2024 Ağustos Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    238
Sola yatmak candır 😍 en rahat pozisyonum oldu benimde sağa dönsem bile mutlaka kısa süre içinde tekrar sola dönüyorum
Ben çok zorlanıyorum yatış konusunda genelde sağ tarafa alışkınım ve kafamda hep şey var sola yatınca arkam kıbleye geliyor alışmam zor olacak halim olsa odayı değiştireceğim 🤭🤭🤭

Ben çok zorlanıyorum yatış konusunda genelde sağ tarafa alışkınım ve kafamda hep şey var sola yatınca arkam kıbleye geliyor alışmam zor olacak halim olsa odayı değiştireceğim 🤭🤭🤭
Aa o şekilde olması kötüymüş bende sola donunce kıble tarafına dönmüş olduğum için belkide hep sola dönmeye alıştım 🤭

Aa o şekilde olması kötüymüş bende sola donunce kıble tarafına dönmüş olduğum için belkide hep sola dönmeye alıştım 🤭
Normalde şekilden şekile girerim yatarken 😂 şimdi baktım hep sol muhabbeti olunca zor yaaa ama alışırım bende inşallah 🌹 iğneler bitene kadar pek yazmim dedim ama çok şükür bitti onlarda

Ben iğneden çok raharsızdım baya zorladı beni Rabbim herkese kolaylık versin

Çok geçmiş olsun inşallah toparlarsın kendini hemen

Transferden beri yüzüstü yatmıyorum ki sol tarafa alıştırıyorum kendimi hiç yatamam normalde sola

Ayyyyy inşallah gülüm senden gelsin güzel haberler durumun nasıl nasılsın
İyiyim canım bir gün bulantılı bir gün bulantısız ama iştahsız bir şekilde devam sen nasılsın

12+3 olduk 🙏 arada kasık ağrısı dışında birşey kalmadı ama 3 hafta olacak doktor kontrolünden bu zamana ufaklığı merak etmiyor değilim 🙈 senin ne zaman kontrol?
Normalde bugündü ama doktor yokmuş geri geldim yarın gideceğim göreceğim inşallah ayyyy maşallah 🤗🤗🤗

X