2024 Ağustos Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    239
Canım bende de öğürme var, bugün çok zorladı beni. Mide sıvısından kaynaklanıyormuş biraz, bana beyaz nohut veya leblebi tüketebilirsin dedi doktorum. Bazen sakız bile çiğniyorum 😅🙈 Soda içmeye başladım her gün 1 tane. Benim çözümlerim bunlar, geçirmiyor ama rahatlatıyor
Bende de bulantı var ama hiç çıkarmadım daha sadece sürekli bulantı hissediyorum. Her yemek yedikten sonra pişman oluyorum :KK43: ve aşırı halsizlik günde 3 kere uyuyorum ne zamana kadar böyle gidecek :KK43:

Bende de bulantı var ama hiç çıkarmadım daha sadece sürekli bulantı hissediyorum. Her yemek yedikten sonra pişman oluyorum :KK43: ve aşırı halsizlik günde 3 kere uyuyorum ne zamana kadar böyle gidecek :KK43:
Ben işten geliyorum, yemek sonrası 8-8 buçuk gibi bir başlıyorum uyumaya sabah 7 ye kadar 🙈 bir süre böyle gidecek sanırım 🙄 sabah bulantılarım çok oluyor benimde ana hiç çıkarmadım. Zorluyor sadece

Vajinal enfeksiyon olabilir benimde hep öyle oluyor hamileliklerde. Doktorunuza söyleyin kontrol ettirin mutlaka. Daha ilerlemesin Şimdi 3. Ye hanileyim ya hemen başladı kaşıntım.
Digee gebeligm enfeksiyondan sonlandi cokk dikkat ediyorm daha napabilirm bilmiyorm

Benimde iki gebeliğinde de vardı hemen hemen başından sonuna kadar fitil kullandım. Enfeksiyon çok riskli bir durum nasıl önemsemez ya. Gebelikten daha hassas oluyorsun. Benim 3. Gebelik şuan bundada olur mu bilmiyorum. Yine olursa gerekirse başka doktora git. İlaç versin kesinlikle. Rabbim bida evlat acısıyla sınamasın canım

Crp ye ben dikkat etmedim ama kötü olunca akıntımdan hemen anlıyordum doktora söylüyordum hep enfeksiyon çıkıyordu devamlı fitil kullandık.
Hangi fitili kullandnz. Gebelkte sakincali deil mi

Enfeksiyon ya da mantar olduğu nasıl anlaşılıyor? Ben doktoruma söyledim akıntı ve kaşıntı olduğunu ama muayene etmedi ya da tahlil vs istemedi illa mantar demek değil, hamilelikte akıntı normal ve kaşıntı da yapar hijyene dikkat et dedi. Sirkeli su önerdi. Bir de krem verdi ama c grubu olduğu için ona hemen başlamak istemedim. Şuan ara ara artıyor ara ara geçiyor kaşıntım. Akıntı da sarıya yakın beyaz

Çook şükür bugün keseyi gördük, dr yolk sac da var gibi boş gebelik ihtimali yok inşallah dedi. Haftaya salı kalp atışını duyarız dedi, haftaya salı kalp atışı için gidicez inşallah. Şu an 5 haftalık gözüktü ultrasonda çok minikmiş🥹 kalp atışını da duyayım öyle ekleniyim listeye inşallah
Masallh Rabbim saglkla gelmesini nasip etsin.Sat tarihiniz nedir.

palm angels palm angels selamlar
25 kasim son adet tarihim
20 Kasım akşamı testte cikti 🥲 3+4 oluyor sanirim
22 kasımda kan verdim 186 cikti 3+6 da
Simdi 26 kasımda tekrar kan testi vereceğim 🙏🏻 Aydın dan yazıyorum
Beklenen 31 Ağustos görünüyor nasipse 2. Çocuğum olacak 32 yaşındayım
20 aralık aksami testte gordm ve 22 araıkta 186 cıktı, 26 aralıkta tekrar kan vericem yanlis yazmisim :KK43:

İlk haftalarda oluyor canım benim. 7. Hafta gibi kesildi benim uyku olayı.

X