2024 Ağustos Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    238
Baska sehirden oluyor mu acaba.
Kızlar selam bugün kontrole gittim bebeğimin ense kalınlığı normal çıktı burun kemiğide oluşmuş ikili tarama için kan verdim yarın çıkacak inşallah İyi çıkar 🙏🏻 Cuma günü de Osmangazi tıbbi genetikte fetal dna testi yaptıracağım görüştüm fiyatı 290 tl dediler. Türkiye’de bu testi yapan tek üniversite hastanesiymiş

ayh allaha sukur dokunsalar aglicam cok az bi kuculme olmus ama bunada sukur bebis gayet iyi doktorcumuu her hafta sasirtiyo 😂 zamanina gore buyumus haftasi boyu kalbi hersey guzel cok sukur 🧿 kanama alani ustte baski yapabilir bi pozisyondaydi tepeden cekilmis kan yana gecmis
Çoook sevindim. Bebek büyüdükçe kanama alanı yok olacak. Az kaldı 12. Haftaya. Herley yoluna giriyor şükür

Bu 8+0 Daki kontrolümüzden :))

Eklentiler

• IMG_6758.jpeg
    IMG_6758.jpeg
    85,6 KB · Görüntüleme: 75
Ben de bugün kontrole gittim kızlar, her şey yolunda çok şükür :) ense kalınlığı normal dedi doktor. Kız gibi görüyorum ama net bir şey diyemem dedi🙈 NIPT testini bekleyelim dedi.
Nolur nolmaz her kontrole gelmeden idrar testi yaptır dedi bazen enfeksiyon olur ama anlaşılmaz dedi.
Bakalm o kadar hareketliydi ki kontrol boyunca kendini ittirdi 🤣

Merhaba Bende 8.haftanın içersindeyim 3 gün önce belirtilerim biranda kesildi midem bulantılarım vs korkmuyorda değilim yaşan varmı böyle bi durum
Merhaba bende 5-6.haftayi berbat geçirdim 7. Hafta ortalarında biranda kusma vs kalmadi çok hafif bulantı disnda doktora gittim dayanamayıp çok şükür bebeğim iyiydi doktor zaman zaman böyle olabilir dedi endişe etmeyin

X