2024 Ağustos Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    238
Ay hayırlı olsun ben de salı günü gidcem inşallah belli olur. Erkeklerde pek yanılma payı olmuyor canım doktor her ihtimale karşı yanılma payı var demiştir
Zaten ultrasonda da net gözüküyodu doktor demeden dedim erkek diyo doktor da onayladı evet erkek diye bakalım inşallah değişmez bir sonraki randevuya kadar baya alışveriş yaparım ben

Çiçek sen ne zaman gidcen doktora? Bizim de bu haftalarda belli olur herhalde cinsiyet
Salı günü gittim kuşum , erkeğe benzetti çıkıntı var dedi ama bu zamanlarda kızlarda da çıkıntı olabiliyor dedi . Burun kemiğini ense kalınlığı ölçtü , ikili test için kan verdim . Cinsiyet için 16. Hafta dedi de ben o zamana kadar sabredemem ya çok merak ediyorum cinsiyetini . Başka doktora gideyim cinsiyet için diye düşündüm onlarda tahminde buluncaksa boşa olmuş oluyor . Hala düşünüyorum Instagramda dr mehmet boz ne güzel pat pat söylüyor cinsiyetleri

Geçen hafta kanamam oldu ayın 15 inde kanama bölgem varmış orası küçüldü az biraz kaldı dedi doktor az az kahverengi lekenmelerimin gelmesi normal mi ve ne kadar sürer acaba bu kahverengi akıntılar 13+5 teyim

Zaten ultrasonda da net gözüküyodu doktor demeden dedim erkek diyo doktor da onayladı evet erkek diye bakalım inşallah değişmez bir sonraki randevuya kadar baya alışveriş yaparım ben
Valla benim doktorum yüzde yüz erkek drdi sonra sigortadan dolayı farklı doktora geçiş yaptım ayrı muayene muayeneneye kıza benzettim dedi :)

Benim doktorum 12+2 de yüzde 90 kız, bacak arası boş dedi Ama 14. Hafta geçmeden bebeklerin organları tam oluşmuyormuş, 14. Haftaya kadar süresi var ancak o zaman yüzde 100 cinsiyeti şudur diyebiliriz dedi. Bazı aileler bu cinsiyet konusuna takıntılı malum, doktorlar da korkuyor haklı olarak söylemeye ama tahmin ediyorlar bence bebeğin yapısından

Merhaba kızlarrr bugün doktor kontrolüm vardı çok şükür herşey yolundaymis 13. Hafta diye giderken bol bol çikolata yedim belki olurda cinsiyet gösterir diye doktorum kıza benzetti ama hayırlısı tabi fetal dna testi verdim 10 iş günü dediler heyecanla sonuç bekliyorum. Çarşamba günü yolculuk var eşimin memleketine gideceğiz normalde 6 saatlik yolu biz mola yemek vs derken 8 saatte giderdik şimdi de doktorum her saat durup mola vermen ve 10 dk yurumen lazım dedi artık 8 saat yerine 10 saatte anca gideriz

Gözün aydın canımcım yaa benim bebeğimde kız gibi görünüyormuş bu arada benim Dr yolculuk yok 4 saat üstü seyahat yok diye beni çok uyardı mayısta ablamın düğünü var 8 saat uzaklıkta şimdiden onu düşünüyorum yaza kadar yasak kalkar inşallah

Birkaç hafta sonra bidaha git bence net belli olur. Evet instagramda 11-12 haftalıkken %100 emin söylüyorlar bakalım önümüzdeki salı da ben gidcem

İnşallah kalkar canım yasak olmazsa 4 saat mesafede gece kalın sonra bir 4 saat daha yolculukla varırsın ama o zamana daha serbestler yasaklar diye düşünüyorum

Çikolatalı neden? Cinsiyetle ilgisi nedir bilmediğim için soruyorum. Ben zararlı diye tatlıdan çikolatadan kaçıyorum normalde çok severdim.

Çikolatalı neden? Cinsiyetle ilgisi nedir bilmediğim için soruyorum. Ben zararlı diye tatlıdan çikolatadan kaçıyorum normalde çok severdim.
Tatlı yiyince bebiş hareketleniyormuş kuzum o yüzden. Benim bebiş yatıyordu, doktor çıkardı beni dışarı, tatlı birşeyler ye azıcık yürü öyle gel tekrar dedi

Mehmet boz a gidecem salı günü nasip olursa bende... inşallah güzel şeyler duyarım cinsiyetinide görürüm

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…