2024 Ağustos Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    238
Bugun esimi aradm kavga ettm. Saat 6 halabyemek yememsiim. Kalkmak istiyorm asla kalkamiyorm. Oglan ac ben ac sacma sapan bir gundu. Biraz erken gelsen ölur muydun dedm.
ayh ne cekiyo kocalar bizden ya benimkide yazik garibim benden baya cekiyo ama sende tabi bi oglus daha var bende o yok

erkekte cok degisiklik olmaz derler ama sizinki suan asiri asiri erken 12. haftada bile bazen netlenmiyo degisebiliyo 10. hafta asiri erken geldi bana suan ogrenmenin tek net yolu nipt testi bence
Valla hiç bilemiyoruz bakalım 2 hafta sonra netleşecek, doktorum yanılsın çok isterim 😂

Kızlar selamm 11+1 bugün kontrole gittik erkek dedi yahu çok erken değil mi ama gördük pipisini
Eşim çok kız istiyordu bi hüsrana uğradı :)))
Fetal dna içinde kan verdim beklemedeyim sonuç iyiyse arayıp söyleyecek bir ay sonra tekrar kontrole gelirsin dedi
Ama sonuç kötüyse yüzyüze görüşürüz dedi 14 iş günü sonra çıkıyormuş
Çok stresliyimmm ilk gebeliğimm kızdı down sendromuydu sonlandırmıştık.
Ayyy merhaba aynı gidiyoruz 11+1 benimde sizin normal gebelik mi tüp mü acaba ? Cinsiyet kesin mi dedi tahmin mi etti Perşembe benimde kontolüm var söyler mi acaba bana da 🌷🌷🌷

Fetal dobleri ne canım benim sol sağ göbek deliğimin orda geziyor
Sağlık ocaklarında da kullanılıyor kalp atış hızı ve sesini duyuyorsun. Ben bazen merak edince evde dinliyorum internet üzerinden almıştım. Bebişin kalp atışı ve yerini bu cihaz sayesinde buluyorum. Daha bebisi hissetmej için erken ama belkide büyüme atakları diye hissediyorda olabilirsin. 10. Hafta itibari ile bebiş daha yukarıya çıktı benim şuan 13 ve göbek deliği yanında dolaşıyor

😄 Google a meyvenin ismini yaz. Alışveriş kısmına tıkla. Her türlü alışveriş sitesinden alabilirsin. İyi ki canım istemiyor. Bu zamanda bulmak da zor oluyor🤣🤣 afiyet olsun
Teşekkür ederim cevap verdiğiniz için bu tarz şeylerin alışveriş sitelerinde olabileceğini tahmin etmemiştim. Aşırı istemiyorum ama olsa yok demem normalde de çok severim

Sana da geçmiş olsun, sağlık olsun dememiz lazım.

yazan herkese tesekkur ederim, sağlıklı doğumlar dilerim. Annemin evine yeni geldim onda kalacağım, benim için çok zor bir gündü.hala kanamam var. gebeliğimde her şey yolunda gidiyordu doğru dürüst lekenme bile olmadı doktor sağlıklı, tutunması iyi, kese güzel diyordu çok dikkatli hassas davrandım. bugün tahliller için gittim kalp durmuş yasadığım şoku anlatamam umarım kimsenin başına gelmez. Doktor sebep olarak yaşı öne sürdü 40 a yakın ve 40 üstü daha sık yaşanıyormuş. İlk gebeliğimdi bir daha olur mu bilmiyorum. Eşim cep telefonunu sık kullanmama kızıyordu sebep olmuş mudur bilmiyorum yaydığı radyasyonun az olduğunu söylüyorlar. Yine de siz uzak durun ceplerden. Ne dicemi bilmiyorum
Canım çok üzüldüm 😔 çok geçmiş olsun, inşallah çabucak toparlanırsın 🤲 Allah'tan ümit kesilmez, sen ümidini kaybetme ki güzel şeyler olsun

Benim b12 163 ken iğne kullanmıştım önceki hamileligimde. Bu seferkinde 270 olduğu için normal hap olarak kullanıyorum.Ama ben de çok düzenli kullanamıyorum çok kötü koktuğu için midem bulanıyor.Bu vitamin ve takviye işi doktordan doktora değişiyor galiba.
Ya aslında benim botanik eczadan aldığım ocean vb takviyeler çok etkiliydi. Bir ay içinde bütün değerleri üst sınıra çıkarıyordu. Doktora sorup B12 için onu başlayacağım yine

Kızlar bugün merakla ve heyecanla kontrole geldim ama kalbi durmuş 8 haftalık büyüklüğünde kalmış Bu yaşta tekrar anne olacağım için çok sevinmiştim Ama nasip değilmiş palm angels palm angels beni listeden silebilirsin Gruptaki herkesin mis kokulu bebişlerini kucaklarına sağ salim almalarını diliyorum Benim çok şükür geçen yıl nasip oldu Hala koynumda yatıyor mis kokulu kızım Ona sarılıp koklayıp üstesinden gelmeye çalışacağım

Hayırlı olsun. Sonuç hem sms hem mail olarak mı geliyor acaba? Aynı anda doktorumuza da mı gidiyor? Ben de bekliyorum çok heyecanlayım 3 iş günü diye okuyunca yarından beklentim aşırı yükseliyor😄
Cok tesekkurler. Cinsiyet raporda yazmiyor. Isterseniz drunuza iletiyorlar ya da direkt size soylerler mi sozlu olarak bilmiyorum cunku yasal degilmis. Biz esim araciligi ile icin sozlu olarak ogrendik telefonla 🤗

Sana da geçmiş olsun, sağlık olsun dememiz lazım.

yazan herkese tesekkur ederim, sağlıklı doğumlar dilerim. Annemin evine yeni geldim onda kalacağım, benim için çok zor bir gündü.hala kanamam var. gebeliğimde her şey yolunda gidiyordu doğru dürüst lekenme bile olmadı doktor sağlıklı, tutunması iyi, kese güzel diyordu çok dikkatli hassas davrandım. bugün tahliller için gittim kalp durmuş yasadığım şoku anlatamam umarım kimsenin başına gelmez. Doktor sebep olarak yaşı öne sürdü 40 a yakın ve 40 üstü daha sık yaşanıyormuş. İlk gebeliğimdi bir daha olur mu bilmiyorum. Eşim cep telefonunu sık kullanmama kızıyordu sebep olmuş mudur bilmiyorum yaydığı radyasyonun az olduğunu söylüyorlar. Yine de siz uzak durun ceplerden. Ne dicemi bilmiyorum
Benim muhtemelen ileri yaşa bağlı kromozom bozukluğuna bağlı kayıp diye düşünüyorum Cep telefonları ile ilgili hiç bilimsel birşey okumadım Çünkü öncesinde yaştan dolayı genetik tanılı tüp bebek önerilmişti ve sadece tek sağlıklı embriyomuz olmuştu Bu hamileliğim kendiliğinden olmuştu nasip değilmiş Kaç yaşındasınız bilmiyorum ama moral olsun size 45 yaşında kızımı doğurdum Yarın kızkardeşim yanıma gelecekti Allahtan

X