn die
Donaxyl yazmış canım yarın alıp başlayacağım

X