2024 Ağustos Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    238
Benim eşim asla istemiyor hem de ilk çocuğumuz ben yapsak mı dediğimde asla dedi :KK70:
Ya benimkide hiç bilmez istemezdi aslında 😂 bi arkadaşı cinsiyet partisi yapmış yeni bayada ballandıra ballandıra anlatmış özenmiş oda 🤣 Aile içinde balon patlatma yapıyorlar belki anı olarak öyle bişi yapılabilir😃

Benim eşim asla istemiyor hem de ilk çocuğumuz ben yapsak mı dediğimde asla dedi :KK70:
ben hiç özenmiyorum eşim de istemiyor yapalım mı diye konusu bile geçmeyecek eminim, doktorda o anda öğreniriz en güzeli bu. son 10 yılda özel günlerin abartılmasını rahatsız edici buluyorum, nazar diyin ya da kötü enerji bunları kendimize çekmeye gerek yok. tabi aile içindeki küçük partileri hariç tutabiliriz. (ben bunu da yapmayacağım)

Kızlar cildinize ne kullanıyorsunuz ya marka oneri var mı ? Yakında çatlak kremi vs de kullanmak gerekecek mümkün olduğu kadar doğal olsun istiyorum tecrübeli arkadaşlar var aramızda siz neler kullandınız ne tavsiye edersiniz ?

Kızlar cildinize ne kullanıyorsunuz ya marka oneri var mı ? Yakında çatlak kremi vs de kullanmak gerekecek mümkün olduğu kadar doğal olsun istiyorum tecrübeli arkadaşlar var aramızda siz neler kullandınız ne tavsiye edersiniz ?
Lierac kullandım. 4.ay karnım büyüme başlayınca günlük yatmadan önce sürdüm. Bacak, popo ve göğüslere de sürdüm. İşe yaradı.

Ben aliexpresten aldım 7 haftalıkken geldi haftada bir olarak o zamandan beri kullanıyorum ve çok memnunum. Sadece strese girmesin diye az kullanmaya özen gösteriyorum
Aaaa senin ürünün çalışıyor mu bu haftalarda ? Bende aldım ama Hepsiburadadan aldım daha gelmedi 9+4 bugün gelince duyar mıyım bilmiyorum seninkinin fotoğrafını ve linkini atar mısın ❤️❤️❤️

Kızlaaaar selamm nasılsınız size birşey sorucam ya asla doymuyorum sürekli açım kilo aldım biraz o yüzden kısayım diyorum ama tutamıyorum kendimi bu sefer de açlıktan başım dönüyo 😂😂uyumak için yatağa giriyorum açlıktan uyuyamıyorum bişeyler yiyiyorum sizin de öyle oluyor mu ne durumdasınız sizde durumlar nasılllll

Bende yeni kullanmaya başladım canım ıncıa diye bı marka doğal içerikli olduğu için onu tercih ettim bakalım nasıl olucak

Kızlaaaar selamm nasılsınız size birşey sorucam ya asla doymuyorum sürekli açım kilo aldım biraz o yüzden kısayım diyorum ama tutamıyorum kendimi bu sefer de açlıktan başım dönüyo 😂😂uyumak için yatağa giriyorum açlıktan uyuyamıyorum bişeyler yiyiyorum sizin de öyle oluyor mu ne durumdasınız sizde durumlar nasılllll
Ben de öyleyim daha doğrusu bulantıdab dolayı çok fazla yiyemiyorum ve sürekli midem bulandığı için birşeyler atıştırıyorum. Ekmek peynir gibi . 12 haftadan sonra rahatlamak tek umudum.

Geceleri daha kötü geçiyor sanki ya bulantı iyice artıyor ,prilam vermişti doktor çok sersemlik yapıyor diye içmek istemiyorum ama mecbur kalıyorum. Evi falan saldım iyice , ilk hamileliğm böyle değildi . Şikayet etmiyorum,dertleşiyorum sadece .😔

Geceleri daha kötü geçiyor sanki ya bulantı iyice artıyor ,prilam vermişti doktor çok sersemlik yapıyor diye içmek istemiyorum ama mecbur kalıyorum. Evi falan saldım iyice , ilk hamileliğm böyle değildi . Şikayet etmiyorum,dertleşiyorum sadece .😔
Benimde geceleri çok kötü gündüz iyiyim ama gece bulantı tavan yapıyor yatağın içinde dönüp duruyorum :KK43:

X