2024 Ağustos Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    238
Bende de aynısı oldu duurumunuz nedir acaba🥹 Eylül annelerinden geliyorum
Doktora gitmedm cnm. Hala var. Yani kanama deil yumurta aki gibi akinitinin icinde parca damar seklinde. Ve devamli islaklik hissi. Agrm olmadigi ve kanamaya donmedigi icin gitmedim. Artk hastaneye kosmaktan biktm

Doktora gitmedm cnm. Hala var. Yani kanama deil yumurta aki gibi akinitinin icinde parca damar seklinde. Ve devamli islaklik hissi. Agrm olmadigi ve kanamaya donmedigi icin gitmedim. Artk hastaneye kosmaktan biktm
Benimde aynı. Damar gibiydi sabah. Yarın gideceğim ben işe gelip gidiyorum kaygıyla çalışamıyorum. Sorarım sizin içinde🙏🏻

Selamlar, doktordan geldim hastanenin doğum paketi 37 bin TL dediler. Sezaryen, epidural ya da normal doğum aynı pakete dahilmiş. Detaylı ultrason pakete dahil değil dediler. 11.haftada fetal DNA istedi doktor onun için de başka bir yer önerdi daha arayıp fiyat almadım.

Kızlarrr selamm ben bugün 12 haftalık oldum ama birkaç gündür hem kasıklarımda ara ara ağrılarım birde akşamları mide bulantılarım çok oluyo sizlerde de öyle mi ?

Kızlarrr selamm ben bugün 12 haftalık oldum ama birkaç gündür hem kasıklarımda ara ara ağrılarım birde akşamları mide bulantılarım çok oluyo sizlerde de öyle mi ?
Bende 12+4 üm sabahtansa akşam bulantım daha çok oluyor ve kasıkta ara ara çok hafif batmalarım oluyor evet

Bende 12+4 üm sabahtansa akşam bulantım daha çok oluyor ve kasıkta ara ara çok hafif batmalarım oluyor evet
O zaman normal ben daha önce çok fazla ağrı vs hissetmedim bi tiksinmem vardı mide bulantılarım artınca şaşırdım herkeste azaldı

kac haftalık oldunuz canım?
9+6 bugün.
Dün hafif kahverengi akıntım gelince bugün doktorum çağırdı bebişi bugün de göreceğim için heyecanlıyım :anneadayı:
Akıntınun sebebi var mı Dr bişe dedi mi. Elimizde olsa hep gidip göreceğiz 🤣
Merhaba acilde bebeği görebiliyomuyuz bilgi veriyolar mi
Kadın doğum acil inde evet. Normal özel hastanelerin aciline gidince takipte olduğun Dr una ulaşıyorlar ya da kadın doğum hastanesine yönlendiriyor.

Banada 350 Euro dediler bende bugün fiyat aldım cuma günü yaptıracağım. Kaç teste bakılacak?
En kapsamlı test olduğunu söylediler. Fransa'daymış labaratuvar. Fotoda işaretledim

Eklentiler

• IMG_20240122_162949.jpg
    IMG_20240122_162949.jpg
    130,2 KB · Görüntüleme: 76
En kapsamlı test olduğunu söylediler. Fransa'daymış labaratuvar. Fotoda işaretledim
Aynı katalog bende de var eurofins bende oraya yaptiricam ama doktor önerisi diye belkide 350 Euro dediler.fatura istemezsemde 325 dedi. Bölge bölge değişiyor da olabilir fiyatlar

Son düzenleme:
X