2024 Ağustos Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    238
Merhaba bugün 15+1 oldum. Saç diplerimde ağrı var 2 gündür. Normalde regli olmadan önce belirtilerim arasında olurdu saç dibi ağrısı. Var mı bu durumu yaşayan normal mi?

Çılgınlar gibi tatlı yiyorum. Önce ev yapımı olsun diye kendim yapıyordum. Şimdi paketli gıdaya da dayanamıyorum. 3 gündür böyleyim. Kilo almadım şükür. Tekrar sınır koyacağım mecburen. Ama nasıl açık iştahım anlatamam.. İlk gebelikte ekşi ne varsa yedim. Ekşi eriği i bile tuzlardım, kızım oldu 😅 10 gün sonra kontrolüm var. Cinsiyeti de söylerim demişti. Teori tutacak mı merakla bekliyorum. Önceliğimiz hayırlı sağlıklı plması 🍀
Ben de asla tatlı istemiyorum mesela o kadar ki en sevdiklerim bile aklıma gelmiyor 🤣 daha hiç ağzıma çikolata bile sürmedim🙈

Bu riskli süreçleri atlatıp alışveriş yapsak bir an önce 🙏 annem battaniyeye başlamış bide benim Instagram'da beğendiğimi gördüğü bir kuzu yastığı yapmaya çalışacakmış 🤗 canım benim nasıl heves ediyor ilk torunu olacak yıllarca bekledi inşallah tamamına erer, sağlıkla🙏
Benimde o kadar çok şey alasım geliyor ki erkenden başlamak istiyor insan :)

Bugün nasılsınız kızlar 🥰 benim günüm günüme tutmuyor, bazı günler enerjim çok düşüyor bugünde öyle kafamı kaldıramadım hala

Bugün nasılsınız kızlar 🥰 benim günüm günüme tutmuyor, bazı günler enerjim çok düşüyor bugünde öyle kafamı kaldıramadım hala
Az önce kahvaltı yaptım ama çok uyuyasım var, eşim bilardoya gitti, dünden yemeğim de var uyuyabilirim aslında. Bi yandan yatakta YouTube izleyebilirim öyle uyumaya alıştım.

Benimde o kadar çok şey alasım geliyor ki erkenden başlamak istiyor insan :)
Alışveriş konusu da ayrı bir hassasiyet gerektiriyor, gereksiz şeyler almak istemiyorum her konuda araştırmacı biriyim dikkatli ve gerçekten gerekli şeyler almam gerek. Yani 5-6 aylık hamile olduktan sonra bu konuya önem vereceğim. Etraftan ilk aylar için bebek kıyafeti isteyeceğimiz kimse de yok, hızlı büyüdükleri için abartmadan almam gerek.

merhaba bende 9+6 ,belirtiler bazen cok yogunlasiyor, mesela gecen haftasonu çok kustum, 8+6 filandi bu hafta sonu o halimden eser yok,kusunca ne zaman bitcek diyoruz,kusmayincada neden bugun kusmadim diyoruz :) ins hepimiz icin hersey yolunda gider
İnsallahh canım ama bnde hiç bulantı aserme v.s olmadığı için daha çok Elhan yapiorum nie bulanmio die 🫢

Konustm uc doktor aradim. Ucu de su an icin bir sey yapmaya gerek yok 12. Haftada takviye baalariz gerekirse dedi. Ben on gunde bir crp bakacam ama birbde idrar ne olur ne olmaz. Hala dusmeyen kucuk taslarm var parcalanmisti.off bir daha allah yasatmasn boyle psikopat bisi oluyor insan😀😀
bence icin rahat olsun ya yeteri kadar stresin var bide bunu dusunme bak bende benim degerimi atiyim sana b12 degerim transferimden 3 hafta oncem onda bile yuksek degil aslinda suan kesin yerlerde durunuyorum 😂 tshta ayni zamanda bakilmisti hamilelikte dahada duser ilk aylarda rutin tahlillerini yaptirdiginda gorupte korkma demistiki bildigim kadariyla onun yuksekligi daha sikinti crpde yeni bakildi grip asisi olmustum ya 1 ya 2 gun sonra kan vermistim grip asisindandir demisti hic uzerine dusmedi belki kanamam bile yukseltiyodur

Konustm uc doktor aradim. Ucu de su an icin bir sey yapmaya gerek yok 12. Haftada takviye baalariz gerekirse dedi. Ben on gunde bir crp bakacam ama birbde idrar ne olur ne olmaz. Hala dusmeyen kucuk taslarm var parcalanmisti.off bir daha allah yasatmasn boyle psikopat bisi oluyor insan😀😀
ohhh bak sukur haberler onemli degil buda gecip gidiceeek 💃💃💃 bide su tas tamamen dusse on numeerooo 😂

X