2024 Ağustos Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    238
Bana yazmadı bişey, d vit. kullanıyorum 3 damla , oda geçen ay d vitaminin tahlilde düşük çıktı . Bu ay tahlil istemedi , Folik aside devam dedi . Sadece bunlar . Benimki niye vermedi acaba ☹️ d vitamini kaç damla dedi canım
Bilemiyorum cnm 9 damla dedi ekmeğe damlatıp tüketiyorum

Yarına doktor randevum var 13+0 olarak cinsiyet hakkında birşey der mi minik iyi mi diye düşünmekten randevu saatine geri sayım yapıyorum 🙈 fetal DNA testi de vericem stres ve heyecan tavan bu gece gelsin yorucu ve olabildiğince saçma rüyalar 😂😂
Ben dün gece rüyamda Afganistan gibi bir ülkede taramalı tüfekli adamlardan kaçıyordum film gibi heyecanlıydı saklanıyordum, aksiyon dolu bir rüya. Çok acayip 🙄

Yarına doktor randevum var 13+0 olarak cinsiyet hakkında birşey der mi minik iyi mi diye düşünmekten randevu saatine geri sayım yapıyorum 🙈 fetal DNA testi de vericem stres ve heyecan tavan bu gece gelsin yorucu ve olabildiğince saçma rüyalar 😂😂
Hadi bakalım hayırlısı olsun canım Rabbim gönlünden geçeni nasip etsin 🙏🏻🌸

Benim bugün tahmini cinsiyeti söyledi ama %100 olması için 14. haftayı geçirmek gerek dedi. İkili tarama testi yapıldı bana sonuca göre farklı testleri de yaptıracağım. 2 hafta önce gitmiştim ama şimdi kocaman olmuş 🥺😍🙈

Her iki pencereden ne güzel bakıyorsunuz Sizin gibi düşünen güzel insanlar artsın inşallah Milyonların arasından evladım binlere girecek derece yapıp tıp okuyacak ve mecburi hizmette kimbilir neler yaşayacak Üniversitelerdeki hocalar baştacımız zaten Çapa nın bir perinatoloji hocasına gitmiştim geçen hamileliğimde Şimdi yine ileri yaş vs yine randevu aldım diyorum ki çok şanslıyım hocaya gittiiğim için
Valla umarım ülkemizde her meslek için söylüyorum herkes hak ettiğini alır, maalesef her yerde insanların tahammül gücü kalmamış durumda. Hastaneye gidiyorsun öyle bankaya gidiyorsun öyle işte market mağaza hiç fark etmiyor herkes mutsuz bu da maalesef şuanki ülke koşullarından dolayı. Umarım hepimiz hak ettiğimiz refah ve gelişmişlik seviyesine ulaşırız da hiç böyle sorunlarımız kalmaz. Sadece gelir gelir seviyesi de yetmiyor bunun için eğitim ve gelişmişlik seviyesi çok önemli suan herkes mutsuz. Bunların hepsinin düzelmesini diliyorum. Daha mutlu, anlayışlı olmak bizim de hakkımız karşılıklı güler yüz bizim de hakkımız ya neyse konu derinlere iniyor umarım en kısa zamanda o refah ve gelişmişlik seviyesine ulaşırız :)

Son düzenleme:
Ben dün gece rüyamda Afganistan gibi bir ülkede taramalı tüfekli adamlardan kaçıyordum film gibi heyecanlıydı saklanıyordum, aksiyon dolu bir rüya. Çok acayip 🙄
Üç gecedir ne hikayeler yazdım bende 😂 uyumaktan rüya gormekten korkuyorummmm
Benim bugün tahmini cinsiyeti söyledi ama %100 olması için 14. haftayı geçirmek gerek dedi. İkili tarama testi yapıldı bana sonuca göre farklı testleri de yaptıracağım. 2 hafta önce gitmiştim ama şimdi kocaman olmuş 🥺😍🙈
Bende en son üç hafta önce gördüm çok merak ediyorum ne kadar büyüdü diye 🙈 ah şu heyecanlarimiz❤️

Kızlar dün sabah uyanmamla başlayan ve gece yarılarına kadar siren korkunç migren tipi ağrı yaşadım öyle böyle değildi, acıdan ağrıdan ağladım sadece 1 parol içtim. Daha önce nadir yaşardım böyle baş ağrıları, aranızda migreni olan var mı hamilelikte bu durumla nasıl başaçıkılıyor normal bir ağrı değil çünkü

Kızlar dün sabah uyanmamla başlayan ve gece yarılarına kadar siren korkunç migren tipi ağrı yaşadım öyle böyle değildi, acıdan ağrıdan ağladım sadece 1 parol içtim. Daha önce nadir yaşardım böyle baş ağrıları, aranızda migreni olan var mı hamilelikte bu durumla nasıl başaçıkılıyor normal bir ağrı değil çünkü
Baş ağrısına bol su içilir benim bildiğim. gebelikte de zaten içiyorsunuzdur ama yine de aklınızda olsun suyu bol bol için

Bana yazmadı bişey, d vit. kullanıyorum 3 damla , oda geçen ay d vitaminin tahlilde düşük çıktı . Bu ay tahlil istemedi , Folik aside devam dedi . Sadece bunlar . Benimki niye vermedi acaba ☹️ d vitamini kaç damla dedi canım
Ben folik asiti 8. Haftada bıraktım, 10 +2 oldum, d vitamini günlük 3 damla kullanıyorum bazı günler almayı unutuyorum. Bir de kan sulandırıcı aspirin kullanıyorum Extra birşey vermedi. Dr uma güveniyorum.

X