2024 Ağustos Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    238
Selamlar kızlar, ben yakın zamanda düşük tehdidi atlattım. Ama şimdi tayinimiz Merzifondan Kayseri'ye çıktı. Arabamız var uzanarak gitsem sizce çok mu tehlikeye atmış olurum?

Kızlar hangi firmalara yaptırdınız onları da yazabilir misiniz ? Ben de haftaya gideceğim konuşmaya fikir olsun. Hangisi en iyisi acaba bir çok firma var. ecevekedileri ecevekedileri Ssda_ Ssda_ D dunyadabiri
Canım çok firma var evet biz kafamızı hiç karıştırmadık sürecin en başından beri doktorumuza güvendik ve onun tavsiyeleri üzerine hareket ettik. Bundada öyle Nipt Plus firmasına yaptırdık yine onun tavsiyesi ile

Kızlar merhaba
aşırı derecede kabızlığım var su aşırı tüketiyorum ama aynı değişen bısey olmadı aynı durumu yaşayan varmı sabah kayısı yıyorum aç karna oda fayda etmedi :KK43:
Kabızlık sorunu yaşayan olurmuş canım
Biraz biraz oluyor bende de ,normalmiş bebek büyüdüğü için.
anldım canım teşekkürler yürütmüyor beni ilaçlar kist yapmiş dedi doktor sorun olmaz kendilinden kaybolacak demişti korktum kistten dolayı mu diye

Selamlar kızlar, ben yakın zamanda düşük tehdidi atlattım. Ama şimdi tayinimiz Merzifondan Kayseri'ye çıktı. Arabamız var uzanarak gitsem sizce çok mu tehlikeye atmış olurum?
yani sebebi bu mudur bilmiyorum ama ben 6+0 da dr kontrolune gittim bir sorun yoktu o gun 2 saat araba yolculugu yaptim buyuk oglumu kucakladım o kucagımda yurudum falan o gece kanamam oldu bence mutlaka doktorunuza sorun.

Kızlar merhaba
aşırı derecede kabızlığım var su aşırı tüketiyorum ama aynı değişen bısey olmadı aynı durumu yaşayan varmı sabah kayısı yıyorum aç karna oda fayda etmedi :KK43:
bende de var ne yazik ki, 3 lt su iciyorum kuru incir kuru kayisi yiyorum sabah ac karna ama yine de ayni ve benim hic olmazdi

Kabızlık sorunu yaşayan olurmuş canım

anldım canım teşekkürler yürütmüyor beni ilaçlar kist yapmiş dedi doktor sorun olmaz kendilinden kaybolacak demişti korktum kistten dolayı mu diye
Canım hamilelikte mi oluştu kistin. Korkma bende hamile kaldığımda oluşmuş iki taneydi ilk haftalarda aşırı yaptı. Doktor 10.haftadan sonra kaybolur dedi gerçekten de kayboldu biri diğeri de küçülmeye başlamış o da kaybolmuştur bile belki

Kızlar hangi firmalara yaptırdınız onları da yazabilir misiniz ? Ben de haftaya gideceğim konuşmaya fikir olsun. Hangisi en iyisi acaba bir çok firma var. ecevekedileri ecevekedileri Ssda_ Ssda_ D dunyadabiri
Ben en iyisi hangisi hiç bilmiyorum Cem Çelikte tedavi gördüm inanıyorum ona umarım iyidir monogen firmanın adı sizin için attıkları broşürü ekleyeyim

Eklentiler

• ac98016a-69d5-4403-93df-582bd042cf9b.jpg
    ac98016a-69d5-4403-93df-582bd042cf9b.jpg
    57,1 KB · Görüntüleme: 64
Canım hamilelikte mi oluştu kistin. Korkma bende hamile kaldığımda oluşmuş iki taneydi ilk haftalarda aşırı yaptı. Doktor 10.haftadan sonra kaybolur dedi gerçekten de kayboldu biri diğeri de küçülmeye başlamış o da kaybolmuştur bile belki
Evet canım çatlatma hapı ile iğne yapmış dedi doktor gebelik belli olur olmaz kistte oluşmş inşallahh canım kaybolur ağrı yağınca korkuttu beni. Ya Negüzel seninki küçülmüş ozman kaybolmştur ben dha 8.haftadaym baklm

yani sebebi bu mudur bilmiyorum ama ben 6+0 da dr kontrolune gittim bir sorun yoktu o gun 2 saat araba yolculugu yaptim buyuk oglumu kucakladım o kucagımda yurudum falan o gece kanamam oldu bence mutlaka doktorunuza sorun.
Hadi yaa.. Bir şey olmadı dimi bebeğe? İnşaallah iyisinizdir. Bir de bizim hızlı sürünce 4 saat, yavaş gidince 6 saatlik yolculuk. Doktor da izinliymiş. Bakalım başka doktorlara danışayım

Evet canım çatlatma hapı ile iğne yapmış dedi doktor gebelik belli olur olmaz kistte oluşmş inşallahh canım kaybolur ağrı yağınca korkuttu beni. Ya Negüzel seninki küçülmüş ozman kaybolmştur ben dha 8.haftadaym baklm
Hiç korkma canım ben de öğrendiğimde çok üzüldüm çok korktum çok araştırdım benim ilk haftalarda aşırı ağrı oldu daha yeni öğrendik keseyi görmeye gittiğimizde gördük. Ağrı kısa sürüyodu ama regl ağrısı gibi nefessiz bırakıyordu beni. Parol verdi doktor sadece kistler bebeği besliyor kötü düşünme aksine iyi bile dedi. 2 hafta falan çektim ağrı sonra azaldı ağrı kalmadı. 12.haftadayım şuan 10.haftada kaybolmuş dedi kontrolde diğeride küçülüyor dedi. Bende klomen kullanmıştım banada o yapmış

palm angels palm angels beni listeden silebilirsiniz sizlere güzel haberlerle gelemedim bebeğimin kalp atışı durmuş kürtaj oldum çok üzgünüm bu kaçıncı kursağımda kalışı hevesimin ama pes etmiyorum kaldım başka zamanlara umarım birgün tamamlanmış bir gebeğimle anne olurum 🥹🥹size çok ağır duygularla yazıyorum çok zormuş hepinizin anneliği daim olsun Rabbim yanınızda olsun herdaim 🤲
Çok geçmiş olsun :KK43:

Hiç korkma canım ben de öğrendiğimde çok üzüldüm çok korktum çok araştırdım benim ilk haftalarda aşırı ağrı oldu daha yeni öğrendik keseyi görmeye gittiğimizde gördük. Ağrı kısa sürüyodu ama regl ağrısı gibi nefessiz bırakıyordu beni. Parol verdi doktor sadece kistler bebeği besliyor kötü düşünme aksine iyi bile dedi. 2 hafta falan çektim ağrı sonra azaldı ağrı kalmadı. 12.haftadayım şuan 10.haftada kaybolmuş dedi kontrolde diğeride küçülüyor dedi. Bende klomen kullanmıştım banada o yapmış
Ayy tamam canım çok teşekkürler içim rahatladı gerçekten 🌸🌸🌸

Kızlar hiç tansiyon ve kalp atışınızı ölçüyormusunuz benim bu ara çarpıntım oluyor tansiyonuö hep düşüktü zaten 10 6 falan çıkıyorda kalp 98 100 arası hep bu durumu yaşayan var mı

Hello kızlarrr :) doktordan geliyorum tam 11+0 bugün çok güzel geçti kocaman olmuş gerçekten elleri bacakları nasıl oynuyor :) doktor %95 kız dedi başından beri hissettiğim bu zaten :) bugün gen testi için kan verdim genoks 10.200 ₺ ödedik. 1 haftaya sonuç gelir dedi hayırlı haberlerle inşallah
Hayırlısı olsun canım bende 11+0da yaptırdım gen testi benimkinide kıza benzetti doktorumuz🤗 güzel sonuçlarımız gelsin inşallah bende sonucu bekliyorum🥰🥰

X