2024 Ağustos Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    238
Selam kızlar. Memede sızlama yaşayan var mı? Hassasiyet olmuştu ilk haftalarda şimdi hassasiyet azaldı. Bu sefer de durduğu yerde diş ağrısı gibi sızım sızım sızlıyor. Ne çok derdi varmış gebeliğin. 🥲

Bebişlere maşallah kocaman oldular 🧿🧿 Fetal dna düşünmüyordum fiyattan dolayı ama nispeten daha uygun bir yer bulduk biz de. 10bin küsür dün gönderdik 14 güne kadar gelecek inşallah 🤗

Selamm kızlar nasılsınız? 😍 herkesin bana sorduğunu bende sizlere sormak istiyorum, canınız daha çok ne istiyor tatlı mı ekşi mi? 😂 Yani daha çok hangisini yiyorsunuz? 😂

Kızlar maşallah herkes güzel haberler almış darısı bizlere inşallah
Ben ilçede oturuyorum eşimin randevusu olduğu gün gitsem 10+6 oluyorum sizce erken mi ense kalınlığı için filan ben 11+2 gibi gitmeyi düşünüyordum

Selamm kızlar nasılsınız? 😍 herkesin bana sorduğunu bende sizlere sormak istiyorum, canınız daha çok ne istiyor tatlı mı ekşi mi? 😂 Yani daha çok hangisini yiyorsunuz? 😂
Tuzlu ve tatlı çekiyor genelde. Ama en çok tuzlu. Hayatımda ilk defa tuzlu yemek yiyorum genelde az tuzlu tercih ederdim.

Ben geçen hafta çok yaşadım sonra takip ettim canım beyaz ekmek yediğim günler kek hamur gibi şeyler yediğim günler oluyor, midemi doldurduğumda hamurlar yani, esmer ekmeğe geri döndüm ve kesildi

Öyle mi aklımda olsun cnm teşekkür ederim 🥰

Kızlar sağlık ocağında idrar tahlili yapıyorlar mı?
yapiyolar ama benim saglik ocagimdaki doktor saglik ocaginda idrari onermiyo sabah veriyosun olden sonra gelip aliyolar ya idrar bekliyo sirkeye donuyo sonuclar yaniltici olabiliyo ama kanda sorun yok diyo bilgin olsun devlettede yaptirabilirsin o en azindan hemen bakilmaya baslaniyo

benim hayatimda bisey degismedi ya henuz daha bisey asermedimde 😢 tuzlumuda eksimide tatlimida ayni dozda tuketiyorum

Canım Eskişehir’e yakınsan gelip tıpta verebilirsin randevu almıyorsun perşembe ve cuma test günleriymiş ikili test sonucunla birlikte gidip fiş alıp kan verebilirsin
Bayagi uzagm da ama fetal dna ucretleri bixi bayagi asiyor zaten kaybmdan dolayi 40 bin odemistk hastaneye gecen aylarda. Toparlayamadk

benim hayatimda bisey degismedi ya henuz daha bisey asermedimde 😢 tuzlumuda eksimide tatlimida ayni dozda tuketiyorum
Hadii ya bende tatlı yiyemiyorum hiç canım istemiyor, önümde tatlı olsa bile yiyemiyorum midem bulanıyor

Hadii ya bende tatlı yiyemiyorum hiç canım istemiyor, önümde tatlı olsa bile yiyemiyorum midem bulanıyor
sadece dun ilk defa balik yapmistim dun degil onceki gun dun esim kalani yemek icin isitinca kokusu cok geldi bian ya bende meme hassasiyeti disinda hic belirti yok ya 😢 biraz olsa dicemki heh tamam yerinde 😂 ayh esas boynumda gogsumde pitir pitir sivilce dokuyorum yuzumde yok ama boyle kucuk kucuk bi suru ben kiz hissediyorumda hic bi belirtimde yok sjsjsjs

yapiyolar ama benim saglik ocagimdaki doktor saglik ocaginda idrari onermiyo sabah veriyosun olden sonra gelip aliyolar ya idrar bekliyo sirkeye donuyo sonuclar yaniltici olabiliyo ama kanda sorun yok diyo bilgin olsun devlettede yaptirabilirsin o en azindan hemen bakilmaya baslaniyo
devlette yaptırmak için randevu almam mı gerekiyor peki direkt tatlil için gidilemez dimi?

X