2024 Ağustos Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    238
Bugün randevum var, her muayene öncesi bir tedirginlik oluyor bazı tahliller istemişti doktor. Hangileri unuttum ama bir tanesi kedi dışkısından geçen bir hastalıkmış. Evde kedim de var, inşallah her şey yolundadır lütfen iyi dileklerinizi esirgemeyin 🙏
toksoplazma da istemis ama toksoplazma kedi diskisindan gecmez sadece yesilliklerdende gecer meyve sebzelerdende ama bulasmasi okadar kolay bisey degil korkma 2 turlusune baktiriyo igg ve igm seklinde toksoplazmanin biri gecmiste bagisikligin olusmus mu ona bakiyo biride anlik suan var mi ona bakiyo soyle diyim ben sokak hayvanlariylada mıc mıc biriyim evimdede 2 kedim var fastfood da cok cooook severim disarda yedigimiz salatalardi yada atiyorum bi donere bile koyduklari yesillik evdekiyle ayni hijyende olmuyo onda bile 2 testte negatif cikti pozitif cikabilmesi icin diskiyi elleyip elini temizlemeden agzina goturmen lazim o yuzden no panik bide kizamik vermistir o pozitif cikicak korkma pozitif cikmasi lazim zaten onda direk bagisiklik versiyonuna bakiyolar igg bakiyolar yani rubella igg diye geciyo normal cikar butun testlerin tedirgin olma basit testler bunlar 🙏

Kızlar merhaba elimde sıfır garantili doona bebek arabası var düşünürseniz.bide az kullanılmış bugaboo bee 5 bebek arabası mevcut

Eklentiler

• IMG_0452.png
    IMG_0452.png
    232,7 KB · Görüntüleme: 55
  • IMG_0454.png
    IMG_0454.png
    355,8 KB · Görüntüleme: 37
  • IMG_0453.png
    IMG_0453.png
    428,7 KB · Görüntüleme: 51
Kızlar selam 10. haftama giriş yaptığımın günü tüm hamilelik belirtilerim bir anda pufff oldu.
Akşam bulantılarım çok oluyordu 16.00 dan sonra başlardı ama dün sabah bir uyandım ne halsizlik ne bulantı. Hiç hamile gibi değilim sanki birden hepsi uçtu gitti. Bunu yaşayan var mı? Dün kendimi dinledim bugün sabah yine aynı belirti falan yok. Bu arada belirtilerin kesilmeden hemen o gecesi karnıma bıçak saplanır gibi bi ağrı girdi ve 40 saniye falan sürdü yataktaydım bacağımı düz uzatamadım. Doktoruma yazdım haber bekliyorum ama sizlerin de başına geldi mi aniden belirti gitmesi merak ettim.
Kızlar doktorumdan o gün haber geldi. Hiç bir sıkıntı yok çok normal dedi çağırmadı bile. O günün gecesi kusmaya başladım zaten geri geldi belirtiler öğürmeden gitti kusmayla geri geldi. Cevaplarınız işçin çok teşekkür ederimm :KK200:

Ben de yazayım listeye ekleyebilir misin konu sahibi arkadaşım son adet tarihi: 12 Kasım. Kan tahlili beta öğrendiğim tarih: 11 Aralık 2023(4+1), Kese görünme: 18 Aralık 2023 (5+1) Kalp atışı: 26 Aralık(6+2) şuan 10+5 olduk. Hissettiğim cinsiyet erkek.tahmini doğum tarihi 18 ağustos 2024
Merhaba Hayırlı olsun :) yaş kaçıncı çocuk ve şehir de yazabilir misiniz :)

Selam kızlar. Doktorum fetal DNA için genoks ve genstarı önerdi. Genoks da yaptıranlar memnun mu? palm angels palm angels genoks da yaptırmıştınız sanırım süreçten memnun kaldınız mı acaba?fiyatlar nasıl ve kaç günde çikti sonuçlar 😀 Yarın bende görüşeceğim bakalım
Ben memnun kaldım sorunsuz çıktı çok şükür. KDV dahil 10.200 tl ödedik hastaneye hastanede de kanımı aldılar direkt. Cuma verdim Çarşamba geldi yani 3 iş günü diyebiliriz :)

Selam hanımlar hafta sonu bakamadım hiç buraya koşturmaktan :) Babaannesi bebek arabamızı aldı :KK70: Onun dışında başka bir yenilik yok. Bulantılar ağrılar hassasiyetler 13. hafta ile bitti çok şükürr. Sadece doyduğum halde son 2-3 çatal daha yersem öğürme geliyor ama ben sanırım altın döneme geçtim :KK70: folik asitim bitmemişti daha, bitince geçersin dedi vitamine. Regenesis max diye bir vitamine başlatıyor. Çarşamba sabah kontrolüm var sonra bir daha 18. hafta çağıracağım dedi.

Bugün randevum var, her muayene öncesi bir tedirginlik oluyor bazı tahliller istemişti doktor. Hangileri unuttum ama bir tanesi kedi dışkısından geçen bir hastalıkmış. Evde kedim de var, inşallah her şey yolundadır lütfen iyi dileklerinizi esirgemeyin 🙏
İçin rahat olsun canım toksoplazma için korkma.bende evde bir kedim var baba evinde ise iki kedi ile birlikte uyurdum. Sokak kedilerini öpen bir insanım dışarıda yediğime ictigime dikkat etmezdim asla ama ona rağmen daha önce gecirmemisim. Çok stres yapılacak bir durum değil şuan pozitif çıksa bile ilaç tedavisi var için rahat olsun

X