2024 Ağustos Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    238
Selamlar kızlar, ben yakın zamanda düşük tehdidi atlattım. Ama şimdi tayinimiz Merzifondan Kayseri'ye çıktı. Arabamız var uzanarak gitsem sizce çok mu tehlikeye atmış olurum?
İlk gebeliğimde 4. Aydan sonra izin vermişti Dr um. 2 saatte bir durup biraz yürü, kan dolaşımı için demişti. Dr un görüşü önemli. Hayırlı olsun

@yusr
Hadi yaa.. Bir şey olmadı dimi bebeğe? İnşaallah iyisinizdir. Bir de bizim hızlı sürünce 4 saat, yavaş gidince 6 saatlik yolculuk. Doktor da izinliymiş. Bakalım başka doktorlara danışayım
yani sebebi yine bunlardan dolayi midir bilmiyorum belki de başka bir sebepten olmuştur. Kanama alanim var 2 haftadır progestan kullanıyorum bir daha kanama olmadi ama progestan devam ediyorum once 1 hafta sadece fitil 2. Hafta iğne ve fitil devam ettik yarın kontrolüm

Hello kızlarrr :) doktordan geliyorum tam 11+0 bugün çok güzel geçti kocaman olmuş gerçekten elleri bacakları nasıl oynuyor :) doktor %95 kız dedi başından beri hissettiğim bu zaten :) bugün gen testi için kan verdim genoks 10.200 ₺ ödedik. 1 haftaya sonuç gelir dedi hayırlı haberlerle inşallah
Cok sevindim canım guzel haberlere gözünüz Aydin 🙏🏻

Hello kızlarrr :) doktordan geliyorum tam 11+0 bugün çok güzel geçti kocaman olmuş gerçekten elleri bacakları nasıl oynuyor :) doktor %95 kız dedi başından beri hissettiğim bu zaten :) bugün gen testi için kan verdim genoks 10.200 ₺ ödedik. 1 haftaya sonuç gelir dedi hayırlı haberlerle inşallah
Ay ne güzel 😍 bu ayın sonunda randevum var 12 haftalıkken inşallah benimde cinsiyet belli olur çok heyecanlıyım çünkü 😍🥹

İlk gebeliğimde 4. Aydan sonra izin vermişti Dr um. 2 saatte bir durup biraz yürü, kan dolaşımı için demişti. Dr un görüşü önemli. Hayırlı olsun
Doktor 3 ay seyahat olmamalı dedi de bizim iki hafta içinde gidip işe başlamamız gerekiyor. Yoksa memurluk yanar. Mecburen risk alacağim ama uzanırım, dediğiniz gibi mola veririm. İnşaallah bir şey olmaz :KK43:

Canım gözüm aydı hayırlı olsun 🥰 ne güzel cinsiyetle ilgili tahminde bulunmuş , bazı doktorlar 10-11 de tahminde bulunuyor . Bazısı ise 12-13 haftada çok küçük bir şey diyemem diyor . Benim de Salı günü kontrolüm var umarım güzel geçer , seninle aynı gidiyoruz 😊 yeni vitaminler ilaç takviyesi verdi mi canım

Canım gözüm aydı hayırlı olsun 🥰 ne güzel cinsiyetle ilgili tahminde bulunmuş , bazı doktorlar 10-11 de tahminde bulunuyor . Bazısı ise 12-13 haftada çok küçük bir şey diyemem diyor . Benim de Salı günü kontrolüm var umarım güzel geçer , seninle aynı gidiyoruz 😊 yeni vitaminler ilaç takviyesi verdi mi canım
Folik asitim bitince vitamin verdi reçete arabada kaldı bakınca yazayım ama folik asitimi de yeni almıştım kullan dedi :) 2 hafta sonra tekrar çağırdı sonra 18 haftalıkken çağıracağım dedi :)

Ay ne güzel 😍 bu ayın sonunda randevum var 12 haftalıkken inşallah benimde cinsiyet belli olur çok heyecanlıyım çünkü 😍🥹
Yaa inşallahh. Valla tahmininiz var mı dedim biraz bekledi %95 kız ama %5 yanılma payımız olabilir dese de ben ultrason videosundan baktım bacak arasında gerçekten 3 çizgi var kız bence de :)

Aminn ne zaman yaptırdın bana 1 hafta dediler
Geçen hafta cuma yaptırdık canım ama eşim 8 6 olduğu için 6dan sonra çağırdık yani geç oldu biraz o yüzden cumayı saymayın pazartesiden itibaren sayın bir haftada çıkıyor genelde ama normal tahmini çıkma süresi 10 gün dedi

Ben de bu hafta kontrole gittim 10+4 çıktı ve doktor erkek tahmininde bulundu :) bana da gösterdi gerçekten bişey gözüküyordu ama kordon da olabilirmiş😄 kordonun rahim ağzını kapama durumu olabilirmiş takip edeceğiz dedi... haftaya yine çağırdı detaylı ultrason ense kalınlığına vs bakmak için ve fetal dnayı görüşmek için, biz de yaptırmak istiyoruz. Bir de kabızlık bende de başladı sabah öyle bir ağrım oldu ki anlatamam sanki karnımdaki damarlar çatlayacaktı. Ben de kuru kayısı ayva vs yiyorum şimdi her zaman da bol su içiyorum 3 lt civarı

Hanımlar eylul annelerinden geliyorum. Bulantılarım çok erken başladı. Prilam Dr kullananlar nasıl faydasını gordunuz mu. Son bir haftadır bulantidan Sürünüyorum resmen. Uyku yapıyor mu,yan etkileri var mı bu konuda bilgi alırsam çok memnun olacağım.
ben 6. haftadan beri kullanıyorum 9. haftayım iyi geldi en azından kusmayı önledi. Gece yatarken 2 tane içiyorum çünkü aşırı uyku yapıyo doktorum bu şekilde kullan dedi.

Selamlar kızlar, ben yakın zamanda düşük tehdidi atlattım. Ama şimdi tayinimiz Merzifondan Kayseri'ye çıktı. Arabamız var uzanarak gitsem sizce çok mu tehlikeye atmış olurum?
Dinlenerek bol bol mola vererek. Aralarda mutlaka yürüyüp kan dolaşımını hızlandırarak gidin bir şey olmaz. Bol bol su içmeyi ihmal etmeyin. Yanınıza da mutlaka birkaç küçük poşet alın. Ne olur ne olmaz. Araba beni hamilelikten beri çok tutuyor.

Gözün aydın 🥰 benimde yarın 11.haftam cinsiyeti söylemesi çok iyi bu haftada gerçekten😀 haftaya benim de randevum sabırsızlanıyorum. Genoksa kendiniz mi gidip kan verdiniz yoksa eve mi geldiler?

X