2024 Ağustos Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    238
Alışveriş konusu da ayrı bir hassasiyet gerektiriyor, gereksiz şeyler almak istemiyorum her konuda araştırmacı biriyim dikkatli ve gerçekten gerekli şeyler almam gerek. Yani 5-6 aylık hamile olduktan sonra bu konuya önem vereceğim. Etraftan ilk aylar için bebek kıyafeti isteyeceğimiz kimse de yok, hızlı büyüdükleri için abartmadan almam gerek.
Aslında evet dikkatli almak lazım bencede, bizde de öyle kimse yok

Çılgınlar gibi tatlı yiyorum. Önce ev yapımı olsun diye kendim yapıyordum. Şimdi paketli gıdaya da dayanamıyorum. 3 gündür böyleyim. Kilo almadım şükür. Tekrar sınır koyacağım mecburen. Ama nasıl açık iştahım anlatamam.. İlk gebelikte ekşi ne varsa yedim. Ekşi eriği i bile tuzlardım, kızım oldu 😅 10 gün sonra kontrolüm var. Cinsiyeti de söylerim demişti. Teori tutacak mı merakla bekliyorum. Önceliğimiz hayırlı sağlıklı plması 🍀
of ben tuz istiyorum tuuz sjsjs lama gibiyim surekli bi salatalik kesiyim tuzlu tuzlu yiyim modundayim salata ve limondan nefret ederim limon agzima surmemisimdir hani mercimek corbasina bile sikmam o derece dun pırasa yaptim sirf limonlayi tuzliyim diye sjsjsj bide gecen gun noodle istedim dedimki soyle bol soya soslu uf ne yenir tuzdan tansiyonum tavan yapcak tatli eksi okeyde tuzlu nedemek 😂😂😂😂

of ben tuz istiyorum tuuz sjsjs lama gibiyim surekli bi salatalik kesiyim tuzlu tuzlu yiyim modundayim salata ve limondan nefret ederim limon agzima surmemisimdir hani mercimek corbasina bile sikmam o derece dun pırasa yaptim sirf limonlayi tuzliyim diye sjsjsj bide gecen gun noodle istedim dedimki soyle bol soya soslu uf ne yenir tuzdan tansiyonum tavan yapcak tatli eksi okeyde tuzlu nedemek 😂😂😂😂
Ben de öyle hiiiç tatlı istemiyor canım, hep tuzlu ve ekşi olsun 😋 akşamları sodamı tuzlayıp limonlayıp içiyorum, limona tuz döküp yiyorum 😅

Ben de öyle hiiiç tatlı istemiyor canım, hep tuzlu ve ekşi olsun 😋 akşamları sodamı tuzlayıp limonlayıp içiyorum, limona tuz döküp yiyorum 😅
sjsjzsgj valla cok korkuyorum limonu tuzlayip yemekten 😂 kocamla anacimin gozler yasli 30 umda limon yedirdi bana bu cücük 😂 benim eksiden cok tuz inanilmaz bir tuz askim var saka gibi

😄😄 Aman dikkat. Fazla tuz tansiyon yükseltir. Ben de problem olmamıştı ama eşim elimden zorla alırdı sınır koyardı

Selam kızlar. Doktorum fetal DNA için genoks ve genstarı önerdi. Genoks da yaptıranlar memnun mu? palm angels palm angels genoks da yaptırmıştınız sanırım süreçten memnun kaldınız mı acaba?fiyatlar nasıl ve kaç günde çikti sonuçlar 😀 Yarın bende görüşeceğim bakalım

Benim de canım hep tuzlu çekiyor ama doktor tuza dikkat et dedi sanırım ilerleyen zamanlarda tansiyona sebebiyet veriyor evet yemeklerini tuzlu yap ama ekstra serpme artık dedi

Kızlar Allah aşkına söyleyin , 10+5 bu bulantılar ne zaman bitecek ? Bide çok tuhaf tükürecek çoğalması oluyor ağzımda , bildiğin lama gibi sürekli tükürme isteği oluyor , tükürmesem zaten direk kusarim 😭😭 3. Gebelik ama hepsi birbirinden farklı gerçekten annelik çok zor Allah yolumuza çiçekler sersin kolaylaştırsın herseyi 🤲🏻🙏🏻

Kızlar Allah aşkına söyleyin , 10+5 bu bulantılar ne zaman bitecek ? Bide çok tuhaf tükürecek çoğalması oluyor ağzımda , bildiğin lama gibi sürekli tükürme isteği oluyor , tükürmesem zaten direk kusarim 😭😭 3. Gebelik ama hepsi birbirinden farklı gerçekten annelik çok zor Allah yolumuza çiçekler sersin kolaylaştırsın herseyi 🤲🏻🙏🏻
mide bulantisi tukuruk yogunlugu yapar bulantinizdan dolayi yogunlasmistir vucut kusarken tahris etmemek icin salgiliyo tukurugu yogun bulantilarda

Limon, tuz, ekşi, kırmızı biber ben de her şeye ekiyorum, dün etli biber dolması yaptım harcına sumak da koydum ekşi olsun diye :) bugün de canım tiremisu istedi aldım beğenmedim iyi bir yerden aldık ama tam damak zevkime uymadı hamilelikten mi bilmiyorum. Tatlıyı kendi isteğimle nadiren yiyorum. Tiksindiğim bir şey yok henüz. ekşi tuzlu yiyenler olarak bakalım cinsiyetler ne olacak :)

Tükürme isteği derken boğaz tıkanması balgam gibi mi oluyor?

Selam kızlar. Doktorum fetal DNA için genoks ve genstarı önerdi. Genoks da yaptıranlar memnun mu? palm angels palm angels genoks da yaptırmıştınız sanırım süreçten memnun kaldınız mı acaba?fiyatlar nasıl ve kaç günde çikti sonuçlar 😀 Yarın bende görüşeceğim bakalım
Eurofins önerdi benim doktorum 10 gün kadar sonra yaptıracağım 380 Euro. Fransa'ya gidecekmiş test. sonuçlar da 14 gün sonra çıkacakmış. Kanı gelip evden de alıyorlarmış.

Benimde bir ara çok tuzlu istiyordu hatta tuzlu patlamış mısır yaptım tuzu az olmuş diye eşime verip bida daha çok tuzlu yaptım 😂😂

X