2024 Ağustos Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    238
palm angels palm angels beni listeden silebilirsiniz sizlere güzel haberlerle gelemedim bebeğimin kalp atışı durmuş kürtaj oldum çok üzgünüm bu kaçıncı kursağımda kalışı hevesimin ama pes etmiyorum kaldım başka zamanlara umarım birgün tamamlanmış bir gebeğimle anne olurum 🥹🥹size çok ağır duygularla yazıyorum çok zormuş hepinizin anneliği daim olsun Rabbim yanınızda olsun herdaim 🤲
cook cooook gecmis olsun kalben soyluyorum cook uzuldum allah saglikla kisa zamanda bi bebek sahibi olmayi nasip etsin icini ferahlatsin 🙏🙏🙏

palm angels palm angels beni listeden silebilirsiniz sizlere güzel haberlerle gelemedim bebeğimin kalp atışı durmuş kürtaj oldum çok üzgünüm bu kaçıncı kursağımda kalışı hevesimin ama pes etmiyorum kaldım başka zamanlara umarım birgün tamamlanmış bir gebeğimle anne olurum 🥹🥹size çok ağır duygularla yazıyorum çok zormuş hepinizin anneliği daim olsun Rabbim yanınızda olsun herdaim 🤲
cook cooook gecmis olsun kalben soyluyorum cook uzuldum allah saglikla kisa zamanda bi bebek sahibi olmayi nasip etsin icini ferahlatsin 🙏🙏🙏

Kızlar aranızda fetal dna yaptıran yaptırmayı düşünen var mı fiyat bilgisi paylaşalım
Ben yaptiricam inşallah tüp bebek doktorumun önerdiği yerde 425 Euro dediler doktor önerdiği için 380 Euro ödedik zor bir süreçten gectigimiz için çok araştırmadık sadece bir yerle ilgili çok şikayet okudum en iyisi doktorun dediği yerle anlaşıp parasını yolladık kur çok belirsiz 5 Şubat'a kadar kaç olur bilemedik daha 9+0 haftam

İlk hamilelik canım, 11. Haftanın içindeyim anca okul tatile giriyor 2 hafta, belki biraz dinlenirsem rahatlarım diye düşünüyorum. Her gün işe git, tüm gün ders anlat çok yordu bu süreç beni
bende de durum aynı, bugün karneleri verip biraz rahat edelim :)

Bugun bu dediginizi net bi sekilde anladim. Ve sogudum kesinlikle benim icin devlet hastanesi pismanlik oldu. Sadece ikili test icin bi kere daha gideceğim onun dışında bidaha ugramamayi düşünüyorum. Allah eksikligini göstermesin ama bu devirde paran varsa adam yerine konuluyorsun baska da bi aciklamasi yok 8. Haftada ozele muayene olmustum. Bugün ikili test icin sehir hastanesine gittim. Bi kovulmadigim kaldi. 10 sn bile ultrasona bakmadi bi kere kalp sesini açtı bana bile göstermedi gayet iyi dedi sesi bu dedi ne ultrason kagidi verdi ne gosterdi ikili test icinde yesil alan acıyorum perinatolojiye randevu al dedi gonderdi. Bnm folik asitim bitti dedim simdi ben bişey demeyeyim sen perinatolokla gorus dedi atti başından su ikili test isini bi halledim. Bidaha tövbe olsun.
Malesef öyle ne yazık ki hasta başına 5 dakika muaeyene hakkı olunca soru cevap gibi ilerliyor devlet de herşey.

Benim de 10. Haftada ve 11. Haftada 2-3 kere kahverengi lekelenmem oldu. Lekelenme olmadan gebelik geçireni duymadım herkeste oluyor
Ben de ayni durumdayim ama benim daha erken oldu hatta kirmizi kanama ile basladi. Kanama alanim vardi 6. Haftamda. Sonra da ara ara kahve lekeler ve pihtilar seklinde devam etti. Gecen hafta 10. Haftada kontrolde hersey yolunda idi. Kanama alani eskimis küçülmüş denmisti. Bakalim bugun de kontrolum var 1 haftadir bisey gelmemisti az once yine kahve pihti gelmis😢 insallah bugun de bebisi saglikli goruruz🙏🏻

Hanımlar eylul annelerinden geliyorum. Bulantılarım çok erken başladı. Prilam Dr kullananlar nasıl faydasını gordunuz mu. Son bir haftadır bulantidan Sürünüyorum resmen. Uyku yapıyor mu,yan etkileri var mı bu konuda bilgi alırsam çok memnun olacağım.

Kızlar merhaba
aşırı derecede kabızlığım var su aşırı tüketiyorum ama aynı değişen bısey olmadı aynı durumu yaşayan varmı sabah kayısı yıyorum aç karna oda fayda etmedi :KK43:

Hanımlar eylul annelerinden geliyorum. Bulantılarım çok erken başladı. Prilam Dr kullananlar nasıl faydasını gordunuz mu. Son bir haftadır bulantidan Sürünüyorum resmen. Uyku yapıyor mu,yan etkileri var mı bu konuda bilgi alırsam çok memnun olacağım.
Merhaba ,ben de kullanıyorum prilam ...biraz rahatlatıyor ama uyku hali yapıyor . Bazı günler içmeyeyim diyorum ama bulantım dayanılacak gibi değil.

X