2024 Ağustos Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    238
Benimde devam maalesef 13+2yim. Yatarken iki prilam içiyorum ama uyanır uyanmaz öğürme ile başlıyor günüm şu anda kustu kusacak gibiyim
Bende prilamin muadilini kullanıyorum doktor onu vermişti sabah biraz daha az oluyor ama akşam daha da beter çoğu kişinin 13.haftada kesilmiş inş bizimde kesilir ya artık. Hiç kusmadım ama haftalardır kustum kusucam gibi gezip duruyorum aynı dediğin gibi

ben mide bulantısı kusma öğürme hiç yaşamadım ben de mi anormallik var diyorum bazen.
9. haftadan sonra çıkar mı bu belirtiler yoksa böyle devam mı ederim acaba?

ben mide bulantısı kusma öğürme hiç yaşamadım ben de mi anormallik var diyorum bazen.
Her hamilelik özel canım benimde arada ogurmelerim oldu sadece o da koku nedeniyle oldu. Kimisi 9 ay kusarken kimisi hiç kusmadan tamamlıyor tamamen kişiye özel bir durum

Bencede tamamıyla kişiye özgün bir durum bu 12+2yim ben mesela akşam yemeklerinden sonra bulantım oluyor. Sabahları hiç olmadı.

Dün kan testi vermiştim ferritinim düşük çıktı bence ama doktorum sorun yok dedi. Sizce?

Eklentiler

• IMG_3026.jpeg
    27,4 KB · Görüntüleme: 50
Benimkide çok uzun süre bakmıyor, strese girdiğini söyledi

Kızlar bulantısı hala devam eden var mı? 13+1im bulantım hala devam ediyor canım hiçbir şey istemiyor ne kahvaltı ne yemek
benim de hala devam ediyor. 11+4 bugün. daha önceki gebeliklerimde de oğlumda 13-14 haftaya kadar sürmüştü, kızımda daha erken bitmişti. bunda da devam edecek sanırım. bulantı kadar zor birşey yok gebelik süresince sanırım.

Merhaba Allah sağlıkla kucağınıza almayı nasip etsin inşallah
Benim sizlere bir sorum olacaktı ben yeni öğrendim gebe olduğumu yani daha 2 haftalık sanırım ama 43 mm kist gördüler çok fazla ağrım var sonradan kayboluyor mu doktorum 5. de gel dedi çok korkuyorum bir sorun ommasından bana yardımcı olabilirmisiniz nelere dikkat etmeliyim napmalıyım

Ben de yazayım listeye ekleyebilir misin konu sahibi arkadaşım son adet tarihi: 12 Kasım. Kan tahlili beta öğrendiğim tarih: 11 Aralık 2023(4+1), Kese görünme: 18 Aralık 2023 (5+1) Kalp atışı: 26 Aralık(6+2) şuan 10+5 olduk. Hissettiğim cinsiyet erkek.tahmini doğum tarihi 18 ağustos 2024

gögüs hassasiyetiniz nasil 9.hafta,suan dokununca eskisi gibi acimiyor
Ben 9+5 im bende hala devam ediyor, geceleri tuvalete kalktığımda bazen aşırı ağırlaşmış oluyo göğüslerim, gün içinde de hassasiyet ve ağrı bi azalıp bi artıyor mesela az önce durduk yere uçları sertleşti acıdı filan

Canım merhaba öncelikle yumurtalık kisti mi bilmiyorum ama aynı şey başıma geldi. Gebeliğimi çok erken öğrendim bende hemen hemen ilk haftalarda şiddetli karın ağrısı çektim hatta konu bile açmıştım bununla ilgili. Doktorum 10.haftadan sonra kaybolur dedi. Gerçekten de öyle oldu iki taneydi benim 8.haftada biri kaybolmuştu en son 12.haftada gittim şuan 13 haftadayım 1 ay sonra randevum belkide o da kaybolmuştur. Ağrılarım beni çok korkuttu regl ağrısı gibi kısa süren ama kan ter içinde bıraktıran türdendi çok araştırdım bir sürü kişiye yazdım hatta. Ama iki hafta sürdü ağrılarım bu süreçte sadece parol kullandım. Sonra küçülmeye başladılar. Önce büyüyor kistler bu yüzden ağrı yapıyor zaten. Sonea küçülmeye başlıyorlar. Doktorum bana korkulacak bir şey değik aksine hamilelikte keseyi besliyor faydalı bile genelde küçülüp kayboluyor demişti endişelenme

Bende tam olarak bilmiyorum doktoruma muane olamadım baska bir doktor dedi iki yumurtam vardı büyük ihtimalle biri büyüdü kist oldu çünkü hiç kistim yoktu aşılamayla oldu gebelik sanırım gonal f den yani hormonlardan kaynaklı oluştu

Allah sizden razı olsun inanın günlerdir kafamda bir sürü soruyla kendi kendimi yiyorum Allah tuttuğunu altın etsin
O kadar şiddetli bir ağrım var ki geceleri uykudan uyanıyorum devamlı gündüz ayrı kıvranıyorum regl ağrısı bunun yanında hiç benim için ter boşalıyor resmen midem bulanıyor çok zor birseymiş umarım sizinki gibi zamanla küçülür kaybolur ağrısından ziyade çok zor oldu gebelik zorlu süreçler yaşadım korkum bebeğe zarar vermesiydi gönlüm rahatladı Allah yavrunuzu size bağışlasın sağlıkla kucağınıza almayı nasip etsin

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…