2024 Ağustos Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    238
Evet ya ben de öyle çocuk vitaminsiz kalacak diye korkuyorum valla 😅
Ben de poğaça tost hamburger resmen başka birşey yiyemiyorum. Ev yemeklerinden tiksindim. Çayı çok severdim şimdi görmek istemiyorum. Turşu acı ve ekşi meyveler istiyorum 🙈 sabah tostun yanında turşu yiyorum bol bol 😂

Fetal dna testi sonucu gelen var mı? Kaç günde geliyor? Cinsiyet %100 mü belli oluyor?

Ben de poğaça tost hamburger resmen başka birşey yiyemiyorum. Ev yemeklerinden tiksindim. Çayı çok severdim şimdi görmek istemiyorum. Turşu acı ve ekşi meyveler istiyorum 🙈 sabah tostun yanında turşu yiyorum bol bol 😂
Ev yemeklerinden ben de iğreniyorum resmen soğan kavurma kokusuna asla katlanamıyorum sokakta bile

iigh sonra bu tavuk bana nasil guzel gelceeek ki sjsjsj 😂
Uzun süre güzel gelmeyecek canım ben kızıma hamileyken mandalinadan nefret etmiştim şimdi 2,5 yaşında yeni yeni yemeye başladım bu hamilelikte şimdilik maydanoz ve salatalık dışında tiksindigim bir şey yok

Ben de greyfurt yiyorum ya deli gibi çok canım istiyor. Hep tuzlu ve baharatlı yiyorum.

X