2024 Ağustos Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    238
Geceleri daha kötü geçiyor sanki ya bulantı iyice artıyor ,prilam vermişti doktor çok sersemlik yapıyor diye içmek istemiyorum ama mecbur kalıyorum. Evi falan saldım iyice , ilk hamileliğm böyle değildi . Şikayet etmiyorum,dertleşiyorum sadece .😔
Her hamilelik farklı oluyor Rabbim kolaylık versin hepimize şikayet değil tabii ki bunlar tatlı dertleşmeler bi bakıcaz doğum yaklaşmış. Sağlıkla kucağımıza almak nasip olsun. 🥰

Kızlar bugün 10+6 oldum ilk kez lekelenme gördüm koyu kahverengi. Yerleşme kanaması ya da başka kanamam olmamıştı bunu görünce tedirgin oldum. Yaşayan var mı doktora gidiyim mi?

Her hamilelik farklı oluyor Rabbim kolaylık versin hepimize şikayet değil tabii ki bunlar tatlı dertleşmeler bi bakıcaz doğum yaklaşmış. Sağlıkla kucağımıza almak nasip olsun. 🥰
Amin inşallah ,hepsi unutulur ,hepsi geçer . dediğiniz gibi sonra doğum heyecanı saracak .bir bakmışız kucağımızdalar 🤗

Kızlar bugün 10+6 oldum ilk kez lekelenme gördüm koyu kahverengi. Yerleşme kanaması ya da başka kanamam olmamıştı bunu görünce tedirgin oldum. Yaşayan var mı doktora gidiyim mi?
bencee onemli degil kahve demek eski kan demekmis belki ufak bi bebis yerlesirken kanama alanin olmustur cikis yolunu yeni bulmustur ama icim rahat etsin dersen bi gorun tabi eksisi olmaz artisi olur ama benimki gibi panik yapcagin bisey oldugunu hiiiiiic sanmiyorum iliski yasandiysada olabiliyomus bize tup bebek baslangicindan beri yasak mesela kanamanin en buyugunu gordum olabiliyo progeston cakismasida yapabilirmis mesela lekelenme

Kızlaaaar selamm nasılsınız size birşey sorucam ya asla doymuyorum sürekli açım kilo aldım biraz o yüzden kısayım diyorum ama tutamıyorum kendimi bu sefer de açlıktan başım dönüyo 😂😂uyumak için yatağa giriyorum açlıktan uyuyamıyorum bişeyler yiyiyorum sizin de öyle oluyor mu ne durumdasınız sizde durumlar nasılllll
Tum gun acim. Tek ogun yiyorum. O da bulanti yapiyor. Sadece midemde bulanti hissi varm istah hic yok😒3. Gebeligim hep ayni oldu

Benm gebeyken enfeksiyon baslangicinda kahve leke olmustu. Icerdeki eski kan da olabilir. Doktorunu ara bence

Aaaa senin ürünün çalışıyor mu bu haftalarda ? Bende aldım ama Hepsiburadadan aldım daha gelmedi 9+4 bugün gelince duyar mıyım bilmiyorum seninkinin fotoğrafını ve linkini atar mısın ❤️❤️❤️
7. Haftadan itibaren duyuyorum canım ama bebişin yerini bilmek gerekiyor yoksa çok uğraştırır. haftada bir yada iki haftada bir deniyorum strese girmesin diye kalp atışını duyup hemen kapatıyorum. Linki burada fotoğrafınida ekliyorum.
AliExpress'te bu muhteşem ürünü buldum. Hemen göz atın! 270,34TL 57%OFF | 3MHz LCD Fetal Doppler bebek Prenatal kalp hızı dedektörü ev Sonar Doppler stetoskop hamile ev kadın Fetal monitör

Eklentiler

• IMG_20240109_182424.jpg
    IMG_20240109_182424.jpg
    73,4 KB · Görüntüleme: 27
Kızlar selam son 3-4 gündür kendimi çok yordum, fazla adım attım kalabalık ortamlara girdim... Maske taktım önlem aldım kendimce ama nafile o boğaz illa şişecek. Ateşim yok sadece boğazım acıyor ve halsizim doktor randevuma da daha çok var ayın 24ünde daha erken randevusu da yok. Sizce ne olur ne olmaz başka bir doktora hemen gitmeli miyim?

Kızlar selam son 3-4 gündür kendimi çok yordum, fazla adım attım kalabalık ortamlara girdim... Maske taktım önlem aldım kendimce ama nafile o boğaz illa şişecek. Ateşim yok sadece boğazım acıyor ve halsizim doktor randevuma da daha çok var ayın 24ünde daha erken randevusu da yok. Sizce ne olur ne olmaz başka bir doktora hemen gitmeli miyim?
Eğer doktoruna ulaşabiliyorsan bence onu ara, belki o yönlendirir ya da bir boşluk bulur

biz carsamba gunu gidicez bakalim ne dicek bize ama bence hic korkma senin alanin cok daha kucuk bide ha diyince kuculmuyomus kanama yapiyomuydu sende acaba kan alani
yok kanama yapmiyor canim 1 sefer oldu sadece o zaman gittik zaten doktora ogrendik bir daha cok sukur hic olmadi. Bizde tekrar cumartesi gunu gidecegiz gittigimizde nasipse 8+0 olacagiz. Sizin kac olacak yarin gittiginizde nasipse

yok kanama yapmiyor canim 1 sefer oldu sadece o zaman gittik zaten doktora ogrendik bir daha cok sukur hic olmadi. Bizde tekrar cumartesi gunu gidecegiz gittigimizde nasipse 8+0 olacagiz. Sizin kac olacak yarin gittiginizde nasipse
aaa kanama yapmadimi o zaman hiic telas yapma neden kuculmedi diye kan yol bulup disari atilmadiginda icerde birikip vucutun emmesini bekliyomussun pihtilasiyo ya kan bekledikce emmesi uzun surebiliyomus hiiic telas yapma yani biz yarin 8+2 olcaz allah izin verirse benim doktorum bana seydemisti anneler korkar kanamadan ama acikcasi ben icerde birikmesindense kanamasini severim aktikca biriken vucudun emmesinden daha hizli azalir dedi o yuzden akmadigi icin vucudun anca cozuyodur pihtiyi kani falan hiiic korkma

aaa kanama yapmadimi o zaman hiic telas yapma neden kuculmedi diye kan yol bulup disari atilmadiginda icerde birikip vucutun emmesini bekliyomussun pihtilasiyo ya kan bekledikce emmesi uzun surebiliyomus hiiic telas yapma yani biz yarin 8+2 olcaz allah izin verirse benim doktorum bana seydemisti anneler korkar kanamadan ama acikcasi ben icerde birikmesindense kanamasini severim aktikca biriken vucudun emmesinden daha hizli azalir dedi o yuzden akmadigi icin vucudun anca cozuyodur pihtiyi kani falan hiiic korkma
ay canım icimi rahatlattin valla cok sagol.. insallah vucudumun emdigi kisma geceriz de rahatlarim yavas yavas

bende youtube da bir dr videosu izledim az once 6. haftadadan 9. haftaya kadar kanama alani ultrason goruntusu gosteriyor 9+5 lerde mi ne tamamen vucud emmis oluyor orada da hic disari kanama olmamis benim gibi (benimde 6+0 da kanama oldu cok az kanama alani o zaman tespit edildi)
herhalde 2 hafta daha falan sabredecegiz insallah gececek

bende youtube da bir dr videosu izledim az once 6. haftadadan 9. haftaya kadar kanama alani ultrason goruntusu gosteriyor 9+5 lerde mi ne tamamen vucud emmis oluyor orada da hic disari kanama olmamis benim gibi (benimde 6+0 da kanama oldu cok az kanama alani o zaman tespit edildi)
herhalde 2 hafta daha falan sabredecegiz insallah gececek
dr. kagan kocatepe dimiii 😂 vallahi benim psikolojimi o doktorun videolari duzeltti biraz icimi rahatlatti yeminle bence seninki 1 hafta sonra gittiginde evet kuculmeye baslamis dicek neden biliyomusun bence pihtiya dondu biriken kan onu zor cozupte emiyo bence cunku ben dusen pihtimi elimle zor erittim icinde bebek var mi diye baktim cunku vucudun emmesi daha mesakatli oluyodur o yuzden bence icin ferah olsun allahin izniyle guzel haberler alalim insallah haber ver olur mu doktora gidince 🙏

X