2024 Ağustos Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    239
Hayır direkt sürüyoruz ben peçeteyle siliyorum pamuk da olabilir ya da direkt elinizle de olabilir. Yani doktor bana sirkeli suyla o bölgeyi temizle dedi ama orana dikkat etmek gerekiyormuş fazla sirkeli olmaması gerek
Hee. Bebege zarari yok mu ya. Dis dudak kismisini mi silecez. Ic bolge silinecek mi

Masallh Rabbim saglkla gelmesini nasip etsin.Sat tarihiniz nedir.
Amin hepimizin inşallah sağolun bende pcos olduğu için kasımda regl görmedim doktor düzenliycem regl tarihini dedi, ama 3 aralıkta yumurtlama görmüştüm o gün gebe kaldığımı düşünüyorum ona göre hesaplayınca tutuyor zaten 5 haftayla

Doktora sormayı unuttum, vajinamın sol tarafından içeri doğru basınç gibi bir ağrı oluyor, daha çok namaz kılarken eğilip kalkınca oluyordu ama şu an oturur vaziyette de olduğunu farkettim. Normal mi acaba ilk haftalar size de oldu mu

İlk haftalarda yürüdüğüm ve yoruldugumda bazende sadece otururken sol kasık ağrısı yaşadım canım rahim buyumeye çalıştığı için kramplar ağrılar normal demişti doktorum

Hayır direkt sürüyoruz ben peçeteyle siliyorum pamuk da olabilir ya da direkt elinizle de olabilir. Yani doktor bana sirkeli suyla o bölgeyi temizle dedi ama orana dikkat etmek gerekiyormuş fazla sirkeli olmaması gerek
Silme canim direk suyla seyrelt bir kapta ılık suyla sonra yıka vajinani tabi dıştan ben de yaşamıştım daha önce gynolomexin krem de vermişti zararı yok demişti benim doktorum sor istersen sen de mutlaka iç camasirini değiştir bi de bol yoğurt bende de olacak gibi hissediyorum da insallah olmaz ama sarı akıntı sıkıntı bakması lazımdı hocanın.

Valla bende de oluyor batma şeklinde de oluyor ben d korkuyorum ama artık kendimi dinlemekten yoruldum.

Çok sevindim güzel haberler almana

Mide bulantısı degilde sıkıntı hissediyorum karnımda ağrı oluşuyor nedense
Benimde aynı sanki çok yemişim midem şişmiş gibi halbuki yemek yeme oranım yarı yarıya azaldı. Ne yersem sindirim sorunum varmış gibi şişiyorum sonra da rahatsızlık ve bulantı başlıyor.

Valla bende de oluyor batma şeklinde de oluyor ben d korkuyorum ama artık kendimi dinlemekten yoruldum.
Ya evet gerçekten önce 14 gün acaba gebe miyim diye bekle sonra kesesini görmeyi bekle sonra kalp atışı, sonra en ufacık bir ağrıda yüreğimiz hopluyor Allahım sağlıkla nasip etsin hepimize inşallah, gerçekten en başından sabırlı olmayı öğretiyor

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…