2024 Ağustos Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    238
Herkese merhabalar bende 10 haftalığım bugün.
Hamileliğim çok bulantı geçiyor her akşam prilam kullanmama rağmen bulantım var hep.
Halsizlik uyku hali kendini beğenmeme moralsizlik üzüntü hep böyleyim bir tek ben mi böyleyim. İnstagramda bakıyorum hamile kadınlar nasıl hayatlarını yaşıyorlar geziyorlar spor yapıyorlar ben koltuktan kalkacak gücü kendimde bulamıyorum böyle nasıl olacak
Tamamen beni anlattin. Benm kaybimla beraber 3. Gebeligim hepsinde perisan oldum. Hic inanmiyorm instgrmdaki goruntulere en azindan ilk aylar asla o kadr enerjik gecmez. Sen normal olansin cnm

Merhaba, doktor kontrolü için özel hastaneye gidiyorum ama gerekli testleri devlet hastanesinde yaptıracağım. İkili test için randevu aldığımız gün hemen işlem yapılıyor mu acaba yoksa öncesinde randevu alıp gün vs. mi alınıyor? Şu an 8. haftamdayım ona göre randevu mu alayım

Bende yiyordum hamburger falan ama en son yediğimde çıkardım sonrasında boğazım çok yandı o zamandan beri de canım istemiyor. Dondurma yiyorum paketli gıda sürekli canım dondurma istiyor soğuk soğuk içim yanıyor sanki
Daha 10 hafta olmasına ve kusmama rağmen kilo aldım ama normalde vücudumda çok müsait kiloya ve göğüslerim acıyor şiş çok fena üzerine yatamıyorum dokunamıyorum.

Merhaba, doktor kontrolü için özel hastaneye gidiyorum ama gerekli testleri devlet hastanesinde yaptıracağım. İkili test için randevu aldığımız gün hemen işlem yapılıyor mu acaba yoksa öncesinde randevu alıp gün vs. mi alınıyor? Şu an 8. haftamdayım ona göre randevu mu alayım
Ben de 10. Haftadayım özelde yaptırmak istemiyorum devletten randevu aldım ama 6 şubata verdi mecbur onu beklicem aynı gün yapıyorlar mı ben de bilmiyorum

uyumuştum bu gece mide yanmasıyla uykumdan uyandım ilaç almak istemesem de mecburen prilam aldım😞

ben şehir hastahanesi gittim bana perinatoloji için yeşil alan açtı randevu alıp gitmem için benim talebim olmadı kendisi açtı ama benim pgt li embriyo olduğu için testleri yapmayı düşünmüyorum

Ben de çok iştahlıyim ama yedikten sonra hemen midem bulanıyor. Yemesem de bulanıyor napcami şaşırdım valla. Biraz önce homemade Burger yapan bir yerden salatasiz ve sossuz iyi pişmiş bir burger söyledim o kadar güzel yedim ki kaç ay sonra özlemişim ama yarım saat sonra çıktı gitti maalesef. Çok dışardan yememeye çalışıyorum ama arada kaçamak yapıyorum siz ne durumdasınız yiyor musunuz hamburger falan ?
Biraz hava alayım diye çıktığımda kendimi tek başıma hamburger yerken buldum. Mayonez ketcap kola yok. Dr kocatepe videosunda Bi hamburgere kaldıysa sağlığınız, zaten sıkıntıdasınız diyordu 🤣
Karnınız çıkmaya başladı mı 😁 göğüsten ötürü gömleklerim olmuyor kilo almamama rağmen.. kilolar ne alemde
Hamile olduğumu öğrenince tartılmıştım. 1 kilo vermişim. Ama göbek biraz çıktı.

Karnınız çıkmaya başladı mı 😁 göğüsten ötürü gömleklerim olmuyor kilo almamama rağmen.. kilolar ne alemde

bende belirgin bisi yok ,zaten eski kiyafetlerde oluyo,ne zaman cikacak karnim acaba ,bazen diyorum gercekten hamilemiyim

Benim karnım çıktı ama zaten bol giyinmeyi severim ona rağmen insanlar anlamaya başlıyorlar 🙈 12+3 olmaminda etkisi olabilir belki göğüslerimi taniyamiyorum bile bunca zaman nerdeydiniz de 3 ayda böyle buyudunuz diyorum 😂😂 sadece 1 kilo almışım ama birçok pantalonum olmuyor göbekten

Benim karnım çıktı ama zaten bol giyinmeyi severim ona rağmen insanlar anlamaya başlıyorlar 🙈 12+3 olmaminda etkisi olabilir belki göğüslerimi taniyamiyorum bile bunca zaman nerdeydiniz de 3 ayda böyle buyudunuz diyorum 😂😂 sadece 1 kilo almışım ama birçok pantalonum olmuyor göbekten
Göğüsten bende muzdaribim yaaa inşallah hep böyle kalmazlar çamaşır takamıyorum sızlıyor resmen 😂😂😂😂

Merhaba güzel anneler, 9+0 ım bugün. Normalde bugüne kadar hiç iştah açıklığı yaşamadım, hazımsızlık ve bulantı korkusundan zor yemek yiyordum ama bugün ne yersem yiyim asla yememiş gibiyim hiç doymuyorum midemde koca bir boşluk açılmış gibi 🫠 niye böyle oldu yav 😅
Bebiş acıkmış istiyor diyorum ben Hele dışarda çok utanıyorum eşim yemez masada ne var ne yok sil süpür yapıyorum

10.cu haftadan selamlar hanımefendiciklerim nasılsınız 🌺🌺🌺🌺🌺 iğnee ve estrofemi bırakıyorum sonunda bitti artık çok şükür yarın kontrolüm var :KK49: :KK68: :halay:hiç halim kalmamıştı resmen
Harika. Estrofem midemi yakardı boğazım buzz gibi olur ama yanıyor gibi hissederdim. Bırakınca biraz daha rahatlamıştım. 2 hafta sonra daha da rahat olacak💃

Yarın randevum var. Dün akşam lekeler kırmızı olunca merak ettim acilde bebeğimi gördüm rahatladım. Stres olacağıma görür rahatlarım diye düşündüm. Öyle de oldu. Kanama alanı hala var. Geçmemiş.

X